Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: M_Reni, Módosítva: 2013. december 27.

Lelőhely:   DM, Tesco

4 árnyalatban kapható: Light, Light to Medium, Medium, Deep

M_Reni

2013. december 29.

Sajnálattal vagy nem sajnálattal mondom, de ezt a krémet itt az országban nem lehet kapni. Én ebay-ről rendeltem meg. Egy light-ot és egy light to mediumot 5000 Ft-ért szállítással együtt.
De térjek a krémre. Használat előtt felrázandó, én a sminkszivacsra fújom, de lehet kézfejre is, és onnan visszük fel az arcra. Első használatkor oda meg vissza voltam érte, de utána ez az érzés elmúlt. Gondolom először az újdonság miatt mondtam h húú ez milyen jó, utána már átment abba, hogy jobbat vártam. Állaga nagyon könnyű, egyszerű felkenni, de nagyon tisztának kell lenni a bőrnek, mert az apró hámlásokat kiemeli :( és ha valaki patis, akkor azokat se tünteti el, de arra viszont jó ha vkinek enyhe piros foltjai vannak.
A színek: Light: nagyon világos szín, és nem is természetes a színe, nekem ilyen sárgás. Light to medium: ennek már barnább színe van, de világos bőrűeknek is jó (nekem világos bőröm van), de én inkább estére vagy buliba használnám mert napközben nekem sötét, de estére tökéletes. Medium: ilyet nem próbáltam, de szerintem ez már nagyon sötét, még tesóm nyári lebarnult bőrére is sötét volna :D
Nem igazán nyerte el a tetszésem ez az alapozó, nem venném újra. Valahogy a tv-ben a TLC-n jobbnak tűnik, vagy csak én vagyok a béna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.