Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

dora0504

2021. május 10.

Az itteni vélemények alapján döntöttem emellett. Nos hát ez szuper termék. ilyen gyorsan még nem szárdt meg körömlakk, nagyon fényessé tette az alatta levő körömlakkom. többen is megdicsérték a "csináltatott" körmöm, mikor szimpla körömlakkok :) a másik a tartóssága hát az valami nagyon durva: 3 napig vakartam a bőrömet az újonnan manikűrözött körmömmel a csalánkiütés miatt( nem, nem emiatt a termék miatt jött ki) és nem pattogzott le,sőt még a fényességéből sem veszített. Nagyon tartós a termék. Pici negatívum hogy felkenéskor büdi kicsit, meg vannak benne rosszabb összetevők is amiket szivesen elkerülnék...de mit miért..... nos igy is 5*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

JReka

2021. április 16.

Sajnos nem értem ezt a rengeteg jó véleményt a termékről. Nekem 2 nap alatt lekopott az olcsóbb és 5 nap alatt a drágább lakk alatta, pedig még csak nem is mosogattam. Valóban könnyen szárad, az ecsete is jó, de nem éri meg az árát, a fénye viszont tényleg csodálatos, ezért ha lehetne 2,5 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Zsenike

2021. március 6.

Azon kevés kozmetikai termékek egyike, amelyeket évek óta rendszeresen újraveszek. Bármilyen körömlakkon nagyon szépen mutat, extra fényes felülete lesz, nagyon tartóssá teszi a lakkozást, könnyű és gyors a használata, szóval egy igazi csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 6.

Kattal

2020. november 25.

Nem rég vásároltam akciósan, miután meguntam, hogy a másik fedőlakkommal állandóan buborékos lett a végeredmény. Meg vagyok vele egyenlőre elégedve, nem buborékos, hamarabb is szárad a festésem, egy hétig szépen meg is marad a lakkozás, csak a vége kezd el kopni kicsit, de nálam ez így nagyon rendben van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

racheldawes

2020. november 23.

Nemrég vettem, miután a Lovely 3D fedőlakkom annyira besűrűsödött az üveg utolsó harmadánál járva, hogy használhatatlanná vált (pedig amúgy nagyon szerettem). Eddig meg vagyok vele elégedve, hozza az általam elvárt szintet, azaz 2-3 napot kibír, minimális kopással a végeken. Nagyon könnyű használni, a viszonylag széles ecsettel gyorsan át lehet kenni a körmöket, és örömmel tapasztaltam, hogy a száradás idejét is lerövidíti. Kíváncsi leszek, hosszú távon mennyire fog jól teljesíteni, de eddig nem bántam meg, hogy megvásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

széva

2020. július 26.

5. üvegem használom. Nekem nagyon jól működik .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 26.

5. üvegem használom. Nekem nagyon jól működik .

spiky2005

2020. július 26.

Nekem 1 napot bír ki, másnap már lepattog. Több lakkal is próbáltam, egyikkel sem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 26.

petrezselyem

2020. június 12.

Korábban az essence "the gel" és a btgn high gloss fedőlakkját használtam, csak sajnos mindkettőt kivonták, így aztán a vélemények alapján erre esett a következő választásom. Eddig csak 1 alkalommal próbáltam, de elégedett vagyok vele. Még mindig a 6 nappal ezelőtt készült manikűrt viselem - nem mondom, hogy a körömvégek és a fedőlakk fénye nem kopott, de még viselhető állapotban van. Nagyjából azt tudja, mint a the gel fedőlakk, mégis úgy vettem észre, hogy a big shiny gyorsabban szárad, és tovább marad fényes, mint a korábbi két essence termék. A sűrűsödésről nem tudok véleményt mondani, de bízom benne, hogy nem lesz ilyen probléma. Megkapja az öt csillagot, ha a továbbiakban is ugyanígy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

mafalda

2020. június 1.

Komolyan nem is értem h lehet majdnem 5 csillagos termék.. iszonyat maró a szaga mikor használom. Az tény h gyönyörű a fénye, de ezzel se lett tartósabb a lakkom. Hiába lakkozok hetente, ami nálam azt jelenti hogy hétvégén pihen a körmöm. Már hétfő délután ugyan úgy van egy kis kopás a körmeim hegyén😕 igaz hogy papírokkal dolgozom de amikor belegondolok h másnak a házimunka se szedi le, teljes a döbbenet részemről... sajnos az ára ami nálam 3 csillag, mert tényleg szomorú h nem lett tartósabb mint egy sima essence fedő lakk pl..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

fagas

2020. május 29.

Másfél-két hónap intenzív használat után nagyon elégedett vagyok ezzel a fedővel. Iszonyat gyorsan szárad, szép, csillogó a felkent - szinte bármilyen márkájú - lakk, és tapasztalatom szerint kb. 2 nappal kitolja a tartósságot. Bízom benne, hogy ez lesz A fedőlakkom.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.