Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hibiscus

2022. május 16.

A legjobb fedőlakk szerintem: érezni, hogy kb. ráfagyasztja az ember körmére a körömlakkot :D Sűrű állagú, sokáig kitart, nekem egy rétegben bőven elég. Jobb minőségű körömlakkokat valóban tartósabbá teszi. Remélem sosem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

estokani

2022. május 2.

Ez egy nagyon klasz fedőlakk. Extra gyorsan szárad, főleg az előzőleg megvett márkabéli Dopuble Duty után igazi csoda!!! Gyönyörű fénye van, 4 napig minimum szép a lakkozás, rosszabb minőségű és egyébként hamar kopó lakkal is. Márkabeli lakkjaival akár egy hétig is szép. Gépelek egész nap, +mosogatás stb. szóval nem kímélem a körmeimet.
Egyetlen apró hibája, felkenve egész közelről olyan oltári büdös! de ezért még megy az 5*

UPDATE: még +2* tehát már 7-nél járok :D
Belenyúltam egy essence lakkba száradáskor elég olcsmány lenyomatos lett, de nem volt kedvem újrakenni. Miután ezzel a csodával lefedtem hipphopp eltűnt a lenyomat! Nem hiszem el, hogy ilyet is tud, de egységesíti a hibás lakkozást! Egy lakkmániásnak mindenképp kell egy ilyen, sőt, ezentúl másra rá se nézek!

Update 2: Sokadik üveggel használom de én kíváncsi vettem egy SecheVitet is, mert azt mennyien szeretik. MINEK????? Mikor a tökéletes ott van a polcomon :) Csak szánalomból lakkozok néha az új szerzeménnyel. Ehhh :D :D

Update 3: Pár üveg elfogyasztása után bátran mondhatom,hogy a vége felé kocsonyásan nyúlik. Akkor már csak vastagabb rétegben lehet 'szépen' felkenni. Kicsit bosszantó. Az elsőt kidobtam ilyen állapotában, mert ott várta a bontatlan termék az előző kimúlását. A többiben nagyon kevés maradt ekkorra, azokat gyorsan elhasználtam. A mostaniban megint elég sok van így tettem bele 3-4 csepp körömlakkhigítót. Nagyon féltem, vajon ront-e az állagán. Megnyugvással tapasztaltam, hogy semmit. Hamar szárad és csodafényes így is.
A maradék kibányászása nekem megér ennyit, mert ennél jobb fedőlakkot még nem gyártottak.
SZERELEM, SZERELEM, SZERELEM!

UD4:
Unjátok már?
Egyedül a Curaprox fogkefe olyan a háztartásomban, amit többször újravettem mint ezt. Ha kivonják valaha a forgalomból én meg leszokom a körömlakkozásról, csak szólok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 2.

UPDATE: még +2* tehát már 7-nél járok :D

SZERELEM, SZERELEM, SZERELEM!

UD4:
Unjátok már?

Fancsy

2022. február 22.

Jó fedőlakk, teszi a dolgát, de csak 2 rétegben vállt be. Ha egy rétegben vittem fel, akkor semmi extrát nem csinált, nem volt tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 22.

Csipetke

2022. január 11.

Eddig ez a legjobb fedőlakk amit használtam. Már egy hete rajta van a körmömön úgy, hogy már sikáltam is súroló szerrel és mindennap mosogatok is. Szép fénye van ami szintén tartós. Olcsónak nem nevezném de megéri az árát. Én akcióban vettem így még jobban megérte. De ha elfogy tuti újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 11.

GoldenCo

2021. október 10.

Gyorsan szárad, szép fényt ad a lakknak és még tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

Gyorsan szárad, szép fényt ad a lakknak és még tartós is.

Rekassav

2021. július 25.

Megéri az árát, sokáig olcsóbb fedőlakkokat vettem, de semmit se értek. Szép fénye van, gyorsan szárad és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Klaudia06

2021. július 12.

Nagyon tartós, szép fénye van. Nagyon hamar lepattogtak korábban a körömlakkjaim. Ajánlás után vettem meg egy akcióban és nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyorsan szárad,nagyon tartós, szép fénye van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 12.

Rekaroka

2021. július 2.

Régóta keresek egy jó fedőlakkot, de sokáig sajnáltam rá többet költeni. Ez a lakk szuper fényességet ad. Nekem nem tart tovább tőle fenn a lakkom, de a fényessége kárpótol valamennyire. És ahogy előttem is írták, tényleg nagyon felgyorsítja a száradást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

lengyel.bianka

2021. július 1.

Már egy éve tesztelem, és sosem okozott csalódást. Kicsit féltem, hogy hamar be fog száradni, de még mindig nagyon jó az állaga. Bármilyen lakkot gyönyörű csillogóvá tesz. Annyi a hátránya, ami miatt 4 csillagot kap, hogy letöredezik a körömlakk ha nem vigyázok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

dora0504

2021. május 10.

Az itteni vélemények alapján döntöttem emellett. Nos hát ez szuper termék. ilyen gyorsan még nem szárdt meg körömlakk, nagyon fényessé tette az alatta levő körömlakkom. többen is megdicsérték a "csináltatott" körmöm, mikor szimpla körömlakkok :) a másik a tartóssága hát az valami nagyon durva: 3 napig vakartam a bőrömet az újonnan manikűrözött körmömmel a csalánkiütés miatt( nem, nem emiatt a termék miatt jött ki) és nem pattogzott le,sőt még a fényességéből sem veszített. Nagyon tartós a termék. Pici negatívum hogy felkenéskor büdi kicsit, meg vannak benne rosszabb összetevők is amiket szivesen elkerülnék...de mit miért..... nos igy is 5*-ot adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.