Sally Hansen

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   11,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: Kiki7, Módosítva: 2020. május 20.

Kiszerelés:   11,8 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó fedőlakk, akril polimer komplex formulával a hosszú viselhetőségért és UV-szűrővel, mely megakadályozza az alatta lévő lakk színének kifakulását.

petrezselyem

2020. június 12.

Korábban az essence "the gel" és a btgn high gloss fedőlakkját használtam, csak sajnos mindkettőt kivonták, így aztán a vélemények alapján erre esett a következő választásom. Eddig csak 1 alkalommal próbáltam, de elégedett vagyok vele. Még mindig a 6 nappal ezelőtt készült manikűrt viselem - nem mondom, hogy a körömvégek és a fedőlakk fénye nem kopott, de még viselhető állapotban van. Nagyjából azt tudja, mint a the gel fedőlakk, mégis úgy vettem észre, hogy a big shiny gyorsabban szárad, és tovább marad fényes, mint a korábbi két essence termék. A sűrűsödésről nem tudok véleményt mondani, de bízom benne, hogy nem lesz ilyen probléma. Megkapja az öt csillagot, ha a továbbiakban is ugyanígy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

mafalda

2020. június 1.

Komolyan nem is értem h lehet majdnem 5 csillagos termék.. iszonyat maró a szaga mikor használom. Az tény h gyönyörű a fénye, de ezzel se lett tartósabb a lakkom. Hiába lakkozok hetente, ami nálam azt jelenti hogy hétvégén pihen a körmöm. Már hétfő délután ugyan úgy van egy kis kopás a körmeim hegyén😕 igaz hogy papírokkal dolgozom de amikor belegondolok h másnak a házimunka se szedi le, teljes a döbbenet részemről... sajnos az ára ami nálam 3 csillag, mert tényleg szomorú h nem lett tartósabb mint egy sima essence fedő lakk pl..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

fagas

2020. május 29.

Másfél-két hónap intenzív használat után nagyon elégedett vagyok ezzel a fedővel. Iszonyat gyorsan szárad, szép, csillogó a felkent - szinte bármilyen márkájú - lakk, és tapasztalatom szerint kb. 2 nappal kitolja a tartósságot. Bízom benne, hogy ez lesz A fedőlakkom.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 29.

Lorna

2020. május 26.

Félév után besűrűsödött használhatatlanra. Amíg tartott addig nem volt gondom vele. Szép fényes volt. Adott egy zselés körmös kinézetű csillogást a lakknak.
Egy darabig próbálgattam körömlakk higítóval higítgatni, de minden alkalommal nagyon sokat kellett újra és újra beleöntenem a higítóból, mert hiába raktam bele, két hét után megint besűrűsödött. Többi lakkal amit sűrűsödés után higítottam ez nem fordult elő. Ott egyszer elég volt, és utána működött a lakk. Kár, mert jó lett volna de így nem veszem újra, mert elég drága ahhoz, hogy használhatatlan legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

anikokovacs

2020. május 26.

Szép vedése, tartós lesz tőle a lakk és nagyon gyorsan szárad

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Szép vedése, tartós lesz tőle a lakk és nagyon gyorsan szárad

auberginecat

2020. április 28.

Felfoghatatlanul gyorsan szárad, ugyanakkor szuperfényes és csillogó. Imádom, természetesen 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Mosomacko21

2020. április 14.

Nagyon szeretem magas fényű de mégis gyorsan száradó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Nagyon szeretem magas fényű de mégis gyorsan száradó.

Baribara

2020. február 6.

Én szeretem. Viszont nem extra fényes és érdemes vastagon felvinni és gyorsan dolgozni vele, mert különben feloldhatja az alatta lévő réteget. Viszont ha meg van a technika, akkor gyorsan szárad, tartós. Nem gél hatást ad, de a szép manikűr része. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 6.

HRenata

2019. október 26.

Az Insta dry mellett a másik legjobb fedőlakk ever. Bár a big shiny talán pici túlzás, nem extra szuper fényes, de szép, nagyon gyorsan szárad és megszárítja az alatta lévő lakkot, valamint tartós, amit èn várok tőle, hogy a vasárnap kèszített lakkozás péntek-szombatig tartson, azt teljesíti. Teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 26.

cattitude

2019. augusztus 28.

annyira jó ez a fedőlakk, sírok, miért nem ezt vettem mindig :')))
az essence géles fedőlakkját használtam, amíg meg nem szűnt nemrég, szépen fedett, de nem volt igazán tartós egy idő után és be is sűrűsödött.
ez a fedőlakk _nagyon_tartóssá teszi a manikűröm, több mosogatás, egész napos gépelés, kerti munka, takarítás etc meg se kottyan neki, legalább 4 napig érintetlen a manikűröm. csodás fénye van és instant megszárítja kb azokat a színes lakkokat is, amik felkenés után 3 óra múlva is takarómintásak lesznek, szóval azt kell mondjam, tökéletesen beilleszthető az elfoglalt házi- és/vagy üzletasszony életvitelbe.
tuti ezt fogom venni, amíg ki nem vonják!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

annyira jó ez a fedőlakk, sírok, miért nem ezt vettem mindig :')))
tuti ezt fogom venni, amíg ki nem vonják!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.