Sally Hansen

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2013. április 14.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Valódi mikrogyémánt és titánium formulával, mely azonnal erősíti és összezárja a törékeny körömlemezeket és védőréteget képez.

KrdsDina66628

2019. május 1.

Az itt feltüntetett ár töredékéért jutottam hozzá a rossmanban , a körmeimnek s.o.s. segítségre van szükségük a műkörmös időszakom után.Jelenleg is rajta van a körmömön, de a szaga.. rémes. Eddig nem nagyon vettem észre rajta változást , a körmeim ugyanúgy letörnek , pedig egy rétegben használom a terméket , mindenesetre még várok vele egy keveset...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

manobeka

2018. március 25.

Még jó, hogy a gyengébbek kedvéért rá van írva a dobozra és a lakkra is, hogy 1 , hangsúlyozom csak 1 rétegben használható, tehát aki többet ken rá az ne vonjon le pontot, mert béna és másnapra így lejön a körméről..teljesen jó kis erősítő lakk, semmi baj sincs vele, az egyik legjobb, amit kapni lehet a drogériában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 25.

Odi

2016. szeptember 28.

Ha egy rétegben használjátok, akkor képes megszüntetni a körömlemezek szétválását, töredezését. Legalább is Én így tapasztaltam! Több rétegben, már másnap jön le a körömről. Ezért a 4 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

TND

2016. július 24.

Alaplaknak használom polírozás után. Nem érzem hogy bármi csodát művelt volna a töredezett körmömmel, de egynek elmegy. Ár érték arányban azért van ennél jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

bcsilla

2015. október 14.

Műköröm leszedés utáni állapoton igazán sokat segített. Minden lakkozásnál ezt használom alaplakknak. Könnyű felvinni, pillanatok alatt megszárad, tartósabb a lakkozás, és sokkal erősebbnek érzem a körmeimet tőle. Biztosan újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

kisnyuszi83

2015. szeptember 23.

Kiváló bázis- és fedőlakk. A színes körömlakk hihetetlenül tartós lesz tőle. REndkívül elégedett vagyok vele. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

vzorka

2015. július 24.

Ami tetszik benne, az az állaga. Nagyon könnyü felkenni és nagyon hamar szárad. Alaplakként használom. Ami a gyengéje, az az, hogy abszolút nem szüntette meg a körömlemezek szétválását. Ezért vontam le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Vanília

2015. július 10.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a SH körömerősítővel kapcsolatban. A márkának eddig ez a terméke tetszett a legkevésbé. Előnye, hogy jól felvihető, nálam gyorsan száradt és elég tartós (egy hét múlva is látni a fényét a körmömön), hátránya az, hogy az erősítő funkciót nem tapasztalom. Ugyanúgy töredezik a körmöm, mint eddig. De lehet, hogy időt kellene adni neki és még sűrűbb használat után kifejti a hatását - akkor kiegészítem és ha kell, javítom a véleményt...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 10.

Lills

2015. január 18.

Nem szeretem. Leginkább az zavar, hogy buborékosodik, és nagyon lassan szárad. Az egyetlen lakkom, amivel nem működnek a szárítócseppek! Amúgy szép fényes lenne, csak a buborékok annyira elrontják az egészet, hogy alig várom hogy elfogyjon végre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 18.

hajnalka39

2014. július 4.

Nem tudom ,de ha felkenem este,másnap délután válik le a körmömől. Mint a Technocol gyerekkoromban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 4.

Alkoholok: SD Alcohol 40B
Emolliensek: Isopropyl Titanium Triisostearate, Dimethicone