Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2013. október 1.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsszárító fedőlakk.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fenye

2017. június 8.

Nekem nagyon bevált, valóban gyorsítja a körömlakk száradását, gyönyörű fényt ad.
Esténként szoktam lakkozni, lefekvés előtt, ezért gyakran textil mintás lett reggelre a körmöm. Amióta ezt használom, reggelre tökéletes a lakkozás, mert gyorsan megszárad és egyenletes lesz tőle a köröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 8.

cirrus

2013. október 3.

Elégedett voltam az essence btgn-el, aztán a nyc gyorsszárítójával is, de valahogy mindkettőben találtam valamit ami miatt nem éreztem 100%-osnak egyiket sem.
Ez egyelőre mindenben veri a két társát, aztán majd kiderül, meddig tart a lelkesedésem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Alkoholok: Alcohol Denat., Isopropyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: D&C Violet 2

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.