Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: _-Mia-_, az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Megakadályozza a színes lakkok lepattogását, valamint UV-szűrőt tartalmazó formulája véd a színek kifakulása ellen. Akril-polimer-komplex tartalma magasfényű csillogást ad a manikűrnek.

fruzskai

2021. január 11.

Rettenetesen húztam a számat az ára miatt, de már annyira kétségbeesetten kerestem egy fedőlakkot, ami legalább kicsit jó, és az itteni vélemények annyira pozitívak voltak, hogy rászántam magam a vásárlásra. És te-jó-ég, milyen jól tettem. Végre megvan az a fedőlakk, aminél nem az van, hogy egy kipróbálás után azonnal rakom fel az eladó termékek közé... Az, hogy gyorsabban szárítja a lakkot, igazából nem is érdekel, mindig ezer évig tart nálam a lakkozás, ez már nem számít sokat. Na de az, hogy konkrétan majdnem 2 hétig egy lecsippanás sincs a körmeim végén, az megfizethetetlen (jó, mondjuk ha elfogy, azért Glamour napokon fogom újra venni, mert na, mégis nem olcsó :D ). Nagyon tetszik, hogy sok lakk van az üvegben, könnyű az ecsettel dolgozni (pedig nem szeretem ezt a hosszúkásabb formát), nagyon tartós tőle a lakkozás és valóban gyorsítja a száradást is. Nyomdára egy vízbázisú fedőlakk fölé szoktam ezt használni. Ami még érdekes infó, hogy magára a fedőlakkra viszont nem lehet nyomdázni.
Tutira újravevős, örök kedvenc termék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Tutira újravevős, örök kedvenc termék lett.

Cerise

2020. augusztus 11.

Már két hónapja használom ezt a fedőlakkot. Ami pozitívum, hogy valóban gyorsabban szárít. Persze csalóka, mert csak a felület nem lesz már ragadós, de egy óra múlva is ugyanúgy sérül, megnyomódik, ha nem vagyunk kellően elővigyázatosak. Mondjuk arra szuper, hogy elalvás előtt megcsinálom a körmöm, és tényleg nem hagy benne nyomot a paplan már ezzel a felületi szárazsággal sem.
Viszont ennek az az ára, hogy 2-3 nap múlva pókháló szerűen elkezd repedni, mint azt írta is már valaki. Essence base coat és 2 réteg Essie színes lakk van általában alatta, és mindig reped, mióta erre a fedőlakkra váltottam. Viszont nekem nincs időm órákig szárítgani a lakkot a kezemen, és ezzel viszonylag gyorsan mehetek aludni, úgyhogy részemről még így is megéri. Kb. ez az egyetlen csodája (ami nem elhanyagolható idő szűkében). De ez a lakk is ugyanúgy buborékos lesz, ha picit is vastagabb réteg kerül fel (nem könnyű kontrollálni).
Kb. 4-5 naponta kell újrafesteni a körmöm, vagyis a munkahetet kibírja nagyjából (ha nem mosogatok sokat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 11.

szg05

2020. július 4.

Nagyon szuper.
Géllakk allergia miatt kerestem olyan fedőlakkot ami gyorsan szárad és a vélemények olvasása után be is szereztem.
Nem bántam meg, ez valóban egy szuper termék.
A márka egy másik base lakkját használom alapként ezt pedig fedőrétegként. 1 hetet simán kibír így, többet is akár, de előbb unom meg az adott színt, mint hogy lekopna/lepattogna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Nagyon szuper.
Nem bántam meg, ez valóban egy szuper termék.

Honeyhair

2020. június 2.

Legalább három éve csak ezzel a lakkal fixálok, nélküle nem is tudnám elképzelni az otthoni manikűrt. Rengeteg embert ismerek, akik hasonlóképpen vannak vele, ehhez képest furcsállom, hogy nem került be a Krémmánia blogszekciójában a legjobb fedőlakkok közé. Viszont ennél jobban zavar, hogy kezd eltűnni a boltokból és az online áruházakból, egyre nehezebb hozzájutni. És hogy miért dicsérem ennyire? Mert ez hozta vissza a kedvemet a körömfestéshez. Háziasszonyként, anyaként, dolgozó nőként jó ideje nincs már időm arra, hogy a körömlakk száradására várjak, utoljára az egyetemi éveim alatt engedhettem meg magamnak, hogy a kollégiumi szobában órákig fetrengjek egy könyvvel vagy egy magazinnal, várva, hogy kőkeményre száradjon a lakk. Ezzel azonban (alaplakk + két réteg szín + Insta-Dri) 15-20 perc alatt megvan az egész, úgy, hogy az Insta-Dri maximum 5 percet kap, és utána olyan tökéletes, hogy gyakorlatilag bármit csinálhatok, már nem árt neki (és az ágyneműtől sem lesz kockás).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 2.

llucia

2020. május 11.

E nélkül biztos nem kezdenék neki a lakkozáshoz. Nem bírnám kivárni, hogy magától száradjon meg.
Két réteg színre az a 3. pár perc alatt szárít, ha még nem sűrűbb, akkor szépen kiegyenlíti az esetleges ecsetnyomokat is.
A lakk tartósságát növeli, így általában 5-7 napig szép marad a manikűr, házimunka mellett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 11.

galivali

2019. november 9.

Tökéletes fedőlakk. Gyorsan szárad, szép csillogó lesz a körmöm tőle. Nekem 2-3 nappal meghosszabbítja a lakkok tartósságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 9.

Lina14

2019. október 25.

Nekem az egyik kedvencem lett, az Essence BTGN vagy a Sally Miracle Gel-hez hasonlóan gyorsan szárad és fényes. Nekem a tartósság annyira nem érdekes, mert hetente többször is lecserélem a manikűröm, arról nem tudok nyiltkozni, de a nyomdát például nem keni el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

széva

2019. október 8.

Nekem sajnos ettől hosszába tört be a körmöm és nem egyszer,tehát tuti ő volt a ludas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 8.

Gabria

2019. október 8.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, nekem nem jött be használtam már sokkal jobbat is. Az igaz, hogy nagyon hamar megszárad koppra, viszont azt nem bocsájtom meg neki, hogy a manikűr élettartamát 2-3 nappal rövidíti. Nekem nagyon könnyen lepattogzik és akármennyire próbálok rá vigyázni, hajszálrepedések keletkeznek rajta, ami eddig még egyik fedőlakkomnál sem volt jellemző. Amikor egy réteget kenek fel, akkor az szinte a nulla, nekem nem jó, nem akarom 1-2 naponta újralakkozni a kacsóimat. Két rétegben már egy fokkal jobb, talán még kibír utána 1-2 napot, de ennek ellenére sem győzött meg. Az ára is a kifejezetten rossz kategória, főleg mindezek tudatában. Biztosan nem veszem újra. Még keresem a nekem való igazi fedőlakkot. A gyors száradása miatt azért kap két csillagot, az tényleg remek, az eddigi legjobb, amit tapasztaltam.

Szerk.: Nem kapja meg a 2 csillagot, jöttem lepontozni EGY csillagra. Merthogy elkezdett szálazni is, borzasztó ez a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

kicsisagi

2019. augusztus 27.

Már jó néhány éve barátok vagyunk.. és soha nem csalódtam benne. Nekem mindenféle lakkokkal jól működik.
Hetente 1x mankűrözök:
alaplakk, szín, és Ő. Ha nagyon sok házimunk után (3 gyerek) kicsit megrogyna az összhatás, akkor a színt újra kenem, és Ő megint jön a tetejére..
Amióta ezt használom, nincs párnacsík a körmömön. Kb. 2 prc alatt hozzá lehet érni a lakkozott körömhöz.
Annyi gond van vele, hogy egy idő után eléggé besűrűsödik, de nekem nagyon sok használatot kibír így is..
Akcióban szoktam venni Dm-ben 1900 Ft-ért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Hetente 1x mankűrözök:
Akcióban szoktam venni Dm-ben 1900 Ft-ért.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Saccharide Isomerate, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.