Sally Hansen

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla91, Módosítva: 2013. január 22.

Kiszerelés:   13,3 ml
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Exluzív Protein Complex elősegíti a gyors körömnövekedést. Szója protein megköti a nedvességet a körmökben, megerősít és hosszabbít törékenység nélkül. Keratin segít megvédeni körmöket leválás, törés és beszakadás ellen. Kollagén és a multi-vitaminok stimulálják az egészséges körömnövekedést. Szalon tesztelt, bőrgyógyász által tesztelt.

kovacsanett43

2018. június 25.

Nem is tudom miért vettem meg, az Eveline körömerősítőket használom már jó ideje, de le volt árazva és nagyon exkluzívnak tűnt a kiszerelése miatt. :) Nőni valóban nőnek tőle a körmeim, de mivel nem erősíti a gyenge és rétegződésre hajlamos körmeimet, szinte azonnal le is törik, amint picit hosszabb. Maradok az Eveline termékeinél, sokkal jobbak és olcsóbbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Lyah

2016. december 30.

Az első a kukában végezte, mert sárga volt és nem akart megszáradni. A másodikat megpróbáltam eladni, de nem vitte el senki, ezért múlt héten kibontottam. Ez nem sárga, megszárad és tök jó! Szóval azt hiszem, aki szintén rosszat tapasztalt elsőre, ugyanúgy belefuthatott egy lejárt vagy megromlott példányba, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

b3ttina

2016. november 9.

Hát nem is tudom, miért adok két csillagot... (a dízájn miatt.)

A dízájn megvett kilóra, na meg az is, amiket ígér a csomagoláson lévő szöveg.
Zselés köröm utáni időszakra szereztem be, hogy rendbe hozza a körmeimet.
Az eredmény: sárga körmök... nem arany. SÁRGA.
Még próbálkozom vele, mert 3000 Ft volt és nem dobok ki ennyi pénzt az ablakon.
Viszont szerintem a sima körömerősítőnél kellett volna maradnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Hát nem is tudom, miért adok két csillagot... (a dízájn miatt.)

A dízájn megvett kilóra, na meg az is, amiket ígér a csomagoláson lévő szöveg.
Zselés köröm utáni időszakra szereztem be, hogy rendbe hozza a körmeimet.
Az eredmény: sárga körmök... nem arany. SÁRGA.
Még próbálkozom vele, mert 3000 Ft volt és nem dobok ki ennyi pénzt az ablakon.
Viszont szerintem a sima körömerősítőnél kellett volna maradnom.

csokalilla

2015. május 9.

Tökéletes! Gyorsan szárad, szépen rendbehozta a körmeim. Nem a legolcsóbb, de abszolút megéri az árát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

heidi7

2013. december 23.

Evek ota hasznalom ez a termeket, imadom , gyorsan szarad es nagyon gyorsan nonek tole a kormeim , nekem nagyon bevalt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

mariib

2013. szeptember 6.

Az arahoz kepest a tudasa nem annyira extra, a reteges toredezesen sajnos ez sem segit. Ha egyszer megtalalom azt a termeket, amely ezt a regota zavaro problemamat megoldja, biztosan hu maradok hozza. :)
Az igaz, hogy gyorsabban no tole a korom, es kiegyenliti az aprobb barazdakat, ezaltal nagyon jol funkcional a szines lakkok alatt. A szaradasi ideje is korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

TPSB

2013. augusztus 10.

Jól használható körömerősítő. Nagyon gyorsan szárad amiért külön hálás vagyok, nem vesz el 10 perceket az életemből a használata.
Jól erősíti a körmöket bár a lemezes szétválást valóban nem tudja javítani :( Ennek ellenére jár neki az 5 csillag, mert a nagyon rossz állapotban lévő körmeimet felhozta egész jóra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

lumiukko

2013. június 16.

Nekem picit furi ez a lakk. Azt hittem, hogy ez egy ilyen beszívódó, tápláló cucc, de nem, egy átlátszó körömerősítő lakk. Csak ezáltal a használata nekem nem nagyon tetszik, ugyanis két naponta kell újrakenni. Na oké, de elkezd lepattogni, de ha rákenem az új réteget, nem lesz jobb a helyzet, felhólyagosodik, stb. Meg mivel az előző rétegre kenem rá, nem tudom, hogy egyáltalán táplál-e valamit az új réteg? Ha meg lemosnám minden felkenés előtt körömlakklemosóval, akkor megint nem sok értelmét látom, mivel ez így eléggé roncsolná az én gyenge körmeimet. Amikor a körmeimen van, szép a fénye, meg erősebbek is a körmeim, de lemosás után ez nem nagyon mutatkozik meg, és a lemezes törésen egyáltalán nem segít. A tudásához képest drága, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Lilla91

2013. január 27.

nagyon szeretem ezt a lakkot, erősíti a körmömet ezért is olyan mintha gyorsabban nőne, és elég sokáig kibírja a körmömön. Alaplakknak is tökéletes. Szegénykémnek talán egy hibája van, a lemezes felválás ellen nem sokat segít, de nem vonok le pontot mert eddig egy körömerősítőm se tudta megakadályozni. Ha valaha találok olyat ami azt is megszünteti akkor levonok majd tőle 1 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Soluble Collagen
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology