Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 ml.   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2020. április 21.

Kiszerelés:   10 ml.
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Növényi alapú, 100% vegán körömlakk. Egészséges megjelenésű körmöket biztosít. Növényi alapú keféjével egy mozdulattal könnyedén felvihető a szín, mely hosszan tart.

26 árnyalatban és egy 2in1 alapozó- és fedőlakk változatban kapható

zs001

2020. július 31.

Impulzus-vásárlás volt, de nekem nagyon bevált. Egy nagyon szép pink árnyalatot vettem (210-Pinky clay) , ugyan nem volt olcsó, de maximálisan megérte az árát. Egy rétegben is szépen fed, nem csíkos, nagyon gyorsan szárad, és gyönyörű a fénye. Nem vagyok egy nagy lakkozó, de ezt még nekem is könnyű volt használni. Én ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

Victoire

2020. július 27.

Nekem a PINK CLOUD árnyalatban van meg, illetve van fedőlakkom is hozzá. Nagyon jó az ecsete, felvitelnél figyelni kell, hogy viszonylag gyorsan dolgozzon vele az ember, mert elég hamar elkezd "sűrűsödni" a lakk, és mivel ez az árnyalat rózsaszínesen átlátszó, foltos vagy csíkos lehet. Nekem sikerült nagyon szép végeredményt elérnem. Én alapvetően úgy használtam, hogy felvittem egy réteg fedőlakkot, rá 2 réteget a Pink Cloud árnyalatból, majd még egyet a fedőlakkból. Csak az elején kezd el gyorsan sűrűsödni, utána elég lassan szárad (de esetemben a párás idő is közrejátszhatott), viszont nagyon tartós így. Már egy hete rajtam van, és semmi baja nincs, pedig ez idő alatt szétszereltük a mosógépet és alaposan lesikáltuk az alkatrészeit is. Nekem nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

barnajudit87

2020. június 6.

Csak a színe miatt kapott 1 db csillagot, mert a termék annyit sem ér! Ilyen rossz körömlakkot soha életemben nem használtam! A legolcsóbb körömlakk is tovább tartott mint ez! Nem hogy újra nem fogom venni, de messziről elkerülöm bármelyik drogériában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

koc

2020. június 3.

Csatlakozom, ez nagyon rossz. Raw cocoa színben vettem meg, mert a színe gyönyörű. Ez gyorsan szárad, szinte túl gyorsan is, úgy kellett kapkodni vele, nehogy megkössön, DE nulla napot bír ki. Két rétegben felkenve néhány óra múlva lekopik. Egyszerűen rossz. A háromszáz forintos lakkom öt napot kibír, ez tízszer annyiba kerül... szóval no comment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 3.

pottpanni

2020. május 23.

Döbbenetesen rossz. A 107-es világos rózsaszínt, illetve a fedőlakkot vettem meg, sajnálom, hogy elsőként le kell pontoznom. Két rétegben sem fed rendesen, nagyon lassan szárad, hosszú órák után is sérülékeny a fedőlakkjával is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 6 / CI 15850, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Black 2 / CI 77266 (Nano), Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.