Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 ml.   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2020. április 21.

Kiszerelés:   10 ml.
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Növényi alapú, 100% vegán körömlakk. Egészséges megjelenésű körmöket biztosít. Növényi alapú keféjével egy mozdulattal könnyedén felvihető a szín, mely hosszan tart.

26 árnyalatban és egy 2in1 alapozó- és fedőlakk változatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

grrrrr

2021. március 30.

A romantic peach és pink cardamom árnyalatokban van meg, és nekem nagyon bevált. A jó összetevők és a vegánsága miatt vettem meg, nem igazán olvastam utána előtte, de pozitívan csalódtam. Jól használható ecsete van, két (vastagabb) rétegben nem csíkoz, szépen fed és egy jó alap-fedőlakkal (mindkettő miss sporty) nekem 8-9 napot kisebb kopásokkal kibírt (bár egy-két mosogatáson kívül nem csináltam semmi különöset), úgyhogy összességében szerintem egy jó lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

lilaszilva

2021. március 27.

Ajándékba kaptam a 230-as, csodaszép rózsaszín-nude 'Pink Cardamom' árnyalatban. Szeretném megvédeni ezt a lakkot. Az itt olvasott sok negatív vélemény után félve bontottam ki, már készültem a katasztrófára. Ám semmi komoly baj nem volt vele! A festéke ugyan picit hígabb, gyorsan kellett kennem, de semmiféle csíkozást, fedés vagy száradás problémát nem tapasztaltam. Szépen terül, kifejezetten pigmentált, átlagos lakk. Egyedül a tartóssága kifogásolható: két ujjamon 24 óra múlva(!) megpattant. Nem olyan jó, mint a Max Factor Glossifinity, és szerintem is túlárazott, de használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

rata.sum

2021. február 8.

Nem hiszem el. Nem hiszem el, hogy még mindig képes vagyok megvenni egy lakkot csak azért, mert tetszik a színe és nem csekkolom le az itteni véleményeket.
300 sweet berries
Ez egy nagyon drága rakás sz*r. Ha lehúzom az ecsetet, hogy megfelelő mennyiségű lakk maradjon rajta, egyes helyeket egyszerűen "átugrik" az ecset. (Használtam alaplakkot.) Ha ebből okulva kicsit kevésbé húzom le, megfelelőnek tűnik a fedése. Viszont a botrányosan rossz, gyakorlatilag nem létező száradás alatt megfolyik és felgyűlik a köröm körüli árokban a bőrt is összekenve. Újabb réteg kizárt, hiszem az előző is azonnal feljön, gyűrődik, maszatolódik. Most komolyan, ez miez??? Lemostam a francba, kidobom ezt semmirejó "lakkot".. Tanulópénz megfizetve. Maradok az 500.- ft-os Miss Sporty gömböcöknél, százszor többet érnek ennél a *censored* vacaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.

300 sweet berries

Trixi

Korcsoport: >54
2021. február 2.

Pénzkidobás. Érthetetlenül siralmas a fedése, főleg az árához képest. Csíkoz és foltoz. Úgy néz ki a körmömön, mintha nem lett volna elég lakkom, és csak szelektíven tudtam volna eloszlatni azt a keveset. Konkrétan foltokban és csíkokban kilátszik alóla a körmöm. A második réteg még jobban elrontotta, mintha felkapta volna azt is, ami már előzőleg odatapadt. Lehet, hogy alapozólakk kellett volna alá, de nehogy már egy ilyen drága lakk ne működjön alapozó nélkül! Sokkal olcsóbb lakkok szuper fedésűek önmagukban. Évekkel ezelőtt azt sem tudtuk, mi az az alapozólakk, és igényesen festett körmünk volt tizedáron. Ráadásul ugyanolyan erős szaga van, mint a nem "pure" lakkoknak. Nagyon mérges vagyok. Ja, a White Tea árnyalat lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. február 2.

nusmanna

2021. január 29.

Sírni tudnék mérgemben. Na jó nem, de nem szoktam kiakadni azon, ha mellé nyúlok egy terméknél, de ennél azért bosszankodtam. A folyotonos körmöshöz járást meguntam, így kerestem valami jó körömlakkot, amit nem naponta vagy két naponta kell újra festenem. Erre esett a választásom mert szép színekben voltak és drgább is volt mint a többi és olyan professzionálisabb beütését keltette bennem. Nem néztem meg az itteni vélemeényeket és rögtön 4et vettem belőle. Egyik szarabb, mint a másik elnézést kérek, de erre nem érdemes szebb szóval illetni. Nem az, hogy nem tartós, mert ahoz nyílván köze nincsen, de az egész történet ott bukik meg, hogy mikor felkenem semmi pogment az is valami csíkos borzadáj és, ha több rétegben is kenem fel akkor is foltos, csíkos ronda. Döbbenetesen rossz még ezt a nyavadt egy csillagot is sajnálom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 29.

Pajzs

2021. január 18.

A fedőlakk (Top Coat) van meg. A szokásos, szintén Sally Hansen fedőlakkom helyett vettem ezt kíváncsiságból. Könnyű vele dolgozni, egyenletesen terül, az ecset nem csíkoz, nem szedi fel az alatta lévő színes lakkot, szebbé teszi a manikűrt. Természetesen körömlakkszagú ez is, mégsem olyan erősen, mint pl. a Big Shiny a márkától. Két-három napig hagyok fenn egy lakkot, tartóssága ez alapján eddig jónak tűnik, hosszabb idő esetén nem tudom. Vékony rétegben is beteríti a körmeimet (mondjuk, nekem kis körmeim vannak), ennek ellenére a száradási ideje lassabb, de szerencsére teljesen megköt, nem lesz párnanyomatos a körmöm, ha este kenem fel. Visszafogott fényt ad, nem olyan szinte tükrös-csillogós, mint a Big Shiny.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 18.

LolaP

2021. január 2.

Szuper h vegán, két rétegben egész jól bírja. A lábkörmökön két hétig simán, kézfejen apróbb javításokkal szintén két hét. Nem teszi tönkre a körmöket, mondjuk én sok e-vitamint szedek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 2.

Maja04

2020. december 23.

2,100.-forintért vettem a DM-ben a 110-es (white tea) árnyalatot. Mutatós az üvege, jó az ecsete, de borzasztó csíkosan fest 2-3 rétegben is. Pocsék, szemetesben végezte.
A hasonló árnyalatú pár száz forintos S-he lakkom kenterbe veri. Pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 23.

NeliaA

2020. október 30.

Nagyon elégedett vagyok vele. Pink cardamom árnyalat van meg, alaplakk + két réteg + fedőlakk felvitellel használtam. Az alaplakk és a fedőlakk olcsóbb fajta (s-he és Cien). Nagyon jól kezelhető, jól felvihető. Száradása is rendben van. (Tegyük hozzá, hogy száradásnál lehet, hogy túl türelmes vagyok, fél órát minimum várok.) A színét nagyon szeretem, szelíd, de határozott nude-os rózsaszín. A tartóssága szuper. Házimunkát legalábbis bírja normál mennyiségben. 4 nap után azért mostam le hibátlan állapotban, hogy másik színt tegyek fel, de legközelebb lehet kivárom, ténylegesen meddig bírja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

barbianglia

2020. október 6.

Sziasztok én két színt vettem meg.A sima Sally Hansen nagyon tartósak és én nem szoktam használni fedő meg alaplakkot. Ezeket nagyon könnyű felkenni és tényleg szép a színük viszont sajnos nem elég tartósak persze lehet hogy erre tényleg kellene egy fedőlakk és akkor tovább bírná De két három nap után nekem is lejön a régivel nem volt ez a tapasztalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 6.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 6 / CI 15850, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Black 2 / CI 77266 (Nano), Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.