Sally Hansen

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 ml.   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fagas, Módosítva: 2020. április 21.

Kiszerelés:   10 ml.
Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Növényi alapú, 100% vegán körömlakk. Egészséges megjelenésű körmöket biztosít. Növényi alapú keféjével egy mozdulattal könnyedén felvihető a szín, mely hosszan tart.

26 árnyalatban és egy 2in1 alapozó- és fedőlakk változatban kapható

tzrn7u67

2022. július 16.

Akciósan (990 Ft.) vásároltam meg a Rossmannban a 371-es árnyalatot. Imádom ezt a színt, de maga a körömlakk strapabírósága tragédia. Teljes áron a képébe röhögnék a kitalálójának. 2 rétegben vittem fel este a nagyon rövid körmeimre a kezemen. Másnap reggel 1x kezet mostam, megreggeliztem és már 2 helyen le is pattogott...Gyorsan megszárad de nem egyenletesen, ráncos lesz. Színében továbbra se találtam máshol ilyet így természetesen elhasználom, csak veszek hozzá majd egy másik márkájú fedőlakkot, hogy legalább 1 hetet kibírjon. Csak a szín miatt adok neki 2 csillagot, mert az viszont nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 16.

Zsofk

2022. július 7.

Nekem a 110 van meg, ami "white tea" névre hallgat. Legalább 3 rétegben viszem fel, mert alapból rá is van írva hogy ez nem egy magas fedésű körömlakk, viszont szép tartós:) mosogatást bírja!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

Kattty93

2022. június 19.

156-os árnyalatot vásároltam meg. Talán a legrosszabb körömlakk, amit valaha próbáltam.
A kezemen másnapra lepattog, pedig nem végzek komoly munkát. Kipróbáltam a lábamon is, ami a kezemhez képest nincs igénybevéve. Itt se bírja jobban, már másnapra az egyik ujjamról egy az egyben elhagytam a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Lina14

2022. június 9.

Nekem a 210-es van meg, ami egy szürkés pink, szépen, terül, pigmentált, de valóban nem tart sokáig, 2 nap után lepattog

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Laura

2022. május 4.

Már 5 árnyalatban megvettem (ráadásul 4 leárazva volt) mert annyira bevált. Pigmentált, gyorsan szárad es bírja is az igénybevételt, de azért nem bírja tovább mint a többi lakk. De ez miatt nem vonok le mert mindegyik fajta hamar lekopik a körmeimről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

tátombák

2022. január 6.

150 - Mother Earth nevű szürke szín lett az enyém annak ellenére, hogy a gélhatású Sally hansen lakk is nagy csalódás volt. Engem nem érdekel, hogy vegán-e vagy sem, vagy hogy lámafarokszőr helyett növényi ecsete van , ha hosszantartó lakként árulják, akkor tartson is hosszan. 2 nap után ocsmány módon elkezd pattogni a végekről a lakk és a felülete is kopik a körmeim domború tetején. Aztán a maradék lemattul. 3-4 nap után szégyen viselni, és akkor még a mosogatás vagy áztatás is el lett kerülve, plusz nem egy rikító árnyalatról van szó, tehát annak ellenére is vállalhatatlanul néz ki, hogy különösebben vonzaná a tekinteteket.
A pigmentáltságra nincs panasz, de az árát tekintve egy 400 forintos Moyra vagy Essence is többet ér ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

Szabryna90

2021. december 9.

A negatív kommentek ellenére bizalmat szavaztam ennek a terméknek és megvettem a 230-as Pink Cardamon árnyalat és hozzá a 101-es Top Coat fedőlakkot is, bízva abban, hogy a fedőlakkjával együtt biztosan jobb eredmény érhető el, mint egy másik márka fedőlakkjával. Sajnos nekem is nagy csalódás, bár értékelem, hogy az összetevői ,,barátságosabbak" a többi körömlakk márkáéhoz képest. Fedőlakkjával együtt kevesebb, mint 24 órát bírt teljesen tökéletes állapotban, lepattogzás nélkül. 2. nap már több részen megkopott. Mindezt úgy, hogy nem érte nagy fizikai igénybevétel a körömlakkot, leszámítva a vízzel való érintkezést. Innentől számomra teljesen elhanyagolható az a valós termékelőny, hogy az ecset mérete rendben van és viszonylag gyorsan megszárad a körömlakk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 9.

grrrrr

2021. március 30.

A romantic peach és pink cardamom árnyalatokban van meg, és nekem nagyon bevált. A jó összetevők és a vegánsága miatt vettem meg, nem igazán olvastam utána előtte, de pozitívan csalódtam. Jól használható ecsete van, két (vastagabb) rétegben nem csíkoz, szépen fed és egy jó alap-fedőlakkal (mindkettő miss sporty) nekem 8-9 napot kisebb kopásokkal kibírt (bár egy-két mosogatáson kívül nem csináltam semmi különöset), úgyhogy összességében szerintem egy jó lakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

lilaszilva

2021. március 27.

Ajándékba kaptam a 230-as, csodaszép rózsaszín-nude 'Pink Cardamom' árnyalatban. Szeretném megvédeni ezt a lakkot. Az itt olvasott sok negatív vélemény után félve bontottam ki, már készültem a katasztrófára. Ám semmi komoly baj nem volt vele! A festéke ugyan picit hígabb, gyorsan kellett kennem, de semmiféle csíkozást, fedés vagy száradás problémát nem tapasztaltam. Szépen terül, kifejezetten pigmentált, átlagos lakk. Egyedül a tartóssága kifogásolható: két ujjamon 24 óra múlva(!) megpattant. Nem olyan jó, mint a Max Factor Glossifinity, és szerintem is túlárazott, de használható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

rata.sum

2021. február 8.

Nem hiszem el. Nem hiszem el, hogy még mindig képes vagyok megvenni egy lakkot csak azért, mert tetszik a színe és nem csekkolom le az itteni véleményeket.
300 sweet berries
Ez egy nagyon drága rakás sz*r. Ha lehúzom az ecsetet, hogy megfelelő mennyiségű lakk maradjon rajta, egyes helyeket egyszerűen "átugrik" az ecset. (Használtam alaplakkot.) Ha ebből okulva kicsit kevésbé húzom le, megfelelőnek tűnik a fedése. Viszont a botrányosan rossz, gyakorlatilag nem létező száradás alatt megfolyik és felgyűlik a köröm körüli árokban a bőrt is összekenve. Újabb réteg kizárt, hiszem az előző is azonnal feljön, gyűrődik, maszatolódik. Most komolyan, ez miez??? Lemostam a francba, kidobom ezt semmirejó "lakkot".. Tanulópénz megfizetve. Maradok az 500.- ft-os Miss Sporty gömböcöknél, százszor többet érnek ennél a *censored* vacaknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 8.

300 sweet berries

Alkoholok: Alcohol, Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ci 15880, Red 6 / CI 15850, Ultramarines, Yellow 5 Lake / CI 19140, Black 2 / CI 77266 (Nano), Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.