Sally Hansen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   DM, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 31.

Lelőhely:   DM, Tesco
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Igazi körömlakkból készült matrica különböző mintákkal. Nincs száradási idő és akár 10 napig is tökéletes!

Kiszerelés: 16db matrica, 1db narancsfa pálcika, 1db minikörömreszelő/polírozó

marek.adrienn

2016. október 7.

Ebay-ről rendeltem és nem csalódtam benne. Könnyű, gyors és szórakoztató a felvitele. Nem lehet elrontani. Előtte lemostam a körmeimet körömlakklemosóval és ráragasztottam a matricát. Nem használtam fedőlakkot. Hat napig egész jól bírta (házimunka és gyereknevelés mellett is), még hagyhattam volna, csak egy kicsit kopott le a körmeim végéről, de engem zavart. A leszedése viszont elég problémás. Kb. tíz vattakorong kellett hozzá és még mindig van ragasztónyom a körmeimen meg az ujjaimon is. Csak ezért -1 csillag. Amúgy még biztos hogy veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 7.

linszu

2014. március 1.

Egy ideje már használom és elég jó kis termék és takarítás, mosogatás mellett is tovább bírta, mint a körömlakkok. Hátránya annyi, hogy elméletileg körömlakklemosóval lehet leszedni. Nos, nekem nem nagyon sikerült. Ezt leszámítva ajánlani tudom csak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 1.

kbeata87

2013. június 8.

Itthon nem láttam, de annyi jót olvastam róla, hogy rendeltem. Jól tettem. Korábban próbáltam az essence szörnyűségeit, hát az bizony a nyomába se ér ennek!!! Klassz, tartós és nagyon egyszerű a használata is. Mega Shine a tetejére két rétegben és nekem így a tíz napos nyaralást gond nélkül bírta. Élesben teszteltem, nem vittem se lakkot, se lemosót, semmit, ha esetleg nem bírja, de nem volt gond.
Ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

Ajánlom

UnVraiAnge

2011. július 31.

Aki csalódott az Essence féle körömmatricában az se habozzon megvenni ezt a fajtát, ha lehetősége nyílik rá, ugyanis ez tényleg szuper! Először is ez nem ilyen Lutra albumos megoldással készült, hanem tényleg körömlakkból van és egy kis gyakorlás után pillanatok alatt fel lehet tenni. Nekem úgy 7-8 napot bír ki úgy, ha használok, fedőlakkot illetve felragasztás előtt lakklemosóval áttörlöm a körmöm és még mielőtt teljesen megszáradna, úgy teszem fel rá a matricát. Plusz, hogy vagy 60 féle mintában kapható, úgyhogy szerintem mindenki talál az ízlésének megfelelőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 31.

Emolliensek: Shellac Cera
Fényvédők: Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Dihydroxyethyl Cocamine Oxide
Illatanyagok: Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 10 Lake / CI 47005, CI 45370, Yellow 11 / CI 47000, Red 22 Lake / CI 45380, Red 28 / CI 45410, Ultramarines, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Aluminum Powder / CI 77000

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sárga színezék.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.