Salthouse

Ár:   549 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. január 20.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Regenerálódás és vitalitás a bőr számára. Oxigén komplexszel és holt-tengeri ásványi anyagokkal. A Holt-tenger ősforrásából származó magnéziumot, kalciumot, káliumot, brómot és számos nyomelemet tartalmazó folyékony ásványi anyag koncentrátum egyedi és természetes ápolást nyújt a sima és bámulatosan szép bőr érdekében. A negatív környezeti hatások vagy a kevés alvás stressz-reakciókat válthatnak ki a bőrön, amelyek hatására a bőr veszíthet rugalmasságából és a bőrszín szürkéssé válhat. A nedvességmegtartó holt-tengeri ásványi anyag koncentrátum és az aktív oxigén komplex elősegítik a bőr természetes regenerálódását és stimulálják a bőr anyagcseréjét: bőre ismét kiegyensúlyozott, élettel teli és kipihent lesz.

fairynorah

2017. december 3.

Lehet,hogy "túl szép" a bőröm, de én semmi változást nem tapasztaltam: az arctisztító kütyümtől alapból babapopsi simaságú az arcom, így ezen a téren nem tudom hogy teljesít, de én hidratálást sem érzek :( Ugyanúgy kell utána hidratálnom, mintha fel sem tettem volna (fél órát volt fent). Az állaga-illata nekem teljesen rendben volt, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Jucccc

2017. augusztus 4.

Kevés alvás, stressz mellett nagyon jó választás, hatékony termék. Tényleg érdekes az állaga, ami nekem tetszik egyébként, jó őt használni. Több maszk után ő megy utoljára, utána szérum vagy hidratáló még következik, de van, hogy nem őt használom, és bizony más a végeredmény. Fogok még venni.
Úgy vettem észre egyébként, hogy ezek a Murnauers vagy Salthouse termékek nagyon jók és hatékonyak, csak a megfelelőt kell választani az adott bőrproblémára. Mindegyik azt adja, amit ígér, de nekem kell tudnom, hogy épp melyiket igényli a bőröm, hogy jól válasszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

gabcsyyii

2017. január 30.

Az állaga furcsa volt,de jól eloszlatható.Semmi változást nem tapasztaltam a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

aranypáva

2017. január 19.

Sok hatást nem vettem észre, maximum hogy egységesebb és hidratált volt a bőröm. Ugyanazt tudja mint a legtöbb maszk. A zselés állaga miatt jól el kell dolgozni. Újra nem veszem, de kipróbálásra nem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Heloise

2016. január 27.

Én is meglepődtem az állagán, mert eddig csak krémes állagú maszkokhoz volt szerencsém, de határozottan tetszik hogy zselés és hogy apró kis mikro göbök vannak benne. A zselés állag miatt kellemesen hűsíti és frissíti az arcbőrt, a fáradt elnehezült bőrnek ez kifejezetten jól esik. Felkenés után nem szívódik be az összes krém, de nem is köt meg az arcon mint a legtöbb maszk, hanem picit ragacsos marad. Talán az állagának köszönhető de rendkívül gazdaságos, a többi maszkkal ellentétben ezt a kis tasakot 4-szer (!!!) tudtam haszálni pedig tényleg nem spóroltam vele. A kevés alvásokhoz szokott arcbőröm hálás és kipihent volt utána, úgyhogy mindenképp újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

kessi91

2015. szeptember 20.

Háááát én az elején, amikor kibontottam, csak lestem. Olyan kis undi állaga van, nem is jó felkenni, tényleg, mintha orrváladék lenne (fuj). Úgy voltam vele, ha már megvettem, csak elhasználom. Úgyhogy felerőszakoltam valahogy az arcomra (kihívás volt szétkenni az állaga miatt), aztán vártam vagy 20-30 percet (elkezdtem sorozatot nézni, és fent maradt). Közben egész jól beszívta magát a krém. Aztán lemostam, és...

BOLDOGSÁG. Olyan szép, egyenletes, élénk, puha lett a bőröm! Teljesem meg voltam döbbenve. Biztosan újraveszem!!:) Egy tasak amúgy két alkalomra elég, úgyhogy jövő hétre is megvan az adagom:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

ivy

2015. augusztus 5.

Sokszor újravettem már. Random alkalmakkor használom, amikor úgy érzem rám férne. Minden egyes használat után kapok dicséretet az arcomra!!! ez a legmeggyőzőbb érv :) Kicsit bizarr a kocsonyás jelleg, de engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

ribizlizizi

2015. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezeket a maszkokat, mindig veszek belőlük. Finom, puha, hidratált bőrt adnak, reális áron. Mindig váltogatom őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

IIstvan

2015. június 28.

Nekem igencsak bevállt,mindig egy jó 20-30 percig hagyom az arcomon aztán melegvizzel lemosom,sokkal frisebbnek tűnik az arcom meg a piros foltokat illetve a pattanások helyeit is szépen halványította,bár az első,második használat után a hatása hamar elmúlt de már hogy rendszeresen használom sokkal szebb lett a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

ingyombingyom

2015. május 10.

Mindig van itthon. A leírása szerint heti 2-3 alkalommal lehet használni. Akkor rakom fel amikor már nagyon nyúzott vagyok, van egy órám pihenni és szeretném hogy ez meg is látszódjék. Senkit ne tévesszen meg az állaga: megromlott kocsonya benne apró kék pöttyökkel de fel lehet vinni az arcra és dekoltázsra. Legalább fél óráig fennhagyom , a maradékot még ultrahangozom. Ami kicsi marad azt még az finoman letörölgetem . Illata nem nagyon van, legalábbis én nem nagyon éreztem. Tényleg kisímultabbnak és kipihentebbnek rűnik a bőr utána de sajnos ez a hatás nem tart sokáig. Még egy napig sem. Nem rossz kis termék ez de varázslatot nem kell várni tőle.
Illetve igen, a csoda az árában van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

Illetve igen, a csoda az árában van!

Antioxidánsok: Yeast Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sorbitol, Mannitol, Lactose, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycogen, Fructose, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.