Salthouse

Ár:   €2.35   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrikomaromi, Módosítva: 2017. december 27.

Ár:   €2.35
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megszabadít és védelmet nyújt a környezetszennyezéssel szemben, sejtvédő hatással.

sivingerreka

Korcsoport: < 18
2019. április 11.

Igazán kellemes, jó illatú (igazából alig érezni). Puha lett tőle a bőröm, és jó ránezni (ezt nem tudom konkrétan megfogalmazni de tudjátok mire gondolok) Viszont levételnel néhány másodpercig nekem is csípett, de nem vészes. Ha arra járok, lehet ujraveszem. 😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 11.

adrikomaromi

2017. december 9.

Itt Németországban jutottam hozzá az egyik DM-ben. Fátyolmaszk függő vagyok, és bár ez nem a túl olcsó kategória, de szerintem képes lennék minden egyes nap használni 😍 Hasonló a többi fátyolmaszkhoz, bőséges rajta a krém, nincs erős illata sem. Általában én minden maszkot tovább hagyok fent a leírtaknál ahogy ezt is. Nagyon puha és sima lett az arcom, és másnap reggelre szebb lett az összhatása a bőrömnek, pedig semmit nem kentem rá. Eddig imádom!!! Egyetlen negatívum, már ha az, nálam az első pár mp-be csípett, de nagyon minimálisan, de most raktam fel a szőlős verzióját és ennél is éreztem. Nem irritál nem kellemetlen és tényleg 1-2 mp 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate