Salvador Dalí

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: eperjeske, az összetevőket feltöltötte: Henriett, Módosítva: 2018. december 14.

Illatösszetevők: Ciprus, narancsvirág, rózsa, jázmin

Ár: 5000 Ft , Eladó: Langel
Állapot: sose használt, de bontott, Helyszín: Budapest, Allee vagy Deák, fizetés: személyes átvétel, vagy foxpost - posta előreutalással
bubilany

2017. december 18.

Harmadik Dali parfüm amit szerettem volna szeretni.....
Csak egy mintám volt belőle, és örülök hogy nem vettem meg a rendes kiszerelést.
Nagyon virágos nekem ez az illat, és szerintem egy nálam idősebb korosztályt céloztak meg vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Harmadik Dali parfüm amit szerettem volna szeretni.....

znababy

Korcsoport: >54
2017. október 12.

Nem igazán jöttek be eddig a parfümjei ennek a márkának. Tegnap a Rossmann-ban jártam és láttam hogy viszonylag jó áron lehet kapni, gondoltam teszek egy próbát! Kifújtam és láss csodát tetszett! Nagyon hasonlít a Paloma Picassora (nekem legalább is), az régóta nagy kedvenc, sokáig használtam.
Mivel akciós megvettem. Nagyon jó összerakott illat és eszméletlenül tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 12.

Mivel akciós megvettem. Nagyon jó összerakott illat és eszméletlenül tartós.

egyboszorka

2017. augusztus 18.

Aldechides - fűszeres orgia. Van benne minden, mi a klasszikusillat kedvelők orrának szépséges ingerencia. A kifújás után gyomorszájast ad az aldechid- szekció, itt már érezni, hogy Morillas Úr jelen esetben nem cicázik, nem macskázik, kizárólag vad- és nagymacskákkal cimborál. Kell némi rutin és konvenciómentesség, na meg a parfümök őszinte szeretete ahhoz, hogy az ember továbblépjen, őszintén szólva még így sem garantált a siker, az ízlés és a tömegtermékek túlzott fogyasztása, no meg a korszellem hatása erősen feladásra bíztathatja a lelkes tesztelőt. Tubarózsa és jázmin, felvillanó tömjén, melengető ámbra, liliom, aztán amikor elhiszed, hogy dorombol, akkor jön a tölgymoha és már elnézést a durvaságért, de mocskos módon szemközt sercint. Pofátlan hideg bazsalikom, cédrus bújik elő, egy pillanatra azt hiszed, hogy kibújik az üvegből egy pár jól fejlett válltömés, csak hogy teljes legyen a fíling. Káosz és felfordulás, úgy gondolod? Nem. Gyönyörű, tökéletes, erőteljes fűszeres- ámbrás leszáradás, még némi púderesség is bejátszik, és tart és tart és tart.....
Nem mai illat, kizárólag azoknak érdemes próbálkozni vele, akik szeretik a klasszikus vonalat. Próba nélkül semmiképpen sem jó buli, az adagolása nálam a már jól bevált vattapamacsos módszer, még így is akár egy fújás is lehet sok.... Hideget kíván szigorúan, melegben szétcincálódik rendesen, nem beszélve a naív lelkű viselője idegeiről....
Kacifántos módon került hozzám, évek óta éreztem, hogy lesz dolgunk egymással. Ám az is biztos, hogy ha mondjuk akár csak két éve randizunk, akkor alaposan kifacsart volna, mondhatni borítékoltan könnyűnek találtattam volna. Most már nem. Többnyire.....
Hatalmas illat.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hatalmas illat.....

Zsildom

2015. március 29.

20-as éveim elején használtam, és akkor úgy éreztem érettebb "testet" kíván. Most kortalannak érzem:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 29.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. augusztus 13.

Mivel már nem lesz elég nyár végéig az általam nyárra használt Dali Laguna, ez pedig most akciós a Rossmann-ban, gondoltam kipróbálom. Nos, nagyon finom illat, valóban orientális, virágos, ahogyan az ismertető írja. DE: sajnos nem az, amire nekem most szükségem van! Nem meleg nyári nappalokra való, inkább csak estére, és érett, de inkább csak 20-as, 30-as éveikben járó hölgyeknek. Meglehetően telt illat, ha valamire emlékeztet, akkor valamely összetevője miatt talán leginkább az Ópiumra. De annál azért könnyedebb valamivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Fényvédők: Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Eugenol, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Lyral, Hexyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Evernia Furfuracea (Oakmoss Lichen) Extract, Benzyl Alcohol, Farnesol, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.