Salvatore Ferragamo

Ár:   17 990 Ft és 26 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ohlala, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   17 990 Ft és 26 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A szenvedélyes, merész, modern nőiesség koncentrációja. Egy őszinte, szabadszellemű nő vallomása, aki készen áll megragadni a lehetőségeket és személyiségével nyomot hagy maga után.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: olasz keserűlikőr, fekete ribizli, rozmaring

Szívjegyek: arab jázmin, maté abszolút, rebarbara

Alapjegyek: tahiti fehér vanília, ambroxan, szantálfa

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo EDP 5 ml
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Ár: 10 ml 1800-, 5 ml 950- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Pécs, fizetés: posta, foxpost (melyek költsége a termék árához hozzá kalkulálandó)

dkitti87

2020. június 29.

Nagyon finom illata van, kozel hasonlo mint a Jimmy Choo illicit, viszont sajnos tenyleg nem tartos amiert minusz egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

krémparádé

2020. május 28.

Megcsalt, becsapott. Kifújáskor olyan mennyei kandírozott narancs illata van, hogy felnyalnám utána a földet is. De ahogy kezd leszáradni, egyre keserűbbé válik. Értem én, hogy Campari, de mi értelme, ha a végére vaníliás kipufogógáz szaga lesz??? Ha van a parfümnek ellentéte, akkor ez az. Nagy kár, mert az indítás zamatos ínyencség, arra és az üvegére kap 2 pontyot.

Plusz egy csillag, mert jobb, mint a Flowerful és kaptam rá dicséretet is, szerencsére ruhára fújva nem érzem annyira kipufogóházasnak. 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

viragdrkis

2020. február 19.

Pár hónapja használom és imádom az illatát viszont valóban gyorsan elillan az illat és sem én sem pedig a környezetem nem érzi. :(
A szívem szakad meg érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

A szívem szakad meg érte...

Doll

Korcsoport: >54
2020. február 17.

Jelenleg egy Ferragamo Amo Flowerful-om (szeretem!) és egy Incanto Shine-om van (ki nem állhatom) mindkettőt ajándékba kaptam. Az igazi szerelem a márkából viszont ez az illat. Szerencsére ebben sem érzem a Camparit, és az általam nem kedvelt rozmaringot sem, de a fűszeres vanílival lecsengő alapillat annyira tetszik, hogy képes vagyok egész nap szagolgatni egyelőre csak a csuklómon. Jegyeztem a kívánságlistámra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 17.

Serpentina

2020. február 6.

Első szippantásra ezt is a Tom Tailor Liquid Woman-re tudnám hasonlítani: ámbrás-virágos egy leheletnyivel több gyümölccsel.
Ahogy lecsillapodik, majd teljesen elillan az ámbra, egyre dominánsabb lesz benne egy édes vattacukros-vaníliás vonulat, és hosszútávon ez a karakter a végleges. Ez alapján egy olyan gyerekparfüm ugrik be, amit még 4 évesen kaptam, és az óvónénimtől rendeltük. 😅 Sárga (minden bizonnyal) alumínium vagy műanyag alja volt, a tetején kék színű kupakkal. A nevét már valószínűleg soha nem fogom megtudni 😂, de annak volt nagyon hasonló cukorkás, enyhén virágos illata, és kísértetiesen hasonlít rá.
Ezek alapján szolid, tinilányos, egy kicsit olaszos, “mediterrán édességboltos” illatnak írnám le egy enyhe virágos csavarral, - Összefoglalva: egy csinos olasz tinilány illata lehetne, aki nappal édességboltba, cukrászdába jár, késő délután pedig vidámparkba, színházba vagy moziba. 😄
Véleményem szerint jól megkomponált illat, nem tartalmaz indokolatlan, hajmeresztő módon nem hozzá illő aromákat, ami hatalmas pozitívum.
Alapvetően más karakterű és hangulatú illatokat preferálok, de valamiért ez tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Era080

2019. december 7.

Egy bájos érzéki illat tényleg imadni valo kb 1 oran keresztul es vege elillan:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Dorothy13

2019. augusztus 30.

UPDATE2: jajjjjjjjj a szívem szakad meg!!!!!!!!!:((((((
Még mindig a valaha birtokolt és szagolt kedvenc parfümöm, és ennek ellenére kell, hogy lepontozzam !!!:(
Ez a csodálatos fantasztikus illat hamarabb illan el mint bármilyen replica, mint bármilyen testpermet....:(
Akárhányszor fújta magamra nagyon hamar elillant, se én se más nem érezte a környezetemből...
Sokat tesztelem, már sajnos ott tartok, hogy 10 fújást adagolok magamra mérgemben, mert AKAROM érezni, de nem érzem!!!
ennek következtében sajnos két hét alatt a fél üveg már elment, ami döbbenetes, mert én egy EDP- t egy évig használok ha nem több, szigorúan 1-1 fújás!
Képzelhetitek!!!
Nem tudom, hogy egy ilyen drága EDP parfüm hogy lehet ennyire rossz minőségű, így aki tartós parfümöt szeretne, óva intem ettől, annak ellenére hogy mint illat a kedvencem:( úgy sajnálom, mert e miatt nem fogom újra venni:(

UPDATE: MA MEGVETTEM!!!! Nagyon sok ideig időztem most el a Douglasban, több illatot is bevontam a mezőnybe összehasonlítási alapnak, illetve, hogy hátha.. de esélyük sem volt, valahol már ez a verseny el volt döntve:) Érdekes, hogy a kis selyemszalagra fújva teljesen mást ad, mint a bőrön. Akit megfog, annak javaslom csuklón is,mert ott hozza ki igazán a hangulatát, és kapásból kell neki adni egy 10-20 percet amíg a szívjegyek és az összes alapjegy is kibontakozik, mert szalagon becsaphatja a keserűlikőr, pedig fantasztikus mellékzöngéje van, olyan amiért az ember folyton újra és újra beleszippant a levegőbe. Illetve ami még dicséret, hogy finom édes illat, mégsem fojtogató szemben például a másik kedvencemmel a La Vie Est Bellel amit könnyű túladagolni. Nos, ő amolyan előkelő édesség télen nyáron, nagy a szerelem!:)

Húh, ambivalens érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban, az itteni értékelések alapján egyértelműen nem vevős, de azóta mióta magamra fújtam azon gondolkodom, hogy DE MIÉRT NEM?
Mert mióta először magamra fújtam, teljesen megfogott, letaglózott.
Éreztem régebben ezt már 1-2x valakin és mindig nagyon tetszett, d nem tudtam akkor még mi ez. Múlthéten véletlenül rá akadtam a boltban, és azóta várom a holnapot, hogy megint magamra fújjam. Tesztelgettem már múlthéten, próbáltam leszólni, mást keresni, elfelejteni, de nekem nem megy.
Az életemben nem hallottam még a márkáról sem, és sokan ahogy látom nem szeretik, amit nem értek miért, igazi kuriózum.
Számomra egyáltalán nem virágos hálistennek, hanem nagyon finom, magával ragadó, búja különlegesség.
Egyetlen negatívum, hogy nem olyan tartós sajnos mint más erősebb parfümök, ami kár mert nálam ez alap feltétel, szóval ha nem ezt veszem végül, csak ezért lehet.
Vehetek egy biztosabb, közismertebb parfümöt holnap, vagy őt, a veszélyes, de izgalmas ismeretlent.
Majd kiderül, holnap updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

UPDATE2: jajjjjjjjj a szívem szakad meg!!!!!!!!!:((((((
Képzelhetitek!!!

Mert mióta először magamra fújtam, teljesen megfogott, letaglózott.
Majd kiderül, holnap updatelek.

necra

2019. március 23.

Csodálatos tavaszi illat. Sajnos nem tartós, de rajtam szinte semmi sem az, így nem lepődök meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

pomme

2019. február 11.

Nagyon rég éreztem ilyen porosan édes illatot. Talán a selyemcukorra emlékeztet, de őszintén szólva nem vagyok igazán képben az édességekkel.
Majdnem megvettem vakon, mert hát CAMPARIII <3 de ebben semennyi sincs :( Én nem is értem, hogy hogy lehet Fragin a 2. helyen, akik arra szavaztak nem ismerik vagy mi? A Campari csak egy picit édes, de leginkább baromi keserű, ha véletlen kicsit több megy egy koktélba belőle, akkor konkrétan ihatatlan lesz. Ez nem egy kis tinglitangli Aperol :/ Szomorú vagyok, mert nagyon bírtam volna egy parfümöt, amiben van egy kis vagányság, de ez minden, csak nem vagány. Sajnos még csak fiatalosnak sem fiatalos egy kicsit sem, pedig bírom a fullasztóan édes illatokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Renike77

2019. január 12.

Salvatore Ferragamo ezt az illatot úgy odatette, hogy csak pislogtam a barátnőmmel együtt :-). Szuper! Azért az árát is hozzáigazította :-).
De ha az Amot beletennénk egy mérleg serpenyőjébe, és a másikba az összes eddigi női Ferragamo illatot, egyensúlyban lenne!
Ezzel az illatról mindent el is mondtam: csodálatos édes-púderes-virágos-nőcis illat, ráadásul tartós, ennek ellenére nem fejbeütős. Ritka az ilyen, az biztos. És éppen emiatt, megéri az árát. 10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.