Salvatore Ferragamo

Ár:   17 990 Ft és 26 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ohlala, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   17 990 Ft és 26 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A szenvedélyes, merész, modern nőiesség koncentrációja. Egy őszinte, szabadszellemű nő vallomása, aki készen áll megragadni a lehetőségeket és személyiségével nyomot hagy maga után.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: olasz keserűlikőr, fekete ribizli, rozmaring

Szívjegyek: arab jázmin, maté abszolút, rebarbara

Alapjegyek: tahiti fehér vanília, ambroxan, szantálfa

Dorothy13

2019. augusztus 30.

UPDATE2: jajjjjjjjj a szívem szakad meg!!!!!!!!!:((((((
Még mindig a valaha birtokolt és szagolt kedvenc parfümöm, és ennek ellenére kell, hogy lepontozzam !!!:(
Ez a csodálatos fantasztikus illat hamarabb illan el mint bármilyen replica, mint bármilyen testpermet....:(
Akárhányszor fújta magamra nagyon hamar elillant, se én se más nem érezte a környezetemből...
Sokat tesztelem, már sajnos ott tartok, hogy 10 fújást adagolok magamra mérgemben, mert AKAROM érezni, de nem érzem!!!
ennek következtében sajnos két hét alatt a fél üveg már elment, ami döbbenetes, mert én egy EDP- t egy évig használok ha nem több, szigorúan 1-1 fújás!
Képzelhetitek!!!
Nem tudom, hogy egy ilyen drága EDP parfüm hogy lehet ennyire rossz minőségű, így aki tartós parfümöt szeretne, óva intem ettől, annak ellenére hogy mint illat a kedvencem:( úgy sajnálom, mert e miatt nem fogom újra venni:(

UPDATE: MA MEGVETTEM!!!! Nagyon sok ideig időztem most el a Douglasban, több illatot is bevontam a mezőnybe összehasonlítási alapnak, illetve, hogy hátha.. de esélyük sem volt, valahol már ez a verseny el volt döntve:) Érdekes, hogy a kis selyemszalagra fújva teljesen mást ad, mint a bőrön. Akit megfog, annak javaslom csuklón is,mert ott hozza ki igazán a hangulatát, és kapásból kell neki adni egy 10-20 percet amíg a szívjegyek és az összes alapjegy is kibontakozik, mert szalagon becsaphatja a keserűlikőr, pedig fantasztikus mellékzöngéje van, olyan amiért az ember folyton újra és újra beleszippant a levegőbe. Illetve ami még dicséret, hogy finom édes illat, mégsem fojtogató szemben például a másik kedvencemmel a La Vie Est Bellel amit könnyű túladagolni. Nos, ő amolyan előkelő édesség télen nyáron, nagy a szerelem!:)

Húh, ambivalens érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban, az itteni értékelések alapján egyértelműen nem vevős, de azóta mióta magamra fújtam azon gondolkodom, hogy DE MIÉRT NEM?
Mert mióta először magamra fújtam, teljesen megfogott, letaglózott.
Éreztem régebben ezt már 1-2x valakin és mindig nagyon tetszett, d nem tudtam akkor még mi ez. Múlthéten véletlenül rá akadtam a boltban, és azóta várom a holnapot, hogy megint magamra fújjam. Tesztelgettem már múlthéten, próbáltam leszólni, mást keresni, elfelejteni, de nekem nem megy.
Az életemben nem hallottam még a márkáról sem, és sokan ahogy látom nem szeretik, amit nem értek miért, igazi kuriózum.
Számomra egyáltalán nem virágos hálistennek, hanem nagyon finom, magával ragadó, búja különlegesség.
Egyetlen negatívum, hogy nem olyan tartós sajnos mint más erősebb parfümök, ami kár mert nálam ez alap feltétel, szóval ha nem ezt veszem végül, csak ezért lehet.
Vehetek egy biztosabb, közismertebb parfümöt holnap, vagy őt, a veszélyes, de izgalmas ismeretlent.
Majd kiderül, holnap updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

UPDATE2: jajjjjjjjj a szívem szakad meg!!!!!!!!!:((((((
Képzelhetitek!!!

Mert mióta először magamra fújtam, teljesen megfogott, letaglózott.
Majd kiderül, holnap updatelek.

necra

2019. március 23.

Csodálatos tavaszi illat. Sajnos nem tartós, de rajtam szinte semmi sem az, így nem lepődök meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

pomme

2019. február 11.

Nagyon rég éreztem ilyen porosan édes illatot. Talán a selyemcukorra emlékeztet, de őszintén szólva nem vagyok igazán képben az édességekkel.
Majdnem megvettem vakon, mert hát CAMPARIII <3 de ebben semennyi sincs :( Én nem is értem, hogy hogy lehet Fragin a 2. helyen, akik arra szavaztak nem ismerik vagy mi? A Campari csak egy picit édes, de leginkább baromi keserű, ha véletlen kicsit több megy egy koktélba belőle, akkor konkrétan ihatatlan lesz. Ez nem egy kis tinglitangli Aperol :/ Szomorú vagyok, mert nagyon bírtam volna egy parfümöt, amiben van egy kis vagányság, de ez minden, csak nem vagány. Sajnos még csak fiatalosnak sem fiatalos egy kicsit sem, pedig bírom a fullasztóan édes illatokat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Renike77

2019. január 12.

Salvatore Ferragamo ezt az illatot úgy odatette, hogy csak pislogtam a barátnőmmel együtt :-). Szuper! Azért az árát is hozzáigazította :-).
De ha az Amot beletennénk egy mérleg serpenyőjébe, és a másikba az összes eddigi női Ferragamo illatot, egyensúlyban lenne!
Ezzel az illatról mindent el is mondtam: csodálatos édes-púderes-virágos-nőcis illat, ráadásul tartós, ennek ellenére nem fejbeütős. Ritka az ilyen, az biztos. És éppen emiatt, megéri az árát. 10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Anne74

2018. december 1.

Ez az illat egyszerűen csodás... Sokan megallitanak és rakerdeznek...
Rendkívül tartós és finom összhatás érvényesül. :)
Jó választás volt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

Ez az illat egyszerűen csodás... Sokan megallitanak és rakerdeznek...
Rendkívül tartós és finom összhatás érvényesül. :)
Jó választás volt...

Asianlover

2018. november 30.

Update 2018. december 1: végül a ma féláras akcióban csak megvettem. Télen jobban bírom a cukrot :)

Update 2018. április 28: Lett egy kis teszterem, ami már a második napját tölti. Nem lesz ebből vásárlás! Tartósság kíváló, 8-10 órát intenzíven bír, de már az első óra után fulldoklom benne :( mint, aki beszorult a cukroszsákba, vagy mintha engem is belefőztek volna egy citromos-vanilin cukros túrós desszertbe! Fojtogat a karcos cukor, nem megy!

2018. április 21: Nagyon tetszik ez az illat! Sikerült megvalósítaniuk a hidegen cukrost :) A fejillatban inkább kellemetlen ez az eszméletlen alkoholszag, de ez kb fél percig tart szerencsére, köszönhetően a Campari jegynek. Utána viszont egy egyre intenzívebb cukorillat bontakozik ki, tiszta vanilincukor leszáradással. Hogy ez pozitívum-e vagy sem, azt mindenki eldöntheti... A tartóssága kitűnő! Blatteren 4 nap után is tisztán érezni. Nekem az üvege is nagyon tetszik.

Mivel ez az alkoholos hidegség nálam kizárólag nyáron jöhet szóba, majd meglátjuk, lesz-e belőle vásárlás?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

széva

2018. november 28.

Szép illat bőr közeli,de ott elég tartós. Még fürdés után is érezni rajtam. Nem veszek mert nagyon sok parfümöm van és már ellenállok a kísértésnek,de ajánlom mert szép kellemes hétköznapra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

Nyimuska

2018. november 19.

Beleszerettem az édességébe, ami mellé van benne valami a keserű likőrből is. Amiért sírok, az az, hogy 2 órán át sem érzem a csuklómon, nyom nélkül eltűnik ez a mennyei illat :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

nyarigabi

2018. augusztus 19.

Amilyen könnyed a fejillat, nem számítottam ilyen erősen édes leszáradásra. Ráadásul poros is, mint a fújós dezodorok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

senskin

2018. július 23.

Lehengerlő lenne, ha nem lenne ilyen összekuszált illat. Elegáns üveg, egy magát sem találó összevissza édesség kavarog benne. Bizonytalan, túlzott illat. Sok illatjegyből jött létre, kár volt. Tömény nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.