Salvatore Ferragamo

Ár:   17 990 Ft és 26 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ohlala, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 14.

Ár:   17 990 Ft és 26 200 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A szenvedélyes, merész, modern nőiesség koncentrációja. Egy őszinte, szabadszellemű nő vallomása, aki készen áll megragadni a lehetőségeket és személyiségével nyomot hagy maga után.

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: olasz keserűlikőr, fekete ribizli, rozmaring

Szívjegyek: arab jázmin, maté abszolút, rebarbara

Alapjegyek: tahiti fehér vanília, ambroxan, szantálfa

Ár: 1000 , Eladó: welt09
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás után posta/foxpost
Ár: 5 ml / 10 ml 1.700 Ft / 2.700 Ft + pk , Eladó: Verona5
Állapot: saját parfümömből frissen fújva, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra vagy foxpost

Deep1982

2021. október 24.

Nagyon finom edes, kremes, puderes illat. Nekem kicsit hajaz a Guerlain Mon - ra. 🙈Szuper tartos, nagy szilazs. 8 ora mulva is erzem magamon, sok dicseretet kaptam ra. Bármelyik evszakban szivesen hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 24.

detti23

2021. szeptember 15.

Kellemes, visszafogott, hétköznapi illat. Én fiatalabb lányoknak ajánlanám. Nekem nem olyan illat, amibe úgy beleszerelmesedik az ember, kissé átlagos illat, de emiatt nem is lehet vele mellélőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

necra

2021. április 17.

Csodálatos tavaszi illat. Sajnos nem tartós, de rajtam szinte semmi sem az, így nem lepődök meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

Verona5

2021. január 26.

2020.01.26.
Karácsony előtt előkerült belőle egy mintácskám, amit végül odaajándékoztam egy kolléganőmnek, akihez szerintem jól illik ez az illat. Akkor ki is próbáltam egy fuffanat erejéig, és természetesen újra tetszett. Ééés persze a fene se gondolta volna, hogy azóta is fészkelődik a "meg kellene venni egészében" gondolat az agyi zegzugomban, mígnem szembejött egy kisgombócnyi üveges! Itt van végre és nagyon kis édiii csajos az üvege és az illat is, nem szoktam így ömlengeni, de ez most tényleg ilyen:)! Főleg az első 15 perc tetszik benne, ez az olasz keserű-likőrös, kissé gyümölcsösnek ható könnyedség, aminek hatására az "eskü - 15-20 évet letagadhatnék" érzés kerít hatalmába. :) :) Tényleg magamon kacagok, de ez van! Ha már a kencék nem használnak ennyit a fiatalításban, akkor legalább az illatok tegyék meg ezt a becsapós munkát! Ő rendesen rászolgál most erre a kitüntető címre, hideg idő ide és medvebarlagolás oda, benne van a tavasz édes ígérete! Felpontozom négyről öt csillagosra! És nem csak az önigazolás miatt! ;)

2018.04.14.
Glamour a Müllerben és ő az egyik teszt-egyed a bal kézfejen. Múltkor már papíron teszteltem, tetszett, most a kezemen még jobban. Fiatalos, könnyed tavaszi csemege idősebb csirkéknek is :) Tűrhető tartósságú. Sokkal jobb eredménnyel végzett nálam, mint az Escada Sorbetto Rosso uj gyümibogyója. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 26.

2020.01.26.

2018.04.14.

Esther1

2021. január 2.

Kifújáskor gyümölcsös, vaníliás. Kb. fél óra múltva fojtó gyümölcsös, vaníliás. A minőség sehol, ár a csillagokban. Csak azért nem 0 csillag, mert olyat nem lehet választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 2.

Asianlover

2020. szeptember 25.

Update 2020. szeptember: Mèg mindig tart a kis üvegem, szerintem idèn mèg egyàltalàn nem volt rajtam. Imàdom tovàbbra is! Èn aztàn tènyleg oda vagyok a kecses, elegàns illatokèrt, de időről időre annyira jòl esik, ha valami csak casual mòdon vidàm, csajos, kicsit rafinàlt csavart ad neki a fanyarsàg. Nagy örömmel fogom hordani idèn ősszel-tèlen is! Ès ami kûlön bònusz - ès sajnos egyàltalàn nem jellemző ràm - az èn bőrömön ez az illat hiper tartòs.

Update 2018. december 1: végül a ma féláras akcióban csak megvettem. Télen jobban bírom a cukrot :)

Update 2018. április 28: Lett egy kis teszterem, ami már a második napját tölti. Nem lesz ebből vásárlás! Tartósság kíváló, 8-10 órát intenzíven bír, de már az első óra után fulldoklom benne :( mint, aki beszorult a cukroszsákba, vagy mintha engem is belefőztek volna egy citromos-vanilin cukros túrós desszertbe! Fojtogat a karcos cukor, nem megy!

2018. április 21: Nagyon tetszik ez az illat! Sikerült megvalósítaniuk a hidegen cukrost :) A fejillatban inkább kellemetlen ez az eszméletlen alkoholszag, de ez kb fél percig tart szerencsére, köszönhetően a Campari jegynek. Utána viszont egy egyre intenzívebb cukorillat bontakozik ki, tiszta vanilincukor leszáradással. Hogy ez pozitívum-e vagy sem, azt mindenki eldöntheti... A tartóssága kitűnő! Blatteren 4 nap után is tisztán érezni. Nekem az üvege is nagyon tetszik.

Mivel ez az alkoholos hidegség nálam kizárólag nyáron jöhet szóba, majd meglátjuk, lesz-e belőle vásárlás?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

abicicaaa

2020. szeptember 19.

Hogy én mennyire imádnám ezt az illatot..púderes mennyország, minden évszakban finomnak érzem.
De a tartóssága botrányos. Nem gondolom, hogy 4-5 fújást kéne intézzek egy márkásabb, drágább parfümből azért, hogy érezzem is. És plusz ugyanennyit 3 óra múltán. Én se érzem magamon 3 óra után, más sem.
Pedig ez egy csodás szerelem lehetett volna :(
Nincs szívem 4 csillagnál kevesebbet adni, mert maga az illat nagyon betalált, egyszerűsége ellenére is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Pedig ez egy csodás szerelem lehetett volna :(

dkitti87

2020. június 29.

Nagyon finom illata van, kozel hasonlo mint a Jimmy Choo illicit, viszont sajnos tenyleg nem tartos amiert minusz egy csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

krémparádé

2020. május 28.

Megcsalt, becsapott. Kifújáskor olyan mennyei kandírozott narancs illata van, hogy felnyalnám utána a földet is. De ahogy kezd leszáradni, egyre keserűbbé válik. Értem én, hogy Campari, de mi értelme, ha a végére vaníliás kipufogógáz szaga lesz??? Ha van a parfümnek ellentéte, akkor ez az. Nagy kár, mert az indítás zamatos ínyencség, arra és az üvegére kap 2 pontyot.

Plusz egy csillag, mert jobb, mint a Flowerful és kaptam rá dicséretet is, szerencsére ruhára fújva nem érzem annyira kipufogóházasnak. 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

viragdrkis

2020. február 19.

Pár hónapja használom és imádom az illatát viszont valóban gyorsan elillan az illat és sem én sem pedig a környezetem nem érzi. :(
A szívem szakad meg érte...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

A szívem szakad meg érte...

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.