Salvatore Ferragamo

Ár:   13410 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegy: írisz, barack, bergamot,

Szívjegy: bazsarózsa, bolgár rózsa, heliotróp,

Alapjegy: bőr, pacsuli, pézsma.

Salvatore Ferragamo Emozione EDP Díszdobozban
Ár: 7000 , Eladó: ahdruhkfjkhdjdsd
Állapot: sose hasznalt, a doboza megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel, Postan marado vagy Foxpost
Fújós - Salvatore Ferragamo Emozione EDP
Ár: 1500 ft/5 ml és 2500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

neome

2021. november 9.

Nekem ez nagyon orrbavagos nyalkahartya leolvasztos ibolya kb 10 percig biztosan, tovabb nem akartam elviselni, lefarasztott. Tudom ibolya nincs is a jegyek kozt de nekem ez annyira ibolyas mint peldaul a misia, szinten eles az en izlesemnek, ertem hogy kinek miert tetszik de nekem sajnos sok.

Masodik proba, vartam. Oke, puhul, de olyan nagyon basic parfum illatu, felejtheto, es nekem banto. Tartosnak tartos, 2 csillag ezert, az illat nem tetszik. 50-es tavoli rokonnak talan biztonsagos ajandek, de annak aki egymas utan hasznalja ami epp van es kb mindegy csak jo eros legyen. Sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 9.

wildrose

2020. február 21.

Kifújáskor könnyű, púderes írisz egy kis barackos krémességgel, aztán gyengéd vaníliavirág egy kis bájos bazsarózsával, a leszáradása pedig meleg, puha pézsmás egy kis enyhe, bőrös beütéssel. Intenzív és tartós, klasszikusan nőies, elegáns, kifinomult, diszkrét illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 21.

6vilag

2020. február 12.

Sokat hezitáltam, mire megvettem. Először a szép kivitelezése, majd a tervezője (akit nagyon tisztelek az alkotásaiért), Alberto Morillas keltette fel az érdeklődésem.
A bőrös jegy mellett a puhasága varázsolt el, oly módon, hogy "komoly" és lágy is egyszerre. Nyugalmat áraszt.
Nagyon szép illat,én leginkább az olasz laza eleganciát vélem (vagy akarom?) felfedezni benne. Klasszikus elemek (rózsás) ötvöződnek az extravaganciával (bőr). Ízléses, az ápoltság hatását nyújtja, de soha nem válik erőszakossá, túl édessé, vagy esetleg szúróssá. A lágyságát a karcos bőr jegy ellenére is végig megőrzi. Igaz, én csak hűvösebb időben használom, nyáron nem tudom, hogyan viselkedne rajtam. A rózsát nem érzem benne külön, de a férjem kifinomult orra kiszúrta.
Az iszonyatosan nagy üveg végre lehetővé teszi, hogy úgy fújjam, ahogy amúgy is kellene. Felfújom a levegőbe és aláállok. Egyenletesen eloszlanak a harmat finom cseppek, jut, hajra, ruhára, bőrre és így nem egy helyen koncentrálódik, nem olvad le pillanatok alatt. A csuklómra is szoktam fújni, így nyomon tudom követni, hogyan változik az illat a nap folyamán.
Biztosan több őszt, telet és tavaszt fogunk együtt tölteni, legalábbis a nagy kiszerelése erre enged következtetni. Hűvösben a valahogy karcosabb, a bőrös jegyei jönnek elő, talán ezáltal kicsit hasonlít a Cloé Nomade illatra (de mégsem annyiba kerül).
A férjem egyik nap azt mondta, hogy reggel miután elváltunk, még délután is az illatom várta a kocsiban....bár lehet túltoltam kicsit.
Lassan elfogy. Szerettem, nem untam meg, bár a lányom kicsit besegített az elfogyasztásába, így két őszre-télre volt elég. Nyáron nem hiányzik, akkor vidámabb illatokat szeretek, ebben van benne egy kis melankólia is (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 12.

Agnesanna

2020. január 5.

Visszafogott, diszkrét elegancia, finom lágy nőiesség, harmónia, romantika, kiegyensúlyozottság, tavasz.
Ezeket mind képviseli ez az illat.
Rajtam íriszes barackkal nyit, majd szép finoman nyílik ki köztük a rózsa és a heliotróp.
Később krémes finomsággá válik, ahol a bőr és a pacsuli csak lágy fuvalltként simítja át és fogja össze a virágokat.
Tökéletes finomság!
Tartóssága nálam közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 5.

Ezeket mind képviseli ez az illat.
Tökéletes finomság!
Tartóssága nálam közepes.

hagicica20

2018. augusztus 18.

Kézműves-szappan illatú Párizs.... Tisztaság illat, mint egy 20. századbeli kézkrém... Tartóssága nem az erős oldala, emiatt van a 4 csillag. Tavaszi és őszi illatnak kitűnő választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

angelina69

2018. július 12.

Ezzel az illattal is régóta szemeztem. Egyszer hónapokkal ezelőtt volt belőle teszter. Blatterre fújva érdekes illat bontakozott ki akkor, és felejtésbe is merült. Mostanság ismét kíváncsivá tett, és sikerült is kipróbálnom. Nem vacakoltam blatterrel. A bőrömön is érdekes illattá alakult. Először is visszafogott. Egyáltalán semmiféle édes vagy citrusos vonulat nem jelent meg. Ez persze nem baj. Szeretem, ha valami el mer térni a divatostól. Viszont virágok sem igazán voltak érezhetők. Ez már kicsit lelombozott. Rajtam szinte csak egy bőrös, kicsit pacsulis illat lengedezett. Vagy nem működött, vagy ezt hozta ki belőle a bőrkémiám. Olyan ... semmilyen volt. Rajtam annyira bőrközelivé vált , hogy 3-4 óra múlva már nem is igen éreztem. Szerintem mind a négy évszakban bátran hordható, olyan jolly joker, de inkább érett lelkületű nőciknek való. Nem az én világom ez az illat vagy amit rajtam produkált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 12.

monika1966

2017. október 29.

Már sokan leírták, de én sem hagyhatom ki , gyönyörű az üvege :) Nekem a legnagyobb kiszerelés van meg 92 ml, még életemben nem használtam el ennyit egy parfümből sem , de talán ezt nem unom meg ... Nagyon nőies ,lágy ,puha illat , szerintem bármilyen évszakban és bármikor viselhető . Rajtam nagyon tartós .

Hát nem sikerült elhasználnom az egész üveggel , de ez nem a parfüm hibája . Magamhoz képest sokáig kitartott a szerelem .Továbbra is nagyon szép, elegáns illatnak tartom ! A maradék eladó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

maniac78

2017. május 18.

Férjem szerint a valaha volt legöregasszonyosabb illat ez, folyton szellőztet a kocsiban, ha ez van rajtam, soha nem hagyja szó nélkül, hogy milyen sz@r..így aztán csak néha-néha fújom, amikor külön vagyunk.. Egyébiránt csodálatos, elegáns üveg. Finom, puha, lágy és krémes illat. Nagyon szuperül tartós, érzéki. Inkább érettebb díváknak való. Olyan nőnek áll jól, aki egy farmer-tornacipő kombót is feltud tuningolni a kisugárzásával, vagy egy stílusos kiegészítővel, jól megválasztott frizurával, sminkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

narcissus

2017. április 6.

Itt vettem ezt a csodálatos műalkotást egy nagyon kedves lánytól, amit Ferragamo Mester álmodott meg - gyakorlatilag pont az olyan nőknek, mint én vagyok :) És milyen jó, hogy megvettem! Rabul ejtett.
Tényleg gyönyörű az üveg, nagyon elegáns, finom... Mint a benne lévő illatanyag. A nyitóakkord nekem az írisz, méghozzá teljes szépségében. A barackot csak picit érzem, éppen annyira, hogy izgalmassá tegye. Könnyed, púderes és olyan elegáns, visszafogott, olyan decensen varázsol el a rózsa, a pacsuli, hogy öröm viselni. Itt a bőr alapjegy nálam/rajtam nem tör elő, mert azt annyira nem kedvelem, pedig van kedvenc bőrös illatom is. De az Emozione valóban egy érzelem, egy igazi szerelem számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 6.

a12smuk

2017. február 15.

Rózsa,rózsa,pacsuli.De nem barátom ez a felállás.Belerondítok én ebbe az összképbe,mert nem tudok lelkesedni...Nem tudok,mert ez az illat rajtam olyan semmilyen,mintha elnézést kérne a létezéséért is,mielőtt végképp eltűnne-ez nálam két röpke óra.Írhatnám,hogy tucat,meg semmitmondó,aztán jöhet az ellentábor,hogy nekem már semmi sem jó...De ez van.Nem akarok egyenvirágos illatocskában pompázni,vannak ennél sokkal jobbak is,ráadásul a bőr,mint olyan,nálam elment borér',vagy a jóég tudja hova...Nem érzem a magaménak,és nem érzem azt,hogy az én karakteremhez köze lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.