Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: jázmin, rózsa, narancsvirág, bőrös jegyek

Juditeszter

2016. november 1.

Erős, vad és nagyon-nagyon szexi illat, imádtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 1.

Erős, vad és nagyon-nagyon szexi illat, imádtam!

kicsiliba

2016. június 20.

Szerintem a Ferragamo parfümök közül ez sikerült a legjobbra!
Nagyon tartós,édes,rajtam bogyós gyümölcsös (tudom,hogy nincs benne)igazi kölünlegesség!Egy üveggel már magamra locsoltam! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Szerintem a Ferragamo parfümök közül ez sikerült a legjobbra!

Varja

2016. május 20.

Ez nem olyan fiatalos illat, és nem jön szembe. Szerintem a cukorka illattól messze áll, legalábbis az én bőrömön szinte csak a rózsa érződik. Sajnos. Pár óra múltán előbújik a jázmin is és kicsit szappanos lesz, de a rózsa uralkodik mindvégig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Danina9592

2015. augusztus 25.

Születésnapi ajándékok között leltem rá egy 5ml-s mini kiszerelésre. Elsőre egyáltalán nem tetszett, tipikus kölni szaga volt, lecsendesedés után viszont már egészen megváltozott. 6 órája tart, így a tartóssága nálam jól szerepelt. Bár nagy kiszerelést nem vennék, azért ezt a kicsit biztosan elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

bebababa66

2015. május 8.

Tömény, édes cukorka illata van. Illatmintát kaptam belőle és mikor megszagoltam tudtam, hogy ez nekem kell. Nagyon szeretem! Az illata rajtam egész nap megmarad, egyetlen bajom vele, hogy nagyon nehezen lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

miraclum

2012. május 8.

Édeskés és fanyar, tömény illat. Ezzel az illattal kapcsolatban is az az érzésem, mintha összecsapták volna, nem dolgozták volna ki eléggé, ezzel-azzal, csak egy csipetnyivel meg lehetett volna még fűszerezni. Egyébként nem rossz, egy üveggel elhasználtam belőle azért. De csak azért, mert ajándékba kaptam, az áráért sokkal jobbat is tudtam volna választani. Leginkább tavszra, őszre tudom elképzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Lyral, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citral, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Isoeugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700

Színezék. Lilás piros.