Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. október 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Kiadás éve: 2011

Egy virágos gyümölcsös illat a modern nõknek. Élénk ízletes lédús meleg és csábító

Fejjegyei a vad eper a bergamot a ribizli és a maracuja, szívjegyei a rózsa a bazsarózsa és a jázmin, alapjegyei a fehér szantálfa és a benzoin.

Ár: 3990 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel , fizetés: Posta,Foxpost

pomme

2017. május 22.

Kifújáskor nagyon hasonlít Masaki Fluo-jára, amit nagyon szeretnék magaménak tudni, de sajnos majdnem 10 ezer Ft-ba kerül. Most ezzel a kis szépséggel elodázom a vásárlást :) Nem értem az elnevezést, szerintem sokkal inkább gyümölcsös, mint virágos (szerencsére). Kicsit fanyar, friss gyümis, még a rózsákat érzem ki belőle, de kb ennyi. Tartóssága az egyáltaln nincs rajtam, talán ha fél óráig érződik 2 fújásnyi bőrön, de ruhán se tart sokkal tovább. Egyedül emiatt vonok le csillagot, mert kb olyan, mint egy testpermet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

PerfumePippi

2017. február 20.

Vakvásárlás volt anno, a névnek előlegeztem meg a bizalmat (a többi alkotását sem ismertem, csak a nevet). Nos, számomra a legértékelhetőbb része a dizájnos üvegcse. Az illat sajnos abszolút nem az én illatom: sem melegség, sem a "modern nőség" nem jön át a bőrömön, vagy legalábbis számomra ez teljesen mást jelent. Valamennyire klasszikusnak érzem ezt az illatot: van benne egy tavaszi frissesség és lágyság. A frissesség savanykás citrusos jegyben jelenik meg rajtam, ehhez társul a gyümölcs és némi virág, de összességében túl könnyed, nincsen "ütőereje", rajtam nem bontakozik ki egy olyan bázisillat, ami mélységet adna ennek a kompozíciónak. Inkább fiatal lányos és könnyed. Közepesre értékelem, mivel bennem nem hagy mély nyomot, és nagy valószínűséggel el fogom ajándékozni, mivel nemigen találom azt az élethelyzetet, amiben ezt még viselni tudnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 20.

senskin

2015. február 10.

Nagyon vidám illat, és nagyon olcsón rá lehetett bukkanni a Rossmann-ban, az utolsó darabokra. Végre egy vidám, energikus, nőies illat, ami cukros és édes és könnyed.
Szívesen használom, és az üvege pedig kreatív nagyon. Szép. Kislányos ugyan, de ez az illat értékéből nem von le.
Virágos kacérság, így a közelgő tavaszhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Virágos kacérság, így a közelgő tavaszhoz...

csikosmatyas

2015. január 11.

Ennyi pénzért nem lehetett otthagyni. Nagyon bájos, üdítően vidám illat. Rajtam friss eper és fehér bazsarózsa illatú, egész nap kellemes viselni. Az üvege igen tetszetős tükrözi a tartalmat, fiatalos de nem infantilis.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 11.

Bnemrita

2014. október 20.

Kedves, egyszerű, de minőségi virágillat. Hibája, hogy max. 2-3 órán át leng körül. Ezért mínusz egy csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 20.

suzie19

2014. október 17.

Nagyon fincsi!!! Ez az az illat, ami bármennyire is édes, mégsem válik émelyítővé, és még a nap végén is ugyanannyira tetszik, mint reggel. Ebből következően elég tartós is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

kissbarbara1990

2014. október 7.

2000-ért vesztegetik a Rossmann-ban, bár teszter nem volt belőle így vakon vettem meg. Nem rossz illatocska, virágos-gyümölcsös semmi extra, de szerethető és a hétköznapokon jó kedvre derít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Salicylate, Citral, Cinnamal, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.