Salvatore Ferragamo

Ár:   17 590-26 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 25.

Ár:   17 590-26 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: feketeszeder, neroli

Szívjegyek: narancsvirág, tubarózsa

Alapjegyek: pacsuli, vanília, tejszínhab

Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa/Misterioza EDP parfüm minta/mini fújós/fufu/táskabarát parfümszóró fújós/táskabarát parfümszóró - 5 vagy 12 ml fújósban/parfümszóróban/fufuban
Ár: 175 Ft / ml (+választott fújós ára) , Eladó: minaya
Állapot: 5 vagy 12 ml-es választható parfümszóróban (frissen fújva), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Fújósok Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa
Ár: 2200 , Eladó: Mery32
Állapot: A leírásban, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás után postán küldöm

nicolette88

2020. január 23.

Egy akcióban harmadáron tudtam beszerezni és nagyon boldog voltam. A zizi illata jut róla eszembe gyerekkoromból. Nagyon tetszik, kellemes, lágy, de mégis különleges illat. Nagyon szeretem viselni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

neska

2019. szeptember 23.

Az egyik kedvencem! FInom édes-gyümölcsös-krémes, gourmand finomság. Akár hűvösebb nyári napon, akár őszi-téli hidegben is megállja a helyét. Isteni ahogy érzem a selyemkendőmön ahogy körülölel az édes illata. Az üvege pedig gyönyörűséges. Csakis öt csillag! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

wildrose

2019. július 18.

Kifújáskor friss, kissé kesernyés szeder, aztán érkezik az érzéki tubarózsa, leszáradáskor pedig édes, krémes vaníliás tejhab és egy pici keleties pacsuli. Meglehetősen mély, elegáns és nőies illat, figyelemfelkeltő, de ezzel együtt cseppet sem hivalkodó. Elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 18.

claudia.nyilas

2019. március 7.

Kis kiszerelésben vettem, hogy táskában hurcolósnak jó lesz. Igazából azt hittem, hogy amolyan “elmegy” illat lesz, végszükségre ha közbejön munka utánra még valami, ahová szeretném felfrissíteni az illatom. De igazából nagyon meggyőző kis illat, szinte sajnálom a táskában hurcolni. Kellemes, mély, édesebb illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

lady001

2019. január 11.

Nincs mese, imádom! Kifújaskor a szeder a meghatározó, később lágyul az illat és átveszi az édes krémes tejszínhab. Olyan kis lágyan körülölelő illat. Szinte egész nap érződik. Tartóssága erős négyes. Ajándékba kaptam egy nagyon kedves barátomtól, és szerintem illik rám ez a nem túl tolakodó édes illat. 💖

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Heine

2018. augusztus 14.

Vegyesek az érzelmeim. A kupak silány minőségű, lejár, és pattogzik a rózsaaarany bevonat is a fújókáról. Maga a parfüm intenzív narancssárga színű.
Az illat felfújáskor szúrós, sokat kell várni, mire hordható, gyümölcsösebb (de még éles) aromává változik, a hasonmása, a Kenzo jeau d'amour elixir milliószor finomabb ebben a tekintetben. A szedret erősen ki lehet érezni, nálam dominál a tubarózsa és a pacsuli, de leginkább a pacsuli. A tejszínhabnak nyoma sincs, pedig szükség lenne rá :( Finom-finom, de nem a kedvencem, viselek ennél finomabbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dtenci

2018. augusztus 12.

Már régóta használom ezt a parfümöt,és most eljött az ideje a véleményezésnek,mert nem tudok elmenni szó nélkül mellette.Télen vettem,és igazából télinek gondoltam,de most elővettem nyáron is,mert nem volt olyan parfümöm,ami a 40 fokban is megállná a helyét,pedig No.1 nyári parfümöket használtam,nem túl nagy sikerrel.De Ő igazán megállja a helyét nyáron is!! A feketeribizli és a tejszínhab valami mesés,krémes elegyet alkot,és észvesztően tartós! Egész nap estig intenzíven érezhető,de ha nem fürödne az ember,állítom még 24 óra múlva is!! Nálam ez ritka kincs,hogy egy parfüm egész nap érezhető,és még kellemes is,mert bár vannak tartós illatok,de azok émelyítőek,és fejfájdítóak,Ő viszont egy abszolút nőies,gyümölcsös,krémes finomság.Nálam teljesen telitalálat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Vaslady

2018. július 24.

Egyik karomra fújva,ma Ő jött velem haza.
Már papircsikon is elnyerte a tetszésemet,de bőrön is.
Az első benyomás a parfümériában,hogy ez egy gyümölcsös,édes de számomra mégis téli illat.
Itthon tiszta fejjel újra illatolva,marad ez az érzés.
Feketeszedres tejszinhabos,vaniliás finomság :).
Nem egy bonyolult,sok összetevős illat,de mégis nagyon is szerethetős :).
Az üvege is nagyon tetszetős,ajándékba is szivesen fogadnám,az édes illat kedvelőinek pedig szivből ajánlanám.
Egyenlőre igy ennyit tudnék mondani róla,augusztus végéig még van hozzá egy szuper 25% kupónom,gondolkozom rajta.
A kivánságlistámon,viszont még rengeteg illat van előtte,szóval marad a meglátjuk :)..........

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Egyik karomra fújva,ma Ő jött velem haza.
Már papircsikon is elnyerte a tetszésemet,de bőrön is.
Itthon tiszta fejjel újra illatolva,marad ez az érzés.
Feketeszedres tejszinhabos,vaniliás finomság :).
Nem egy bonyolult,sok összetevős illat,de mégis nagyon is szerethetős :).

Timi01

2018. április 1.

Nagyon sokáig kerülgettem, végül beadtam a derekam. Az illata mindig tetszett, viszont nagyon hamar elillant rólam a próbák során. Egyértelműen hűvösebb időre való parfüm, akkor a tartóssága is jobb. Hamar bőrközelivé válik, közepes hatósugárral. Tejszínhabos szeder illat egy kis vaníliával. Egyszerű kis finom illat, én nagyon szeretem, jó kedvem lett tőle a hideg rohanós reggeleken 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Luna1024

2018. március 24.

Az egyetlen darabja a Signorina-sorozatnak, amit szeretek. Igen, közrejátszik ebben az édessége, ezt nem fogom tagadni, hiszen alapvetően édes-párti vagyok, de ez még önmagában nem lenne elég, hogy ennyire szeressem, van benne valami plusz megfoghatatlan varázslat, ami miatt ahányszor viselem, folyamatosan a csuklómat szimatolom, a kedvem pedig egy kicsit napsugarasabb lesz. :) Pedig amúgy nem egy túlbonyolított illat, sőt be kell valljam, hogy faék egyszerűségű, plusz eléggé beleillik a mai édesillat-irányzatba, ám valamiért mégis más, különleges... Egyszerűen van benne valami, ami megfog, nem tudom jobban körülírni... Szedres-tejszínes krém illata van, édesen, de valahogy a gyümölcs illatát dominánsabbnak érzem, mint a cukrosságot, meg tudom különböztetni a többiektől, és ez egy nagyon üdvözlendő tulajdonság a számomra. Szerintem kategóriájában egy kivételesen szerethető darab, én napok óta csak Őt fújom, bár semmi, de semmi "Misteriosa" nincs benne, és ezen még a titokzatosnak szánt fekete üveg sem segít. :) Ez egy nagyon finom édes-gyümölcsös, fiatalos illat, amit jól esik viselni esős reggeleken, vagy ha bal lábbal keltem fel, és ennyi, más mondanivalója nem igazán van, de én élvezem viselni, és ez elég. Tanácstalanságomban is gyakran esik rá a választásom. Ritkán mondok ilyet, de úgy érzem, ez is egyike lesz azon NAGYON ritka illatoknak, melyekből el fogom használni a teljes üveget, és ha ez megtörténik, szerintem már rendelem is meg az utánpótlást. :) Nem mellesleg úgy vettem észre, hogy a környezetemnek is bejön, vagy nem tudom, de ha ez van rajtam, valahogy kedvesebbek az emberek, vagy feltűnően szimatolják a levegőt a közelemben, stb. :)
Szerencsére a személyiségemen kívül a bőrömmel is jól harmonizál, a tartóssága és a hatósugara rajtam brutális, egészen meglepő. Két fújás reggel, és még este is érzem magamon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.