Salvatore Ferragamo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: silence, az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2021. október 5.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2019

Fejjegyek: mandarin, körte, rózsaszín bors

Szívjegyek: tiaré, narancsvirág, ylang-ylang

Alapjegyek: szantálfa, pézsma, olasz vanília fagylalt, kókusztej

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Luiselotte

2021. április 9.

Óóó ez nagyon finom ☺️
Rajtam se körte se bergamott mintha az illatpiramis tetejét valaki lecsapta volna egyből az édes jegyek jönnek elő és nagyon szép, vidám az összhatàs. Nekem ez nyári illat sok kókusszal és naptejjel a tiaré virágtól.Most gondban vagyok , hogy nyárra ezt vagy pedig a Lempicka L’ aime illatát vegyem- e. Mindkettőből van gyári mintám , hétvégén eldöntöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 9.

Óóó ez nagyon finom ☺️

radioaktiva

2021. március 5.

Rendelés mellé kaptam egy 2 ml-es mintát. Szuperfinom. Kedves, csajos, vidám, jókedvre derítős illat a hétköznapokra. És ha tartós lenne, már meg is rendeltem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Yeticica

2020. április 17.

Kicsit gondban vagyok az értékeléssel. Mert kedves, vagyis inkabb aranyos illat, edes is talán krémes is (bar őszintén én annyira.nem érzem annak), de összességében van jópár hasonló illat, nem.lett volna az illatos társadalom ellen elkövetett főbenjáró bűn ha nem alkotják meg.
Akitől vettem, azt mondta rá, egy szép kerek krémes illat,. amiből nem lóg ki semmi.
Hat en sajna nem ilyennek érzem. Engem szurkod valami, gyanítom a kókusz szintetikussaga. Szerintem nagyon nagy feladat jól visszaadni a kókusz finomsagat, eredeti zamatát, nem is sikerült még túl sok általam ismert illatnak (kivétel ez alól az én rajongva imádott Crystal Noir om, de ő t sem bírom elviselni 26 fok felett).
Rettentően hasonlonak erzem az uj D&G the one intense-hez leszaradasaban, illetve emlekeztet Lempicka Elle.L'aim-re is. És tessenek nyugodtan a mókusok elé vetni, de en a Bronze Goddess-eket sem kedvelem, emiatt. Sem Armaniek Sun di Gioia-t.
Nekem ők mind a műkókusz kategóriába esnek.
Mindezek ellenére a mintámat szivesen elfujkodom tavasszal, mert olyan kis vidam fruska illat.
Az eredeti Signorina viszont még mindig sokkal szebb nála szvsz. Legyen 3 fölé . 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 17.

Nekem ők mind a műkókusz kategóriába esnek.

Lenaeri

2020. március 9.

Olasz vanília fagylalt... Valóban egy Olaszországi fagyizás jut róla eszembe.
Nyáron ugyan nem próbáltam még, de simán el tudom képzelni, hogy melegebb időben is működőképes.
Édes, de nem folytogatóan.
Engem megvett

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Olasz vanília fagylalt... Valóban egy Olaszországi fagyizás jut róla eszembe.
Édes, de nem folytogatóan.
Engem megvett

Vaslady

2020. február 1.

Mostanában nálam ez már ugy működik.hogy a parfümériában 2 illat 2 csuklóra,a többi próba papircsikra...aztán otthon tesztelgetem-próbálgatom az illatokat.
Természetes,hogy az eladólány mindig a legújabb illatokat mutatja,de mivel ezt nem ismertem,kértem belőle is csikra egy fújást,és ott helyben meg is illatoltam,és rögtön imádtam.
Nem akarok elhamarkodott lenni,nem vettem semmit,már ezt megtanultam,de Ő ott mindjárt megtetszett.
Most is itthon még mindig,fagyis-fragnipanis illat,kókusz,nyár boldogság illat.
Nekem a dolce garden ugrott be róla,betudom ezt annak hogy az is egy édes kókuszos illat.
Salvatore Ferragamotól soha nem vettem semmit,de ez az illat megfogott.
5 csillag,és boldogság,napfény gondtalan vidámság illata van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 1.

Most is itthon még mindig,fagyis-fragnipanis illat,kókusz,nyár boldogság illat.
Salvatore Ferragamotól soha nem vettem semmit,de ez az illat megfogott.
5 csillag,és boldogság,napfény gondtalan vidámság illata van :)

pomme

2019. szeptember 4.

Nyárvégi-koraőszi desszertillat. Nagyon illik az itteni szeptemberhez, mert a háttérben még ott lejt bikiniben a frangipáni és az ylang-ylang a kókusztejjel, de a vaníliafagyi már inkább egy pannacotta-szerű (féldiétás) krémdesszertbe viszi át. A sütiillat meg nekem azt jelenti, hogy egy hónap és itt az ősz, októberben elköszönhetek a 30 foktól meg a hétvégi strandon fetrengéstől, aztán meg itt a rettegett csupavizes-párás ocsmány TÉL, meg a lakásban 15 fokos idő 3 hónapon keresztül. :( Szóval nagyon finom, krémes, édes (nem gyilkolósan), de egyből bedepizek tőle, annyira "búcsúzz el a nyártól" illata van. Ezért nem fogom lehúzni persze (meg azért sem, mert kb. nulla Signorina-illatot érzek benne, ami nekem nagy öröm :D)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.