Salvus

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet feltöltötte: lszofi, az összetevőket feltöltötte: csokirhnn, Módosítva: 2015. szeptember 24.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Különleges összetétele hidratálja, bársonyosan puhává varázsolja bőrét, és egyben védelmet nyújt a napfény bőrt öregítő káros hatásával szemben.

A Salvus gyógyvíz értékes ásványi összetevői mellett, az olíva, a napraforgó, a kókusz,  a édes mandula olaja, az aloe vera, az uborka és a kamilla kivonata, valamint a B5-provitamin és a fényvédő faktor is hozzájárul ahhoz, hogy arcbőre egész nap megőrizze reggeli frissességét.

JuditTTT

2018. november 15.

Ezzel a krémmel kb. egy fél éve erőlködök, nem használom csak otthon és ritkán visz rá a lélek. Sehogy se jó, se magában, sem rutinban. Fehér maszk, ami darabokban ledörgölődik és szétszárítja a bőrt. Nem lehet rá sminkelni, kukacosodik és hullafejet csinál. A fényvédője pedig nulla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 15.

zsanett.gresz

2018. július 1.

Kissé zsíros, sűrű állagú krém, ami első felkenésnél fehér réteget képez az arcomon. De utána hamar beszívódik. Nem irritál, még a szemkörnyéken sem. Fényvédő, nappali arckrémet kerestem és ez tűnt a legjobb megoldásnak ár-érték arányban, mert nem kellett külön vennem arc és szemkrémet. Összetevői lehetnének szebbek. Bársonyos puhaságot nem érzek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Agi789

2018. január 16.

Nagyon száraz a bőröm, télre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Nagyon száraz a bőröm, télre tökéletes.

Vikk

2017. december 1.

Nekem nagyon bejött. Igaz sűrűbb àllagú viszont nem hagy zsíros nyomot abszolút felszívódik jó hatással van a bőrre és nagyon jó az ára! Én a kimondott vízhiány miatt vettem meg mert gyógyvíz tartalmú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

ggsmgy

2017. október 3.

Télre kifejezetten jó, hogy egy testesebb krém, illetve ahogy előttem is írták kényelmes, hogy a szemkörnyékre is kenhető. Már másodszor vettem újra. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

autumn90

2017. május 25.

Egy impulzusvásárlás eredménye, de ezt legalább nem bántam meg. :) Egész jó kis krém, elég testes, szóval nem is értem a normál/zsíros bőrre való ajánlást. Sokkal inkább száraz/normál bőrre ajánlanám. Nekem kombinált a bőröm és melegebb időben nem is szeretem, akkor az állaga miatt túl soknak. Viszont télen, vagy hűvösebb napokon szívesen használom. Lakásban borús, hűvös időben az 93%-os fényvédelem önmagában is elég lehet. Egyébként kell rá fényvédő, mert azért a spf 15 nem olyan sok, viszont az úgy már tényleg nagyon elnehezíti bőr. Amúgy egész jól hidratál. Az illata engem nem zavar, olyan régi krémre emlékeztet, amit a nagymamám használt. De én szeretem ezt az illatatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

pudinggie

2017. április 21.

Teljesen korrekt kis krém, de nem lett a kedvencem. Gyorsan beszívja a bőröm, hidratál, szerintem kellemes illata van, de hosszútávon kissé elnehezíti a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

VBr

2017. március 20.

Hálistennek ezt nyertem a DM jóvoltából, és nem vettem. Hiába radírozom az arcom, bekenem ezzel a kívánt területet, és darabokban jön le rólam. Ne már. Salvus ide-oda, ennyi pénzért találtam jobbat is, ez be se szívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Stella1993

2017. február 21.

csak a benne lévő spf 15 miatt kap 2 csilagot... nem vagyok egy kényes típus, de ez valami rettentően büdös... szeretek kísérletezni, ezért vettem meg, de hónapokig a polcomon csücsült ugyanis a hatása egyenlő a nullával.. tegnap dobtam a kukába a tégelyt, miután vékony rétegben felkentem az arcomra (mert a másik arckrémem elfogyott) és becsomósodott rajtam.. nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2016. május 1.

Az én bőröm vegyes, és 50 éves vagyok , nálam bevált, pont annyi amennyi kell, és nincs zsíros folt a homlokomon, feszesít és véd!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Chitosan Glycolate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.