Sandel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyyn, Módosítva: 2014. március 7.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kamilla és körömvirág tartalma miatt gyulladás gátló, bőrnyugtató hatású.

Kiszerelés: 100 g

Destina

2019. május 3.

Kellemes az illata és viszonylag gyorsan beszívódik, emellett jól hidratál és nem csípi az erőteljesen kiszáradt, repedezett kézfejemet sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 3.

erika81

2015. november 12.

A férjem kapta kézvédőként a munkahelyén, de mivel ott nem használja, ezért hazahozta.
Pumpás, így napközben könnyű használni akár indulás előtt is. Ha picit nyomok már indulhatok is. Nem mondom hogy száraz kézre gyógyír, arra mást kell keresni, de akinek normál bőre van, annak jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

86csilla21

2015. április 27.

Pumpás verzióját használtam, mivel sokat mosok kezet, így a kezem is elég száraz, imádtam benne hogy nagyon nagyon nagyon gyorsan beszívódik. Azonnal dolgozhattam tovább. A hidratáló hatása nekem sajnos nem elég. Egyáltalán nem irritált, az összetétele, meglepően nem borzalmas, de a balzsam szó becsapós lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

6vilag

2015. január 25.

Gyakorlatilag egész télen ezzel kenem az alsó lábszáram kiszáradás ellen. Erre a célra tökéletes. Nyoma sincs kiszáradásnak, hámlásnak, szőrtüsző gyulladásnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 25.

GI85

2014. szeptember 4.

Én szeretem. Bár önmagában nem a legjobb krém. Hatását illetően jó. De eléggé vizes, viszont én személyesen ezért szeretem. Mert sok más krémet lehet hozzá keverni az állag miatt. Így viszont szuper jó krém lehet belőle. Én két avonos, planet spas kézkrémet kavartam hozzá, és imádom. Mert nagyon gyorsan felszívódik így is, viszont már nem olyan hatású, mintha vizet kennék csak magamra, miután felszívódott. Szóval ami a hátránya, nekem az az előnye is, mivel én szeretek krémeket kutyulni. És 140 Ftba került kb. Szóval erre nekem tökéletes, hogy kifogyóban lévő krémeket keverjek hozzá. Egyébként kb. 2 csillagot adnék, max jóindulattal 3at, de így erős négyes és újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.