Best of Beauty 2019

Sante

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2015. szeptember 7.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Alumíniummentes, frissítő és hosszantartó védelem a kellemetlen szagok ellen. A bio zsályalevél-, makadámdió- és sóskakivonatból álló hatóanyag komplexum megbízható védelmet biztosít a nap 24 órájában.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum. Vegán.

Tisza0814

2017. október 29.

Egyenlő a nullával. Én hülye, nem itthon hanem dolgozós napon próbáltam ki, 3 óra múlva már izzadt és büdös voltam, pedig a kinti hőmérséklet csak 18 fok volt. Próbáltam felturbózni szódabikarnónával, de pezsgett tőle és folyt kifelé az üvegből. Még jó hogy féláron vettem a dm.-ben. Kukában kötött ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Seawater

2016. április 27.

Nekem bevált ez a dezodor. Egész nap tart a hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 27.

Nekem bevált ez a dezodor. Egész nap tart a hatása.

summer88

2016. április 4.

Nekem sajnos nem vállt be. A kellemetlen szagokat nem gátolja meg, és sajnos valamelyik összetevője nem tetszik a hónaljamnak. Még egy próbát teszek vele. Egyébként kellemes illata van. Alu- és szódabikarbónamentes dezodorok közül még nem találtam normálisat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

EstWestcosmi91

2015. szeptember 9.

Az alumentesek kötzött a legjobb, egész nap tartja magát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Az alumentesek kötzött a legjobb, egész nap tartja magát.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védi a szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.