Sante

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Korpásodás elleni sampon fehér kaolin ásványi agyaggal

Gyengéden tisztít, miközben dús hatásúvá teszi a frizurát. Bio boróka olajjal, bio fűzfa- és nyírfalevél kivonattal támogatja a fejbőr egyensúlyát és megelőzi a korpaképződést. Mindennapos használatra ideális. A Sante natúrkozmetikai termékcsalad prémium minőségű, modern, divatos bioaktív összetevőket tartalmaz. Hajápolási termékei vonzó megjelenéssel, friss fiatalos illattal rendelkeznek és szilikonmentesek.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikumok.

siamensis

2020. június 13.

Teljesen érthetetlen volt számomra ez a sampon.
Volt mikor nagyon jó tartást, jó textúrát adott a hajamnak, szépen be is tudott hullámosodni - és ilyenkor alig vagy egyáltalán nem viszketett a fejbőröm. Máskor viszont egész erőteljesen előjött a fejbőrviszketés (nem volt elviselhetetlen, de sokszor kellemetlen), és ugyanekkor a hajam textúrája is rettenetes lett, szinte teljesen egyenes lett, és semmi tartása nem volt, csúszóssá vált, ami pedig egyáltalán nem jellemző a hajamra, és nagyon utálom. És sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy mitől függ az, hogy épp melyik módit produkálja, amit nagyon sajnálok, mert amikor jó volt, akkor nagyon jó volt, így viszont sajnos nem lehet rá számítani...
A habzással nekem tenyérben előre felhabosítva nem volt problémám (ajánlom így kipróbálni, ég és föld volt a különbség), ugyanakkor viszont rengeteget fölvett belőle a hajam, és így extrém gyorsan elfogyott, ehhez képest viszont drága.
Ennek ellenére újravenném, ha megbízható módon tudná produkálni a jobbik verziót, de ez így nekem nem kerek. Talán később még valamikor adok neki egy esélyt, hátha akkor jobban fog klappolni a dolog, mert nem reménytelen. Három csillag, mert egyáltalán nem tudom eldönteni, hogy jó vagy rossz nekem a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 13.

Teljesen érthetetlen volt számomra ez a sampon.

wd1102

2019. december 29.

Óriási csalódás, főleg az ára tekintetében. Zsíros hajra kerestem természetes sampont, de egyáltalán nem vált be. A gyorsan zsírosodó hajam talán még gyorsabban zsírosodott tőle. Ismerem a mentes termékeket, tudom, hogy ezek a samponok alig habzanak, de ez azért túlzás, hogy sokat nyomva sem képződik minimális hab sem, még a harmadik mosásnál sem! Az ára miatt úgy gondoltam, elhasználom, de annyira nem szeretem, hogy inkább eladom a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

JustMeJudit

2018. december 3.

Eddig kétszer használtam, de továbbra is zsíros maradt tőle a hajam, habár talán picit kevésbé hullik...Viszont dúsabb érzetet ad a hajamnak, ami csak félig jó látszat....Ez van....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

csaktom

2018. április 17.

imádok minden santé sampont tusfürdőnek használni, mert szulfátmentesek és annyira alkoholosak, h nem kell tartósítani, valamint annyira könnyű, frissítő, zselés az állaguk az alkoholtól, amivel még nem találkoztam. nyáron tökéletes. ez az agyagos sampon a borókától és nyírfától kifejezetten férfias illatú, talán még a hennásnak van férfias illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 17.

Kriszti1976

2017. augusztus 22.

Tényleg helyre rakja mind a fejbőrt mind a roncsolt hajszálakat. Nekem már csak az olló segített volna, és lám lám, vannak még csodák.
Nem viszket a fejbőr és az agyon töredezett vékony magától szétmáló hajamat is helyrehozta. Kár, hogy tettek bele parfümöt, de szerintem
az is biogazdálkodásból származik. Jahhh, és féláron jutottam hozzá, abszolút főnyeremény:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, PCA Ethyl Cocoyl Arginate