Sante

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toti, Módosítva: 2016. március 10.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes. Értékes biotermesztésből származó kivonatokkal. Vegán. Varázslatos illatú bio rózsavirág kivonattal, selyemproteinnel és búzacsíra kivonattal különösen gyengéden ápolja és táplálja a hajat. Életteli fényt és természetes rugalmasságot ad a hajnak.

culko

2018. november 29.

Azt hiszem egy időre feladom a natúr és természetes samponokkal való kísérletezést...
Egy mérő gubanc mindtől a hajam. Alig bírom kifésülni.
Ez a sampon se különbözik tőlük.

A színe vadító narancs. Állaga, mint egy rossz minőségű hígas hajzseléé a 80-as évekből. Habzani habzik, azzal nincs gond, viszont nekem elnehezíti a hajam.
Nem érzem tisztának a hajam mosás után , olyan, mintha rátapadna a hajszálaimra a sampon. Nem jó érzés utána.
Ráadásul, mióta ezzel mosom a hajam, azóta lerövidült kb. a felére a 2 hajmosás közti időszak. Zsírosítja a hajamat nagyon, és viszket is tőle sajna.
Az illata nagyon természetes.

Update:elhasználtam, de alig vártam, hogy elfogyjon, a végére minden nap moshattam a hajam, úgy elzsírositotta és még jobban viszketett a fejem tőle.
Örülök, hogy elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

Egy mérő gubanc mindtől a hajam. Alig bírom kifésülni.
Ez a sampon se különbözik tőlük.

Az illata nagyon természetes.

Örülök, hogy elfogyott.

Vexi

2018. február 15.

Állaga valóban érdekes, nem is tudnám mihez hasonlítani. Talán egy rendkívül híg lekvárhoz. :) A hajmosás közben is érdekes érzetet kelt, kicsit mintha ragadna, vagy letapadna a hajam, miközben mosom, így nehéz a szálak alá túrni. De mindezek ellenére a végeredmény kifogástalan, szépen tisztít, finom az illata, és nem utolsó sorban nagy örömömre szolgál, hogy egy vegán, állatkísérletektől mentes terméket használhatok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

szandracska

2017. március 1.

Nekem annyira nem jött be. A termékcsaládból egy másik sampont is kipróbáltam, az sokkal de sokkal jobb. Valahogy úgy érzem, hogy nem tisztítja megfelelően a hajamat (a másiknál csikorgott a hajam). Sajnos a teljesítményéhez képest drága, ezért úgy döntöttem, hogy nem próbálkozom a márka többi termékével, inkább keresek egy másik alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

uaim

2016. november 11.

Szerintem ez a cucc kiváló. Nekem jó a tök érzékeny fejbőrömre ami kizárólag a weledát tűrte meg idáig. Nem viszket a fejem és ez nagy dolog. Az állaga sárga trutyi az kicsit kiábrándító vártam egy fehér rózsaszin csodát:) de nem sárga és trutyis, illata büdi kicsit, nekem nem igazán rózsa, de habzik és teszi a dolgát, kevesebb hajam jön ki és nem zsírosodik hamar. Szerintem jó kis cucc érdemes a márka többi minden sulfát mentes samponját is próbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.