Sante

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzíven hidratáló és védelmező bőrápoló krém. Értékes bio goji bogyó kivonatot és bio shea vajat tartalmaz. A lágy bio kamélia olaj nyugtató hatásával simává és selymessé teszi a bőrt, és megelőzi a kiszáradását. Könnyű mindennapos ápolást nyújt, száraz és érzékeny bőr számára egyaránt.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

viragnyelven

2018. május 19.

Sajnos én is érzem, hogy mintha túl sok lenne benne az alkohol, pedig elfogult vagyok a márkával. Ajándékba kaptam, elkenem, de biztos, hogy nem veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 19.

Valentine

2017. szeptember 20.

Nagyon megtetszett az illata, ezért esett erre a krémre a választásom. Nagyon hamar beszívódik a bőrömbe. Viszont itt jön az, hogy túl sok alkohol van benne, így minél többször használom, annál jobban kiszárad utána a bőröm. Sajnálatos, mivel jó krém lenne, de ezek után nálam csak 2*-ot kaphat. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Tvylvis

2015. október 26.

Hát, örülök, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg. Sajnos nálam nagyon előjött, hogy sok benne az alkohol. Emiatt nagyon késélen táncolt, már majdhogynem szárított. Elkenegettem, nyáron és kora ősszel még rendben volt nagyjából. Az illata nem tolakodó és hamar beszívódik. Amúgy a 30 ml kiszerelés praktikus lenne táskába. Két pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 26.

Drakna

2015. július 1.

Érdekes kulonleges az illata nekem nem jott be, az állaga nem túl suru viszont gyorsan felszovodik, nem egy csodaszer de legalább nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

crettier

2015. március 1.

Taskaba bedobos, napkozben kenegetos kremnek tokeletes, konnyu allagu, hamar beszivodik. De semmikepp sem csodaszer, inkabb a semmi kulonos kategoria. 350ft-ra volt leertekelve a Mullerben a kis kiszereles, ennyiert megerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

EternalMidnight

2014. október 23.

Nagyon nem jött be, átmenetei krémet kerestem, amíg nem megyek be Douglas-be válogatni a Clinique-ek között. Eléggé nőies kezem van férfiként, hatalmas, de finom bőrű. Meg száraz. Így a zsírosabb krémek jönnek be, ennél kenés után fél perccel már éreztem az ujjaim felületét, az a száraz érzés, amikor egy krém gagyi. Rajta marad a kézen, meg fénylik, ragad, de száraz marad. És még a bőröm is húzódik tőle. Majd adok neki még pár esélyt, de szerintem gyorsan berohanok egy Clinique-ért, azokban nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 23.

_ca_

2014. szeptember 29.

Bevallom őszintén, engem először meglepett ez a savanykás illat, de mostanra egészen megszerettem. A krém maga gyorsan beszívódik és érezhetően ápolja a kezemet. Bár abban nem vagyok biztos, hogy télire is elég lesz, a mostani őszi időben még tökéletesen megfelelő a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Makk Zsuzsó

2014. június 21.

Kellemes, könnyű állagú krém. Jól hidratál, hamar beszívódik, nyárra pont jó. (Télre jobban szeretem a zsírosabbakat.) Jellegzetes natúrkozmetikum illat, jó ár/érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

n.andrea

2013. szeptember 25.

Nekem teljesen bevált, illata jó, sokáig elég, mivel nagyobb kiszerelés,ahhoz képest nem drága, jól hidratál, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

encimokus

2013. augusztus 10.

Azért esett rá a választásom, mert pici a tubus, kis helyen elfér a neszeszerben. Savanykás, gyümölcsös illata van, nagyon hamar beszívódik, nappali kenegetésre tökéletes. Elég száraz a kezem, még keresem a tökéletest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Sodium PCA, Betaine, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid