Sante

Ár:   1530 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Természetes ragyogás és rugalmasság. Bio jojoba olajból, bio körömvirág kivonatból és selyemproteinből álló gyengéd összetételével fokozza a haj rugalmasságát és ragyogóvá teszi a frizurát. Természetes gyümölcskivonat tartalmával igazi terápiát nyújt a hajnak. Biológiailag lebomló.

BDIH és Natrue által minősített natúrkozmetikum.

PewPew

2017. november 1.

Nehezen barátkoztam vele össze. Mosáskor nyikorgósra tisztította a hajam, nehezen fésülhető volt. Majdnem kidobtam, de még tartogattam, mert nem szeretek pazarolni. Szerencsére jól döntöttem, azóta megtaláltam azokat a termékeket, amelyekkel összepárosítva hatékonyabb: kókuszolajos pakolás, majd ezzel a samponnal remekül ki tudom mosni az olajat a hajamból. A végén elég csak almaecettel öblítenem, balzsam sem kell. Az eredmény nagyon fényes és puha haj. Nem egy csodaszer, és szerintem drága is, de az ecettel és olajjal párosítva nagyon szép az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Barack

2013. augusztus 25.

Egyszer vettem ilyet is. Tusfürdőnek használtam el, mert samponként egyáltalán nem jött be. Szállós, lelapulós, vékony hajat eredményezett. Az illata sem volt finom. Mivel számomra az eredeti funkcióját nem volt képes betölteni, 1-est kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.