Sante

Ár:   3130 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. május 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, hosszantartó körömlakk. Hipoallergén.

Kiszerelés: 7 g

Moringa

2017. április 19.

Nagyon haragszom erre a termékre. Imádom az összes SANTE kozmetikumot DE megvettem egy átlátszó körömlakkot a márkától 4000 forintért, majd felkenés után berepedezett a körmeimen mint a törött üveg. Nagyon bosszantó! Mégsem fogom nagyon lepontozni mert valóban natúr, ami nekem mindennél többet ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

raczdetti

2016. február 4.

Birtokosa vagyok egy világospiros árnyalatnak belőle (színekből nincs nagy választéka a Santénak :), szeretem kategória. Müllerben beszerezhető. Fényes, jól terül, viszonylag tartós.
De a nagy vicc az az, hogy léteznek más, nem natúrkozmetikum lakkok olcsóbban, néha még ennél is szebb összetevőkkel. (Pl. a Maxfactor Glossfinity-m, vagy nevetséges áron a Moyra, Essence - utóbbiakat még nem próbáltam.)

Érdemes megnézni az INCI-t vásárlás előtt, és messze elkerülni a mérgező hármast (Dibutyl Phthalate; Formaldehid; Toluene).
Sajnos az a tapasztalatom hogy ezzel arányosan a kopásállóság is romlik, az a lakk ami ezeket nem tartalmazza, biztosan nem bír ki egy hetet teljes fényben, kis pattogzás nélkül. Aki úgyis megunja pár nap múlva a színt (mint én) annak ez persze nem jelent gondot.
Ha ez a téma érdekel, van egy írás itt a krémmánián EGÉSZSÉGES(?) KÖRÖMLAKKOK címmel, Bauer Évitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Fincsodrett

2015. október 17.

Nagyon meglepődtem, hogy mennyire jó. Pedikűr-manikűr után ezt használta a kezemen-lábamon egy kedves pedikűrös lány egy csili-vili szalonban. Egy halvány bézs árnyalatot kent fel és egy hétig meg se mozdult a kezemen, megkockáztatom, hogy veri a "hagyományos" lakkok tartósságát. :) Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 17.

_ca_

2013. november 18.

Két rétegben fed igazán szépen, de könnyű kezelni és viszonylag tartós is - egyszóval ajánlott! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

Alice83

2012. december 10.

Nagyon jók..átlátszó és egy bézs szín boldog tulajdonosa vagyok..ami meglepett h nagyon tartós és szép fényes mindkettő, meg nem mondtam volna h ez "bio" lakk..persze még így így is sok a káros anyag benn de ha ritkán kedvem van csak ezzel festem..már egy éve megvan mind a kettő és nincs beszáradva vagy besűrűsödve..ajánlom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, CI 77491, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 60725, Red 7 / CI 15850, Ci 15880, Yellow 5 Lake / CI 19140

Szintetikus színező anyag. (Lila)