Sante

Ár:   800 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Bio Akai kivonattal - 2 használatra

Gyengéd mélytisztítás szőlőmag radírozó szemcsékkel

A finoman őrölt szőlőmag radírozó szemcsék gyengéden, de mégis a pórusokig alaposan megszabadítják a bőrt az elszarusodott bőrrétegtől, szennyeződésektől, és felesleges zsírtól. Védő kivonatok, mint a Bio akai és bio aloe vera értékes bio sheavajjal, bio kakaóvajjal és bio jojoba olajjal támogatják a bőr természetes visszazsírozását.

Használata: heti 1-2 alkalommal gyengéden bemasszírozzuk a nedves arcbőrre, nyakra, dekoltázsra. Bőséges, meleg vízzel alaposan lemossuk. Majd a bőrünknek megfelelő Sante arcápoló terméket alkalmazzuk.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Agnessa

2015. április 28.

Nekem nagyon bejött. A két kis tasak legalább másfél hétig elég volt úgy, hogy minden nap használtam. Nekem két hét alatt segített az arcomon: a gyulladt pattanásaimon és a pigmentfoltjaimon is. Minden használat után a CV pattanások elleni stiftjét tettem fel csak a pattanásokra, néha a gyulladt területekre és nekem ez abszolút bejött.
Természetesen igazat adok azoknak, akik szerint a bőrünk állapota a belsőnket tükrözi. Vannak sejtéseim, hogy esetleg milyen ételek okozhatnak gyulladtságot, de egyenlőre csak kísérletezem, hogy hogyan tudok kívül-belül javulást előidézni. :)
Természetesen mindenkinek más illat a finom, de én személy szerint szinte imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Macsek23

2014. május 12.

Nem rossz, de nem is egy nagy durranás. Illata nekem furcsa, talán az Alcohol Denat miatt, ami nem is illik natúr kozmetikumba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 12.

kiscsibe

2012. október 7.

Kíméletes, ugyanakkor alapos is. Szép, tiszta, ápolt bőrkép, "na" meg puha, bársonyos bőr.:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.