Sante

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Natúrkozmetikum.

Bio gránátalma kivonattal és bio mandulaolajjal, vízálló szemfesték eltávolítására is.

cshrs

2017. november 21.

Eloszor is vegan, szoval 2 csillagot maris megerdemel. Szepen leszedi a sminket, plusz 1 csillag, es nem kell belole sok, vagyis sokaig eleg, meg 1 csillag. Viszont marad utana egy olajos erzes a szememen, ezert -1 csillag. Es maris kesz az ertekelesem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

angeleyes8

2017. október 27.

Kezdetben nagy szerelem volt ez a lemosó, mert végre valami, ami nem csípte, nem irritálta az én nagyon érzékeny szememet! Könnyedén leszedi a makacs sminket is.
Viszont nekem alig akart lejönni az arcomról az olaj és hosszú idő után rájöttem, hogy a rosaceámat is fellobbantotta... :( Emellett egyáltalán nem volt praktikus használni, a kezem, a kupak minden olajos lett, nem győztem mosogatni a használata után. Ráadásul nekem is elhomályosította a látásomat (akkor is, ha vattával vittem fel), úgyhogy végül "leszoktam" róla..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

Tvylvis

2016. május 25.

Eléggé ellentmondásos a véleményem e termékkel kapcsolatban. Egyrészt szeretem, mert az olajtartalmával elég könnyen leszedi a vízálló szempillaspirált, illetve a Benefit They are real spirálját (az nálam nagyon küzdős). Nem irritál, nem csíp. De azért sajnos ezzel is kell kicsit dörzsölgetni. Másrészt vattapamacsra téve nem lesz puha a vatta, és eléggé dörzsöli a szemem körüli bőrt. Nem tudom értelmesebben leírni, az olajtól valahogy nem lesz olyan puha a vattapamacs. Próbáltam simán az ujjaimmal a szememem, viszont úgy nagyon elhomályosította utána a látásom, akárhogyan zártam is a szemem. (Egyébként ezzel a metódussal a kókuszolaj klasszisokkal jobb.) Szóval elhasználtam, de nem fogom újra megvenni. A sima kókuszolajos módszer van most tesztelés alatt, az jobban működik. Összességében hármast tudok adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Roni27

2013. január 8.

Szép összetevők, kellemes mandula illat, nem hagy zsíros nyomot a bőrön és könnyű vele dolgozni. Az árát kicsit sokallom (kb. 1900Ft), de az összetevőjei miatt inkább megveszem. Viszont vízálló sminkre még nem próbáltam, mert mivel érzékeny a szemem, ezért olyat nem használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.