Sante

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2012. május 16.

Lelőhely:   Müller

Nem tartalmaz mesterséges szín-, illat és tartósítószereket, ásványi és szilikon olajokat. BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Prnr

2016. február 25.

Bevált a termék teljes mértékben, szinte minden nap használom, és sokáig kitart így is. Sötétbarna hajam van, nem akartam sötét szemöldököt rajzolni, de ezzel szerintem természetes színt lehet elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate