Sara Beauty Spa

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: bianap, Módosítva: 2021. október 5.

Kategória:   Testápolók

Gazdag, zsíros, tápláló csoki-narancs krém.

Kakaóvajjal, shea vajjal és olivaolajjal hidratál, puhít, rugalmasít, feszesíti a bőrt, óvja a kiszáradástól. Ez a magas olaj és vajtartalmú enyhén zsíros krém száraz bőr ápolására és masszírozására ajánlott testre, kézre, arcra.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Marina89

2021. december 5.

Tesztelésre kaptam a krémet. A kiszerelése és a pumpás adagolója nagyon praktikus. Tetszik, hogy átlátszó a flakon, így látszik mennyi krém van még épp benne. Kellemes, enyhe az illata, ami télifagyira, csokipudingra emlékeztet. Az összetevői alapján reméltem, hogy szeretni fogja a bőröm, és így is lett. Meglepően gyorsan beszívódik és jól hidratál. Arcra nem használom és masszírozáshoz sem vált be, de testápolásra nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 5.

balogh.andrea

2021. november 12.

Szintén tesztelésre kaptam, és őszintén szólva, picit féltem tőle, hogy talán nagyon zsíros lesz – de egyáltalán nem az. Viszont az ápolást és a táplálást ennek ellenére olyan szinten hozza, hogy bár a lábszáraim és a karjaim bőre a hideg idő közeledtével annyira kiszárad, hogy egész nap vakarózni van kedvem, de ez a krém a reggeli bekenéstől egészen estig nagyon kellemes komfortérzetet okoz. Pillanatok alatt beszívódik, valójában mire végzek alulról-felfelé haladva, már öltözhetek is, ami a reggeli rohanásban egy áldás.
Az illata, nos… Nekem sem csoki, engem is a gyerekkoromból emlékeztet valamilyen torokfertőtlenítő szopogatós tabletta ízére-illatára – azt azért nem mondanám, hogy kellemetlen, csak nem csoki. Se nem narancs. A hatásával ellentétben az illata az én bőrömön nem tartós egyáltalán, amit mondjuk személy szerint nem bánok.
Szeretek kísérletezni és kipróbálni újdonságokat, de ezzel a krémmel kapcsolatban azt hiszem, megelőlegezem a kijelentést, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 12.

Klajdi

2021. november 7.

Szintén tesztelésre kaptam a terméket, köszönöm! Tetszik az átlátszó csomagolás és a pumpás kiszerelés. Mivel a nevében is kiemelik hogy zsíros krém, ezért egy nehezebb, extrán hidratáló testápolóra számítottam. Ehhez képest a hatása csak átlagos, télre valószínűleg még kevés is lesz. Az állaga nekem amúgy nagyon tetszene, könnyű és gyorsan beszívódó, de ezt zsírosnak nevezni szerintem eléggé túlzás és megtévesztő. Az illata elsőre kellemes, azonban hamar töménnyé válik, és 5-10 perc után már kicsit a megavasodott csokira emlékeztet. Akit ez nem zavar, az viszont örülhet, mert extra tartós, sokáig érződik. A két csillag mínusz a tömény, kellemetlen utóillat miatt, és mert a zsíros, extra tápláló felirat sajnos csak reklám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

dettusbettus

2021. november 2.

A gyerekkori kedvenc csokis szájfényemnek pont ugyanilyen illata volt. Annál sem éreztem ki a csokit, helyette egy teljesen másmilyen illatot éreztem, de tetszett. Pont ugyanígy vagyok ezzel a testápolóval is. Ugyan nem tűnik csokisnak, de kellemesnek igen.
Egyáltalán nem ragacsos, pedig testes krém, és meglepően gyorsan beszívódik, plusz megfelelően hidratálja a hideg időben mindig száraz lábszáramat.
Külön tetszik, hogy átlátszó a csomagolása. Mindig nagy gondom a kozmetikumoknál, hogy vajon mennyi van még a flakonban, de ennél szuperül látni.
Köszönöm, hogy tesztelhettem! Megszerettem a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

Köszönöm, hogy tesztelhettem! Megszerettem a terméket.

Nae

2021. október 27.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Nagyon gazdag krém, és most, hogy eljött a hűvösebb és szárazabb idő, az én bőrömnek kifejezetten hasznos egy ilyen testápoló. Ami kellemesen meglepett, az az, hogy gazdagsága, zsírossága ellenére kifejezetten gyorsan beissza a bőröm, és egyáltalán nem marad ragacsos utána. Ezt az eddigi tapasztalataim szerint a legdrágább testápolók sem tudják ilyen sebességgel hozni. Ami miatt le kell, hogy vonjak egy csillagot, az az illata. Nagyon szeretem a csoki, kakaóbab diszkrét illatát, csak ez sajnos egyáltalán nem diszkrét, viszont szerencsére hamar elillan, és nem marad utána, csak a hidratált, puha bőr. Jó termék, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 27.

Csillagpor1999

2021. október 19.

Tesztelésre kaptam, nagyon örülök neki mert nagyon száraz a kezem és a könyököm bőre, de ez a testápoló extrán segít, nagyon jól és hamar beszívódik, nincs zsíros érzés, puha ápolt bőrt eredményez. Nagyon jókor kaptam, hidegben mindig száraz a bőröm. Az illata diszkréten visszafogott, kellemes. Meg vagyok elégedve, köszönöm szépen!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 19.

erasm98

2021. október 16.

Tesztelésre kaptam: testápolóknál alapvetően nem díjazom ,ha alkohol van benne, de ennek ellenére ez így is nagyon jó. Tetszik az illata, de mivel nappalra nem szeretk parfüm mellé illatosított dolgokat használni, ezért csak esténként vagy itthonlevős napokon használom. Az elmúlt néhány napban pl. home officeban voltam, és az idő is borzasztó volt, úgyhogy nem is mozdultam ki és a legjobb dolog volt, ezzel bekenni magam és mackóban takaróval kakaót szürcsölgetve itthon lenni.:)
Nagyon puha a bőröm tőle, de szerintem ezt már minden második testápoló tudja. Szeretem használni, ennyi. Amit kell, azt tudja, többet nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Mmiranda

2021. október 9.

Tesztelésre kaptam ezt a kis testápolót. Most, hogy eljött a bőröm számára a viszketés szezonja, azt kell mondjam, egy igazi csodaszer számomra. Ahol száraz a bőröm, ott másodpercek alatt beissza, gyakorlatilag kiváltja a kézkrémet is. Egy kiadós mosogatás utáni kézszárazsággal pillanatok alatt megbírkózik.
Az illatával semmi bajom, kifejezetten kellemes, nyers kakaó illata van, ha éppen valaki csokimegvonáson van, akkor nem ajánlom egyedül, mert ingerel egy kis forrócsokira :) Miután beszívódott, kicsit még érezni az illatát, de egy idő után csak a pihepuha bőrt hagyja maga után. Arcra nem kentem, ott egészen más bőröm van, így arról nem tudok nyilatkozni, ott milyen a hatása. Ezen kívül kenem mindenhova. Pár testápolón már túl vagyok, de hatásában egyelőre mindegyiket übereli. Ha lehetne 6 csillagot adni, én simán feljebb pontoznám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 9.

bianap

2021. október 6.

Tesztelésre kaptam ezt a testápolót.
Tetszik, hogy a tubus pumpás, így könnyebb kinyomni és adagolni. Az illata először nagyon tetszett, csoki pudingra emlékeztetett. Viszont mikor bekentem magam teljesen vele, már zavaró volt a tömény csoki illat.
A krém gazdag és jól hidratál. Az én bőröm nem szokott száraz lenni, így egy kicsit lassabban is szívódott be ez a testesebb testápoló, de miután beszívódott egyáltalán nem hagyott ragacsos érzetet. Nem óriási a tubusa, így napközben itt van az asztalomon és kézkrémként is használom, úgy is jól működik.
Újra nem venném a tömény csoki illat miatt, de aki szereti a csoki illatú kozmetikumokat és szárazabb a bőre, annak ajánlom.

Pro: jól hidratál, könnyű eloszlatni, nem ragacsos, pumpás kialakítás
Kontra: Nekem túl tömény az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Tesztelésre kaptam ezt a testápolót.

Pro: jól hidratál, könnyű eloszlatni, nem ragacsos, pumpás kialakítás
Kontra: Nekem túl tömény az illata

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin

Cholesterol eo I eu 0 0

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.