Sarah Jessica Parker

Ár:   4800 Ft, 6300 Ft és 7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   4800 Ft, 6300 Ft és 7100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád virágos-fás-pézsmás

Összetétel levendula, mandarin, rózsafa, bergamot, pacsuli, orchidea, pézsma, fás jegyek, cédrus, ámbra

Sarah Jessica Parker Lovely Hair&Body Mist 250 ml
Ár: 2500 + posta , Eladó: magyareditke
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Pécs, fizetés: utalás, postán maradó, v.fox
3200Ft-Sarah Jessica Parker Lovely
Ár: 3200Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 100ml-ből képen látható mennyiség, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlott posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

aydua

2021. június 24.

Valóban egy az egyben Narciso Rodriguez For Her EDT. Nagyon finom és szerintem nagyon tartós illat. Annak aki szereti a Narciso-t én maximálisan ajánlom, mert szerintem ugyanazt hozza, jóval olcsóbban, én gyakorlatilag nem érzek különbséget.🙂 Más kérdés hogy nekem ez is és a Narciso is túl maszkulin, erős, borotvahab jellegű, semmi rózsaszín felhő stb., de ez biztos csak az én orrom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 24.

DittyCat

2021. március 25.

Óriási SATC-rajongó vagyok, csak ezért vettem az első, 5 ml-es próbaverziót. Nagyon szerettem magamon, úgyhogy megvettem a 100 ml-eset, amit örömmel használtam és sokan dicsérték is rajtam. Ezután mindenféle más parfümöt próbálgattam, keresve az illatot, ami ÉN vagyok, de vagy nem volt tartós, vagy baromi drága volt - bár illatjegyeiben mind ehhez a parfümhöz hasonlítottak, szeretem a púderes-virágos illatokat.
Aztán egyszer csak a felismerés arcon vágott: az illat, ami tetszik nekem, barátságos áron van, tartós és kötődöm hozzá, rég megvan, nem kell keresnem tovább.
Azóta nem is használok mást, ez az én illatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

Azóta nem is használok mást, ez az én illatom. :)

Linett21

2021. március 14.

Narciso Rodriguez For Her EDT (fekete üvegben) remek klónja! Ha ezt keresed, de nem akarsz 15-18 ezret kiadni egy 30 ml-esért, ezt bátran ajánlom helyette. Még a 100 ml-es is bőven 10 ezer alatt szokott lenni, de akcióban 200 ml-es néha elkapható ugyanennyiért. Nekem a NR For Her és ez is megvan jó ideje, többször hasonlítgattam már össze őket; tényleg minimális az eltérés, és max. a hozzászokott orr veszi észre. Ez egy picit levendulásabb, főleg az elején, illetve puhább és aromásabb a leszáradása. Az NR-ről valahogy egy kis halvány rózsaszín buborék jut eszembe, erről halvány lila. Nagyon könnyen viselhető, szofisztikált, púderes illat; itt nincs semmi csábítás, orrbavágás, vagy csavar, ez senkit nem fog zavarni, vagy meglepni. (Valahogy jólöltözött, brit úrinők visszafogott délutáni teázása jut róla eszembe, ahol mindenki rendkívül kedves, nyugodt és teasüteményt ropogtatnak egyenes derékkal ülve, miközben a világ legsemlegesebb témáiról beszélgetnek halkan.) Tartósságban jóval alul marad viszont az NR-zel szemben, rajtam kb. 3-4 órát bír. De még így is nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 14.

kisko

2020. július 6.

Klasszikus drogériás parfüm, általános, virágos-fás kis üdeség. Nincs benne semmi hiba, de vannak olyan SJP illatok, amik valami újdonságot hoztak a parfümök világába, ezt az illatot viszont már sokan sokszor megcsinálták.
Valahol olvastam, hogy mikor elkezdett parfümöket készíteni SJP, az elsőt muszáj volt ilyen biztonsági játékosnak készíteni, utána már szabadabban követhette az elképzeléseit. Nekem ezt az elméletet alátámasztotta, mikor kipróbáltam a Lovelyt.
Irodába, hétköznapokra fujkálni amúgy tökéletes lehet, nincs hibája, nagyon üde.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

wildrose

2020. február 26.

Kifújáskor üde, selymes levendula, aztán lágy pacsuli, leszáradása pedig enyhén száraz és púderes-pézsmás. Elég intenzív és elég tartós, klasszikusan elegáns, könnyű, diszkrét, tavaszi illat. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

jucus21

Korcsoport: >54
2020. február 20.

Ma kaptam meg ezt a parfümöt, amit a Notino-n vásároltam. Nagyon tetszik, viszont egy kis üröm vegyül az érzéseimbe, mert rajtam , kifújáskor szinte teljesen S. Oliver Pure parfümjére hasonlít! Nem mondom azt is szerettem, de ha ugyanolyan illatra vágyom akkor megveszem azt és jóval olcsóbban kijövök! Leszáradás után kiérzem belőle már a virágokat és a levendulát is, de nem ilyenre számítottam, bár mondom Mint ahogyan a S. Oliver tetszik úgy ez is bejön nekem, de újra venni nem fogom ennyiért, akkor veszek S.Oliver Pure-t és azt bátrabban fújkálom, mivel jóval olcsóbb! Ezért 4 csillag! egyébként tetszik!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. február 20.

PETRA820718

2020. január 23.

Nagyon nagy szerelem!
Bátran állíthatom, hogy életem eddig legjobb három parfümei között van.
Imádom,mert egyedi, nem tucat illat, ugyanakkor hétköznap is tökéletes, nem jön szembe.
Egyszerre vidám-virágos, magabiztos, tiszta, sőt egy pici titokzatos-nőiesség is van benne.
Nem utolsó sorban, ha ezt használom órák múlva is érzem, és egész nap elkísér.
Kívül-belül imádom, ilyen az igazi szerelem 💓
Ár-érték arányban tökéletes, állandó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Nagyon nagy szerelem!
Bátran állíthatom, hogy életem eddig legjobb három parfümei között van.
Nem utolsó sorban, ha ezt használom órák múlva is érzem, és egész nap elkísér.
Kívül-belül imádom, ilyen az igazi szerelem 💓
Ár-érték arányban tökéletes, állandó darab.

2019. október 12.

Nagyon kellemes kis illat, tavasszal szoktam viselni. Engem is meglepett, hogy ennyire tetszik, mert főleg az édes, fűszeres meleg, erőteljes illatokat kedvelem. Rajtam nagyon tartós, nap végén is intenzíven érzem, és nem szokja meg az orrom. Sok bókot kaptam mikor ezt fújtam magamra, főleg nőktől. Ha elfogy szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

nevaneva

2019. július 7.

Az egész parfüm-kreálmány úgy, ahogy van, nagyon tetszik - a síznésznő mint arc, a finom letisztult forma és színek. Az illatba beleszeretettem elsőre, és kb 3/4 éve csak ez van rajtam. Sajnos én alig érzem magamon, de valószínűleg ennél azért tartósabb, mert mások érzik és dícsérik. Az biztos, hogy nem tolakodó illat, viszont finom, elegáns, szerintem munkába is hordható, ami nekem fontos szempont. A tartóssága azért lehetne jobb is (hogy én is gyönyörködhessek benne többet), ezért egy csillaggal kevesebb.
Update: lassan, de biztosan fejlődöm, és mostanra kiderült számomra, hogy sajnos ez sem cruelty free márka, emiatt sajnos többet nem veszek ilyet, bármennyire is fáj. És egy csillagot is levonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

googles

2019. március 17.

Meg konyvet is olvastam errol az illatrol (Chandler Burr: The Perfect Scent), de maga az illat engem nem varazsol el egyaltalan.
Nekem atlagos orientalis-viragos keverek, amiben valami zavar. Nagy ellenzoje vagyok a proba nelkuli parfumvasarlasnak, ez is ujabb pelda (nem vettem meg, de masnak se ajanlom teszt nelkul).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol