Best of Beauty 2019

Sarah Jessica Parker

Ár:   4800 Ft, 6300 Ft és 7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   4800 Ft, 6300 Ft és 7100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád virágos-fás-pézsmás

Összetétel levendula, mandarin, rózsafa, bergamot, pacsuli, orchidea, pézsma, fás jegyek, cédrus, ámbra

Sarah Jessica Parker Lovely 50ml
Ár: 3800Ft+Foxpost , Eladó: szamoca
Állapot: A képen látható mennyiséget tartalmazza, Helyszín: Vecsés, fizetés: Előre utalás után Foxpost, vagy személyes átvétel
Ár: 5000 plusz posta, foxi , Eladó: Bublup
Állapot: kb. 80 ml a 100 ml-ből, Helyszín: Szigethalom, fizetés: Személyesen Budapesten hétköznap 09-15 h között vagy Szigethalmon átvehető, egyébként előre utalást követően posta vagy foxi. Csere most nem jön szóba.
nevaneva

2019. július 7.

Az egész parfüm-kreálmány úgy, ahogy van, nagyon tetszik - a síznésznő mint arc, a finom letisztult forma és színek. Az illatba beleszeretettem elsőre, és kb 3/4 éve csak ez van rajtam. Sajnos én alig érzem magamon, de valószínűleg ennél azért tartósabb, mert mások érzik és dícsérik. Az biztos, hogy nem tolakodó illat, viszont finom, elegáns, szerintem munkába is hordható, ami nekem fontos szempont. A tartóssága azért lehetne jobb is (hogy én is gyönyörködhessek benne többet), ezért egy csillaggal kevesebb.
Update: lassan, de biztosan fejlődöm, és mostanra kiderült számomra, hogy sajnos ez sem cruelty free márka, emiatt sajnos többet nem veszek ilyet, bármennyire is fáj. És egy csillagot is levonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

googles

2019. március 17.

Meg konyvet is olvastam errol az illatrol (Chandler Burr: The Perfect Scent), de maga az illat engem nem varazsol el egyaltalan.
Nekem atlagos orientalis-viragos keverek, amiben valami zavar. Nagy ellenzoje vagyok a proba nelkuli parfumvasarlasnak, ez is ujabb pelda (nem vettem meg, de masnak se ajanlom teszt nelkul).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Lilu003

2019. február 14.

Nagyon kedvelem a színésznőt, így vakvásárlás volt. Az összetevőit persze nem olvastam el. Valami fiatalos,de egyben dögös illatot vártam,de sajnos nem azt kaptam. Olyan parfüm, amivel észrevétlen lehet maradni. Aki parfüm nélkül egy lépést sem tesz az utcán, és csak a sarki boltba szalad ki, arra lehet megfelelő ez az parfüm. Konzervatív virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Jelizz

2019. január 6.

Zsakbamacska volt mert karacsonyra kaptam egy csomagba volt ugyan ilyen testapoloval :) Szerintem szep egyszeru letisztult a kulseje , a szinesznot is kedvelem. Viragos-fas-edes illata van , nem kedvelem a viragos illatokat de... ez tetszik!!! Hetkoznapi nem tolakodo illat , 50 ml es sajnos mar a felenel meguntam az illatat, nem vennem ujra, viszont orulok neki. De eleg tartos kb. a napfeleig erosen erzem utana elhalvanyodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Jucifer

2018. november 23.

Dióhéjban és egyszerűen, ha pasizni akarok ezt fújom magamra, rengeteg parfümöt használtam már (és használok is), de egyöntetűen ez az a parfüm amit a hím egyedek soha nem tudnak megállni szó nélkül. Nagyon tartós, másnap is érezni a bőrön-és a hajtincseken, hozzáteszem, hogy a másik illatok közül amiket használok alkalmasint( Nina Ricci L'extase-Nina L'eau, Versace Versus, Dior Hypnotic poison) sohasem jegyezték meg, hogy milyen jó illatom van, amióta SJP- Lovely-jével öntözgetem magam viszont lépten- nyomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Melani79

2018. október 15.

Itt vettem fujósban pàr napja egy kedves eladótól, vakon, mert jókat olvastam róla. Telitalálat, éreztem màr régebben máson, de nem tudtam hogy ez az. Tartós és mosolyra derít. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

szilva82

2018. október 11.

Itt is köszönöm Drága Kata!!! <3
Először dömöbe szagláztam, sőt fújkáltam. És mint függőségekre hajlamos némber rákaptam....
Valahogy jó érzés volt. Nekem ez olyan Angyal Anyukás, otthonos, biztonságos, barátságos, gyere a közelembe, szeress, ölelj, adok enned, simogatlak is, ne félj illat....
És ez felettébb megnyugtató.
Szóval ma ezzel feszítek a munkahelyen.
És mosolygok.
Ps.: Én nagyon csípem Sarah Jessica Parkert. Imádom a balkezes kozákpisztoly orrát, a nem éppen nőies kezét....stílusa van!!! Ennyi...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Itt is köszönöm Drága Kata!!! <3
És ez felettébb megnyugtató.
Szóval ma ezzel feszítek a munkahelyen.
És mosolygok.

zs.hencsi

2018. augusztus 10.

Használtam, szerettem. Kellemes illat. Egy üveggel elfogyott, de mikor a másodikat megkezdtem, azt vettem észre, hogy nem igazán nyúlok már utána. Meguntam. Fel is tettem eladásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Andyca

2018. július 22.

Pár éve még tetszett egy kicsit, most anyukámnak adtam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Pár éve még tetszett egy kicsit, most anyukámnak adtam...

NoemiToth

2018. június 28.

Nőies, könnyed, finom illat. Bár sokkal jobban szeretem SJP legújabb illatait. Azért megy a max 5 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!