Sarah Jessica Parker

Ár:   4800 Ft, 6300 Ft és 7100 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: azursatellite, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Ár:   4800 Ft, 6300 Ft és 7100 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Illatcsalád virágos-fás-pézsmás

Összetétel levendula, mandarin, rózsafa, bergamot, pacsuli, orchidea, pézsma, fás jegyek, cédrus, ámbra

wildrose

2020. február 26.

Kifújáskor üde, selymes levendula, aztán lágy pacsuli, leszáradása pedig enyhén száraz és púderes-pézsmás. Elég intenzív és elég tartós, klasszikusan elegáns, könnyű, diszkrét, tavaszi illat. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 26.

jucus21

2020. február 20.

Ma kaptam meg ezt a parfümöt, amit a Notino-n vásároltam. Nagyon tetszik, viszont egy kis üröm vegyül az érzéseimbe, mert rajtam , kifújáskor szinte teljesen S. Oliver Pure parfümjére hasonlít! Nem mondom azt is szerettem, de ha ugyanolyan illatra vágyom akkor megveszem azt és jóval olcsóbban kijövök! Leszáradás után kiérzem belőle már a virágokat és a levendulát is, de nem ilyenre számítottam, bár mondom Mint ahogyan a S. Oliver tetszik úgy ez is bejön nekem, de újra venni nem fogom ennyiért, akkor veszek S.Oliver Pure-t és azt bátrabban fújkálom, mivel jóval olcsóbb! Ezért 4 csillag! egyébként tetszik!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

PETRA820718

2020. január 23.

Nagyon nagy szerelem!
Bátran állíthatom, hogy életem eddig legjobb három parfümei között van.
Imádom,mert egyedi, nem tucat illat, ugyanakkor hétköznap is tökéletes, nem jön szembe.
Egyszerre vidám-virágos, magabiztos, tiszta, sőt egy pici titokzatos-nőiesség is van benne.
Nem utolsó sorban, ha ezt használom órák múlva is érzem, és egész nap elkísér.
Kívül-belül imádom, ilyen az igazi szerelem 💓
Ár-érték arányban tökéletes, állandó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Nagyon nagy szerelem!
Bátran állíthatom, hogy életem eddig legjobb három parfümei között van.
Nem utolsó sorban, ha ezt használom órák múlva is érzem, és egész nap elkísér.
Kívül-belül imádom, ilyen az igazi szerelem 💓
Ár-érték arányban tökéletes, állandó darab.

2019. október 12.

Nagyon kellemes kis illat, tavasszal szoktam viselni. Engem is meglepett, hogy ennyire tetszik, mert főleg az édes, fűszeres meleg, erőteljes illatokat kedvelem. Rajtam nagyon tartós, nap végén is intenzíven érzem, és nem szokja meg az orrom. Sok bókot kaptam mikor ezt fújtam magamra, főleg nőktől. Ha elfogy szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

nevaneva

2019. július 7.

Az egész parfüm-kreálmány úgy, ahogy van, nagyon tetszik - a síznésznő mint arc, a finom letisztult forma és színek. Az illatba beleszeretettem elsőre, és kb 3/4 éve csak ez van rajtam. Sajnos én alig érzem magamon, de valószínűleg ennél azért tartósabb, mert mások érzik és dícsérik. Az biztos, hogy nem tolakodó illat, viszont finom, elegáns, szerintem munkába is hordható, ami nekem fontos szempont. A tartóssága azért lehetne jobb is (hogy én is gyönyörködhessek benne többet), ezért egy csillaggal kevesebb.
Update: lassan, de biztosan fejlődöm, és mostanra kiderült számomra, hogy sajnos ez sem cruelty free márka, emiatt sajnos többet nem veszek ilyet, bármennyire is fáj. És egy csillagot is levonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

googles

2019. március 17.

Meg konyvet is olvastam errol az illatrol (Chandler Burr: The Perfect Scent), de maga az illat engem nem varazsol el egyaltalan.
Nekem atlagos orientalis-viragos keverek, amiben valami zavar. Nagy ellenzoje vagyok a proba nelkuli parfumvasarlasnak, ez is ujabb pelda (nem vettem meg, de masnak se ajanlom teszt nelkul).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Jelizz

2019. január 6.

Zsakbamacska volt mert karacsonyra kaptam egy csomagba volt ugyan ilyen testapoloval :) Szerintem szep egyszeru letisztult a kulseje , a szinesznot is kedvelem. Viragos-fas-edes illata van , nem kedvelem a viragos illatokat de... ez tetszik!!! Hetkoznapi nem tolakodo illat , 50 ml es sajnos mar a felenel meguntam az illatat, nem vennem ujra, viszont orulok neki. De eleg tartos kb. a napfeleig erosen erzem utana elhalvanyodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Jucifer

2018. november 23.

Dióhéjban és egyszerűen, ha pasizni akarok ezt fújom magamra, rengeteg parfümöt használtam már (és használok is), de egyöntetűen ez az a parfüm amit a hím egyedek soha nem tudnak megállni szó nélkül. Nagyon tartós, másnap is érezni a bőrön-és a hajtincseken, hozzáteszem, hogy a másik illatok közül amiket használok alkalmasint( Nina Ricci L'extase-Nina L'eau, Versace Versus, Dior Hypnotic poison) sohasem jegyezték meg, hogy milyen jó illatom van, amióta SJP- Lovely-jével öntözgetem magam viszont lépten- nyomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Melani79

2018. október 15.

Itt vettem fujósban pàr napja egy kedves eladótól, vakon, mert jókat olvastam róla. Telitalálat, éreztem màr régebben máson, de nem tudtam hogy ez az. Tartós és mosolyra derít. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

szilva82

2018. október 11.

Itt is köszönöm Drága Kata!!! <3
Először dömöbe szagláztam, sőt fújkáltam. És mint függőségekre hajlamos némber rákaptam....
Valahogy jó érzés volt. Nekem ez olyan Angyal Anyukás, otthonos, biztonságos, barátságos, gyere a közelembe, szeress, ölelj, adok enned, simogatlak is, ne félj illat....
És ez felettébb megnyugtató.
Szóval ma ezzel feszítek a munkahelyen.
És mosolygok.
Ps.: Én nagyon csípem Sarah Jessica Parkert. Imádom a balkezes kozákpisztoly orrát, a nem éppen nőies kezét....stílusa van!!! Ennyi...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Itt is köszönöm Drága Kata!!! <3
És ez felettébb megnyugtató.
Szóval ma ezzel feszítek a munkahelyen.
És mosolygok.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol