Sarah Jessica Parker

Ár:   6430 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Shine*, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Vidám, gyümölcsös, szikrázó, igazi nyári illat. Viselőjére vonja környezete figyelmét, de mégsem nehéz, sokkal inkább könnyed, légies illat.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 5500 , Eladó: tkittti
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
pomme

2019. augusztus 30.

Nagyon sokat vártam tőle, de sajnos egy közepesen sikerült celebillat. Frissen fújva olyan, mint Bieber Girlfriend-je, utána is tartja a vótmá érzést, de akkor már nem tudom, mire hajaz (Riri talán?). Sokrókabőrös tucatillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

sarahL

2018. szeptember 9.

Sajnálom hogy le kell pontoznom, de ez az egyetlen parfüm, amitől fejfájásom lesz azonnal... Próbáltam megszeretni, de ez a túl édes mű eper illat valami borzalom. Hasonlóval még nem találkoztam, és nem értem a sok 5 csillagot.. Lehet, hogy a bőrömön nem működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

havana74

2018. május 21.

Málnás koranyári frissítő gyümölcskoktél, fiatalosabb a NR Deci Delánál, olyan edt tartóssággal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 21.

claudia.nyilas

2018. március 19.

A megjelenésekor használtam nyáron, olyan 8-9 éve (?), akkor nagyon szerettem, olyan igazi édes, gyümölcsös, csajos, nyaralós illat volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

SMH

2017. július 26.

6-7 évvel ezelőtt használtam és akkor nagyon szerettem, mások is dicsérték. Emlékeim szerint nagyon málnás illat, közepes tartóssággal, kedvező áron. Ma már nem használnám, de a 15-20 éves korosztálynak egy jó kis nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Abeille

2017. március 21.

Megfogadtam, hogy az előző negatív tapasztalataim után többé nem rendelek parfümöt előzetes tesztelés nélkül, mivel azonban drogériákban már nem lehet kapni, és nagyon kíváncsi voltam rá, kivételt tettem. Jól döntöttem, ugyanis valami szuper parfüm. Igazi vidám, csajos illat, ha megérzem rögtön jobb kedvem lesz. Kifejezetten frissítő, kellemesen édeskés, nem cukorkás jellegű. Nekem a nagy nyári forróságban már sok lenne, de azon kívül bármikor szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

eda

2016. szeptember 28.

Az illat pont olyan számomra, mint a csomagolása: színes!!!! (Szóval jóban vagyunk.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

3velin

2016. augusztus 15.

Nagyon szeretem, újra is vettem. Nekem most nyáron túl tömény az illata, a hűvösebb időkben szeretem hordani. Nem annyira tartós, de nem is vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

kfruzsi

2016. július 1.

Ez a kedvenc parfümöm, nagyon tartós és tökéletes nyárra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Ez a kedvenc parfümöm, nagyon tartós és tökéletes nyárra :)

Siskoo3

2016. június 10.

Nagyon szeret, rajtam nagyon finom illata van! A tartóssága sem rossz, nem a legtartósabb, de az egyik kedvenc parfümöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: BHT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!