SauBär

Ár:   849 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. augusztus 26.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Különösen érzékeny, allergiára hajlamos bőrre, valamint neurodermatitiszes bőrre. A különösen gyengéd hatóanyagok megőrzik a bőr természetes savköpenyét és élménnyé varázsolják az arc és kéz tisztítását.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket, illóolajokat és glutént.

Mona29

2021. március 1.

Az utántöltőjét használtuk, az eredeti flakon nem tudom milyen habot ad. Saját Xiaomi habadagolóba tettük, na ott nem muzsikált valami fényesen. Nagyon gyenge, szinte azonnal szétfoszló habot adott. Viszont nagyon szerettük használni. Az illata kellemes volt, nem irritált, nem szárított. A gyerekek kifejezetten szerették a kézmosást vele (de ez azért az adagoló technikája miatt is volt). Az ára is nagyon kedvező. Az állag miatt azonban most másik habszappan után nézek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

anetta.filip

2020. április 12.

Az arcom bőre feszül a használata után, ezért kézmosáshoz fogom elhasználni. Kicsit sokat kell nyomni belőle, de nagyon szép az INCI-je, babák fürdetésèhez szuper lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 12.

summerrain

2019. július 11.

Nekem bevált: kézmosónak, arclemosónak (szerintem kíméletesebb, mint sok spéci arclemosó), és samponnak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

krisztie

2018. július 13.

szuper ez a kis habis arclemosó. a pumpás kiszerelés praktikus, nekem jol tisztitja az arcböröm nem irritál. többször ujravettem már 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 13.

Makk Zsuzsó

2017. október 31.

Update: Elhasználtam már két flakonnal, és sajnos egyértelműen állítható, hogy nem tisztít olyan alaposan, mint a már kivont Balea-hab. Sokkal többet kell pumpálnom egy alkalommal, ezért gyorsan is fogy. Reggeli arctisztítónak használom, este pedig 2. lépésnek sminklemosás után, és bizony már nem vagyok vele olyan elégedett.

Miután kivonták a Balea ugyanilyen termékét, nagyon megörültem, hogy ezt meg visszahozták, mert ez lényegében ugyanaz. Talán kicsit lottyadtabb habot képez, de a hatása megegyezik a Balea habéval. Megfelelően tisztít (a sminket mondjuk nem ezzel szedem le, arra még nem teszteltem), nem szárít, nagyon gyengéd, nem irritál. Remélem sokáig kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 31.

HRenata

2017. október 22.

Ezelőtt nem volt még hab állagú lemosóm, de egyszer ezt is ki kell próbálni. Szép INCI-je van, nem drága, könnyű beszerezni. Második lemosóként használom, a sminket nem ezzel szedem le. Szeretem, gyengéd, nem irritál, nem húzódik utána a bőröm. Újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

GNóri

2017. január 24.

Makk Zsuzsónak köszönhetően vettem meg ezt a lemosót:) Van olajos lemosóm, van géles is, de hiányzott egy hab állagú, azokat szeretem a legjobban. Nézegettem az ázsiai habos arctisztítókat, de szinte mindegyikben van parfüm, amiről meg tudom, hogy jó, az ~4500ft. Így jött a képbe ez a lemosó, mint olcsóbb alternatíva. Hab állagú lemosóhoz képest meglepően jól tisztít, csak a szemem alatti korrektort nem tudja első mosásra leszedni. Nincs benne parfüm, nem irritál, nem lettem tele kis piros kiütésekkel, mint sok más lemosónál. Minimálisan szárít, de hát az én száraz bőrömet minden szárítja, így ezt nem rovom fel neki. Az ára barátságos a többi habos lemosóhoz képest, tökéletes alternatíva, ha valaki a rutinjába akar ilyen állagú lemosót is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol