Saulé Blanc

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilla.hidegsegi, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Fáradt, puffadt és karikás szemekre.

Intenzíven ápoló, könnyű állagú gél, mely enyhíti a szem környéki duzzanatot és a sötét karikákat, valamint hidratálja a szem körüli területet. Természetes összetevői, mint az eufrázia (orvosi szemvidító fű) és kamillakivonat csökkentik a puffadtságot, ápolják a szem környékét és természetesen ragyogó bőrt biztosítanak. Magyar termálvizet tartalmaz.

Csobanka

2019. szeptember 5.

Kellemes érzés használni de az én puffadt szemeimmel semmit nem csinál.

Enyhén hidratál, frissítő érzés a kisszúrás miatt de többet vártam, főleg ennyi pénzért, a ráncaim miatt néha nappalra is muszáj másik krémet használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Kellemes érzés használni de az én puffadt szemeimmel semmit nem csinál.

Orsi0401

2019. május 30.

Up:nekem eddig a világ legjobb kréme puffadt szemekre. Pár perc alatt, bizsergő érzés kíséretében kisimítja a szemkörnyéket, szinte érzi az ember, hogy beindítja a keringést. Soha nem volt ilyen hatékony krémem. Szerencsém, hogy az utolsó két darabot megvettem, mert úgy nézem, nem lehet már kapni. Ha vki tud elfekvő készletekről vagy beszerzési forrásról, örülnék neki 😊 előre félek, mi lesz, ha elfogy a második adagom 😑

Kiárusításban vettem, szimpatikus volt a csomagolása, és eddig a tartalma is jónak tűnik. Kicsit vastagabb krém, mint várná az ember egy "fresh eye cream" feliratú krémtől, de nekem talán pont ezért vált be. Vmelyik előző krémemtől kiszáradt, kipirosodott a szemkörnyékem, ez a termék két felkenés után orvosolta a problémát, eddig használt márkásabb szemránckrémeimet pedig messze lepipálja a hatása. Meglepően nagy mennyiség az átlaghoz képest, így, hogy 2ezer forint körüli összegért sikerült hozzájutni, különösen örülök neki 😊 az illata az egyetlen ami picit sok, de ezt megbocsátom neki 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Petrence

2017. június 19.

Reggel felkenem, és használ, amit ígér, azt tartja. Öt pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Reggel felkenem, és használ, amit ígér, azt tartja. Öt pont.

elike

2016. november 23.

Valahol láttam a hirdetésüket, tetszett a letusztult csomagolás és érdekelt, mit tud egy magyar - elérhető árú - újdonság. Éppen szemkrém kellett. Első használatkor kissé meglepett a csípő érzés, amit a szem környékén okozott. A termék leírásban az szerepelt, hogy ez rendben van. Kicsit fura volt, de nem jelentkezett se pír, se szempirosság és 10 mp után el is múlt. A jelenség úgy egy havi használat után elmúlt.
A hatását látom! Reggel használom, puffadt és egyenletlen a szemkörnyékem, használat után kb. fél órával már nyoma sincs a puffadásnak, a szem alatti rész sokkal simább és fiatalosabb. De tényleg! Ennél a krémnél határozottan mondhatom, hogy rám van hatása.
Nekem tetszik és újra megveszem.
Hogy mennyire magyar a termék nem tudom, mert csak annyi derült ki, hogy tőlünk származik a termál vízes összetevője (melyik kút-forrás?), de ha csak a hatását veszem, akkor 5 csillag jár neki tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 23.

Nekem tetszik és újra megveszem.

Scara

2016. november 8.

Sajnos nekem nem vált be. Bár finom, friss illata van, de nálam 2 használat után allergiát okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

natasa

2016. június 16.

Eddig számomra ez a márka ismeretlen volt, sőt most is az. DM-ben vettem, kicsit drága volt, de kuponnal kedvezőbb.
Összetétele nagyon jó. Egy kellemesen testes krém, könnyen kenhető, jól szívódik, nem marad fénylő vagy zsíros a bőr. Ápolttá, kipihentebbé varázsolja a tekintetet. Tényleg kifejezetten jó, a karikákon is segít, én úgy veszem észre. Bár még csak egy hete használom.
Nagyon gazdaságos egyébként, kevés elég belőle!
De a származása kétséges. Elvileg magyar krém. De a dobozra ez van írva: Made in Italy. Na akkor most mi is van??? Nem szeretem az ilyen zavart, miért nem lehet felvállalni, hogy olasz, csak magyar termálvíz van benne? Őszintébb lenne. A honlap is mélyen hallgat a származásról, nem állítja, hogy magyar. Szóval emiatt mínusz 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 16.

Nagyon gazdaságos egyébként, kevés elég belőle!

Antioxidánsok: Hesperidin Methyl Chalcone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Peptidek: Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.