Saulé Blanc

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csilla.hidegsegi, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív fiatalító éjszakai krém, amely láthatóan csökkentheti a felületi és a mélyebb ráncokat, miközben feszesíti az arckontúrt és természetes, hibátlan megjelenést biztosít.  Azonnali ragyogó arcszín. Magyar termálvízzel, zöld tea kivonattal, antioxidáns hatású retinollal, szőlőmagolajjal és matrixyllal a szuper-hidratált, sima és ragyogó bőrért.

Érett bőrre. Dermatológiailag tesztelt.

6vilag

2018. március 7.

Egy ideje már csak akkor vásárolok, ha előtte itt csekkoltam a leendő terméket, azonban ezt hirtelen felindulásból vettem. A minimalista csomagolása teszett meg.
Hazaérvén elolvastam a néhány véleményt, ami itt áll. Meglepődtem, hogy ez bizony egy hazai prémium termék. De, itt mégsem ennek megfelelően jók az értékelései, bántam is a vásárlást, azonban lusta is voltam visszacserélni. Felkészültem a legrosszabbra.
Nos, ez valóban nagyon gazdag krém, nem is tudom volt-e nekem valaha ilyen, "nehezebb" termék. Még reggel is érzem a testességét, de télen szerintem el is kél ez, kellően hidratál.
Az illata : hát olyan patikainak mondanám, nincs luxus illata, az biztos, de ez lényegtelen amúgyis.
Egyenlőre el vagyok vele, annyira már nem haragszom magamra, hogy megvettem. Két pumpálásnyit használok egy-egy alkalommal, nagyjából elég arcra, nyakra.
Télre biztosan jó lesz, remélem, tavaszig elhasználom, aztán majd meglátom.
Nos, használom már néhány hete: semmi problémát nem okozott, sem a termék, és a csomagolás/adagolás is jó. Legyen 5 a téli időszakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 7.

Télre biztosan jó lesz, remélem, tavaszig elhasználom, aztán majd meglátom.

mazsola

2017. december 18.

Életem legrosszabb krémje....7.000 Ft-ért!!! Száraz, vízhiányos bőröm van, de ezt ha felkenem, olyan a fejem, mint egy zsíros bödön!!! 1 órával a felkenés után is! Az hogy büdös, azt még elviselném, de olyan fájós, komedós, kijárat nélküli pattanásokat, piros dudorokat okoz, hogy fáj az egész állam tőlük. Gondolom a zsír- vagy olajréteg nem hagyja a pórusokat tisztulni.... A pumpa állandóan beragad, szóval még a csomagolás sem ér egy fabatkát sem. Én hülye, gondoltam támogatom a magyar gazdaságot, ha magyar terméket veszek, csak az a baj, hogy a magyar gazdaság nem támogat engem, mindig pórul járok... Könyörgöm, legyen mínusz csillag a KM-án, szégyen ennek 1 csillagot is adni! Lehetne szégyencsillag, rögtön adnék vagy 3-at neki! Ár-hatás-csomagolás...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

bagnes76

2017. március 11.

Nekem abszolút csalódás. Az illata túl intenzív, nagymamám parfümje jut róla eszembe..., ami alapvetően kellemes emlék, de nem az arcomon érezve. Felvitel után ragadós, aztán beszívódik, viszont egyáltalán nem érzem hidratáltabbnak a bőröm. Reggel pedig olyan, mintha be sem krémeztem volna az arcom. Néhány napja használom, még próbálkozom vele egy ideig, hátha változik valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

timilla

2017. január 9.

Enyhe illatú, gazdag krém, de jól eloszlatható, és viszonylag könnyen be is szívódik, bár a T-vonalam fénylik tőle (esti krémként ez nem probléma). Önmagában nem használtam, csak AHA/BHA, illetve fermentált/retinolos szérum után, így nem tudom, hogy mire képes, de velük együttműködve szép a bőröm tőle (néhány mintát használtam el). Igazából ami zavar benne az az, hogy az igazán ütős összetevők mind az INCI végén vannak, és ezzel ismét csak bizonyságot nyert az a bőrápolási elvem, hogy inkább fektetek pénzt koncentrált hatóanyagú szérumokba, és egyszerűbb összetevőjű hidratáló-ápoló krémeket kenek föléjük. Ez a krém kicsit olyan, mint az okos lány a Mátyás-királyos mesében, hogy ad is valamit, meg nem is - aki komolyan akarja turbózni a bőrét, annak nem elég, aki meg csak egy ápoló krémet akar, annak túl sok, ám pici mennyiségű hatóanyag van benne. Engem nem győzött meg, bár biztos van célcsoportja ennek a krémnek is, csak az nem én vagyok, úgy tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

2016. október 21.

Már jó ideje kíváncsi voltam a Saule Blanc termékekre, de teljes kiszerelést nem akartam venni próbára, így megörültem amikor megláttam, hogy a honlapjukról lehet mintákat rendelni, igaz csomagban, de így is megéri (1 db éjszakai krém + 1 db szérum minta 390 forint postaköltséggel, a minták 3 ml-sek). 3-3 darabot rendeltem, most már több mint egy hete használom őket. Ez az éjszakai krém nekem nagyon bejött, megfelelően táplál, (beszívódási idő pár perc), reggelre puha, sima, feltöltött lesz a bőr tőle. Irritációt, pattanást, mitesszert nem okozott. Használtam már magában is és 2-3 csepp szérumot hozzá csepegtetve, én így szeretem igazán, mert a vízhiányos bőrömnek nagyon jót tesz a hyaluronsavas szérum. Megszerettem. Viszont az INCI közepén lévő illatanyagot kihagyhatták volna belőle, ugyannem okozott eddig problémát, de rendszeresen, hosszú távon használva nem hiszem hogy jó az érzékeny bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Cyclomethicone, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Retinol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Retinol a I v

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.