Savon Du Midi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2014. november 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Szappan vanília illattal.

Kiszerelés: 100 gramm

Tvylvis

2014. december 5.

Nagyon szeretem ezeket a szappanokat. Jó az állaga, nem esik szét, nem lesz nyálkás. A bőröm nem szárítja, a kezemen kifejezetten észrevettem, hogy kevesebb kézkrém kell, ha ezt használom az SLS-es folyékony szappan helyett. Az illata nagyon finom, igazi vanília, csak sajnos hosszan nem érződik.Most ez az őszi/téli szappan, de elég sok típus van, így jöhet sorban a többi is. Az ára is jó. Erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

La-Fee

2014. november 17.

Visszatérö lakója a fürdöszobánknak ez a vaníliás csokis illatú szappanja ennek a márkának. Hangulatfüggö, ez az egyik kedvenc, de nem kell nagyon más szappant vennem, mert általában megbánom. Nagyon bevállt! (Midi szappanok mind...mondjuk L´Occitane-t még kipróbálom :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 17.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.