Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lydykee, Módosítva: 2013. április 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ceramid + Mandualolaj + Jojobaolaj az intenzív regeneráláshoz. Az értékes hatóanyagokat tartalmazó koncentrátum egy különösen intenzíven regeneráló éjszakai kozmetikum minden bőrtípus számára. A koncentrátum az éjszaka folyamán aktiválja a sejtregenerálódást, feltölti a nedvességraktárt, csökkenti a ráncok mélységét, és kisimítja a bőrt, támogatja a sejtvédelmet.

Az éjszaka során a bőr sokrétű megújulási folyamatot indít el, amikor a ható- és ápoló hatású anyagok beépülése a legjobb. A készítmény aktívan támogatja a sejtmegújulási folyamatot, és ismét feltölti a nedvességraktárt. Rendszeres használatával csökken a ráncok mélysége, és kisimul a bőr. A bőröregedés jelei eltűnnek, a bőr rugalmassága és elaszticitása javul.

Az eredmény: a bőr ébredés után simábbnak, kipihentnek és regeneráltnak hat.

Michelle

2017. július 23.

Nekem önmagában kicsit sok, az arckrémet dúsítottam vele kis adagonként, mert csak így vette fel a bőröm, egyébként megállt rajta és reggelig sem szívódott be. A bőröm tényleg szép, telt, hidratált, puha lett a használata után, irritációt nem okozott. Viszont minden pozitívuma ellenére is alig vártam, hogy elfogyjon, mert az illatát egyszerűen nem bírom, pedig általában nincs bajom az illatosított készítményekkel. Ezt fullasztóan nagyis-púderesnek éreztem, ami nálam a nagyon nem kategóriába esik, ráadásul elég tartósan illatozik felkenés után. A hatását szerettem, de az illata miatt biztosan nem veszem újra. Hasonló hatásfokkal találok olyan terméket is, ami nem fojt meg. Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 23.

Londa

2016. szeptember 26.

Sosem tudtam elkepzelni egy ilyen csoppsegbe hogy ferhet bele egy egesz arcnyira valo termek... hat bizony megtapasztaltam, Ez az olaj valami meses. Nekem az illata is kellemes... elvezetes hasznalni. Nehezebben szivodik fel, de annal nagyobb az elvezet... konnyed es puha... az arcom mint a babapopsi :D A borom nem igenyli tul gyakran... fokepp kenyezteteskent hasznalom. Nem zsirosit es nem terheli tul az arcbort. Szeretnivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

nkmagda

2016. július 12.

Muszáj volt végre vmi kis olajos terméket kipróbàlnom. Így elsőre meg voltam elégedve vele, valóban nem zsírosít, talán picit a tvonalban. Viszont nagyon jól hidratál, nekem bőven elég lesz hetente egyszer használnom, mert éjszakai krémet használok, ami azért jóval könnyedebb. Télre biztos beraktározok többféle olajat, mert hajlamos nagyon kiszáradni a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

krémi

2015. december 30.

Ritkajó cucc! :) Nekem az illata kicsit "nyanyás", de tényleg remekül hidratál és mégsem lesz tőle pattanásos az ember! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

Lorna

2015. augusztus 27.

Ha valami ici-pici, ahhoz képest nevetségesen drága, olyan cuki csomagolásban van, amiben van még valami kunszt – egyesével csomagolt, csavard le a pici kék fejét, önts a tenyeredbe - hát én ilyesminek nem tudok ellenállni. Schaebenses olajgyöngyök közül a kék a kedvencem. Ennek van a legfinomabb illata, az összetevőlista sem olyan szörnyű. Nem okoz gondot – bár nem egyszerre használom el az összeset. Néha nappalra is kenem – engem nem igazán érdekel, ha olajosnak látszódik a bőröm. Azt tettetem, hogy „healthy glow” van. :) Vagy, ha az ember fürdik egy jó kád meleg vízben, akkor néha felrakok egyet, hogy ne száradjon ki a vízgőztől a bőröm annyira. Persze eredetileg este kéne használni. Néha azt is teszem. Pár óra alatt azért beszívódik. Kellemes, nem pont puritán olaj érzete van, érezhető benne egy kis sikamlósság gondolom a többi összetevőktől. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Kremy

2014. május 5.

Nekem ez az egyetlen olyan szerum,ami nem okoz pattanasokat es nem zsirosit,de kisimitja es nyugtatja a bört. 1-2 havonta csinalok egy kurat,tenyleg kisimultabban kelek fel es csökkenti az irritaciot is. Az összetevöi sem annyira veszesek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil