Schaebens

Ár:   250 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2016. december 19.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Minden bőrtípusra ajánlott. Aloe verával, citrommal és aranyvesszővel. Felfrissíti a fáradt, kimerült bőrt és élettel tölti meg. Hosszantartóan
javítja a bőr vízháztartását, értékes növényi összetevői pedig ápolnak.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Yubiri

2016. december 13.

Azt ígéri, hogy: "Felfrissíti a fáradt, kimerült bőrt és élettel tölti meg."
Nálam ebben jól teljesített, tényleg szépített a bőrömön.
Épp akkor használtam először, amikor egy második napja tartó fejfájásom volt, amire az Algoflex Forte tabletta, illetve humánusabb verzióban hideg vizes törölköző a homlokomra szokott beválni. Most sem Algoflex Fortét nem vettem be, sem hideg vizes törölközőt nem használtam, de ez a hűsítő maszk jót tett, a fejfájás is elmúlott. Szóval nálam duplán bekerült a Csodaszer kategóriába!
Az illata nekem mentolos-kámforos kissé és mind állagban, mind illatban hasonló a Das Gesunde Plus lóbalzsamhoz.
Ha Müllerben járok, mindenképp vásárolnék még belőle. Csak sajnos Limited Edition :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Azt ígéri, hogy: "Felfrissíti a fáradt, kimerült bőrt és élettel tölti meg."
Nálam ebben jól teljesített, tényleg szépített a bőrömön.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.