Schaebens

Ár:   400 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 5 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2016. február 18.

Kiszerelés:   2 x 5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál

"Ez az osztályon felüli, értékes kényeztető maszk minden bőrtípusra alkalmas. Az értékes pezsgő, kaviár, és osztriga kivonatok aktiválják a mikrocirkulációt, nedvességet biztosít, finomítja és óvja az arcbőrt. A finom pezsgő illat emeli a jóérzést a kezelés folyamán. Az eredmény: már rövid idő után hat, az arcbőre sugárzóan friss, a bőre pihentnek, simának és zsengének hat majd. Élvezze az exkluzív, luxus élményt."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

brigitta103

2018. május 31.

Csípett egy picit,de utána szép puha a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Csípett egy picit,de utána szép puha a bőröm.

Kkrisssz

2017. január 20.

Számomra abszolút bevált ez a maszk, már azonnal látható az eredmény, a puha, ragyogó, feszes bőr. Természetesen használat előtt kellőképp megtisztítottam az arcomat és BHA-s tonikot is használtam. Felkenés után nem sokkal kicsit megijedtem, mert nagyon csípett és elkezdett pirosodni az arcom, de ez csak átmeneti volt, mire lemostam már nem látszott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

0808

2016. február 21.

Abszolút pénzkidobás! Hangzatos ígéretek és semmi több. Az ég világon semmi különbséget nem vettem észre lemosás után. 1 nagy 0 !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 21.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Kaviár kivonat. Állítólag a kaviár fő értéke a bőr számára, hogy a sejt szintű struktúrája nagyon hasonló az emberi bőrsejtek sturktúrájához. A kaviár hasonló arányban tartalmaz vizet, lipideket és nyomelemeket, mint az emberi bőr, így egy kaviáros arckezelés életet ad a bőrnek. A Futurederm viszont összességében azt állapítja meg, hogy nincsenek a kaviár hatását alátámasztó tudományos kutatások, és valójában csupán hidratáló és emollient összetevő, így ha más értékes összetevők nincsenek a kozmetikumban, a kaviárért önmagában nem érdemes megvenni egy krémet sem.