Schaebens

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszigabi, Módosítva: 2016. december 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ideális nappali arcápoló után. Kisimítja a redőket, retusálja a fénylő arcbőrt, finomítja a pórusokat, enyhe sminkhatást kelt. Azonnal tökéletes bőrt nyújt. A fényvisszaverő ásványi pigmentek erősítik a bőr ragyogását és egységesebbé teszik megjelenését. Az enyhe árnyalat illeszkedik a bőr árnyalatához és mattít. Tartósan hat a finom ráncok ellen, hidratál és optimalizálja a bőrképet. Hialuronsavat, szecsuáni borsot és E-vitamint tartalmaz.

Izabel

2017. április 23.

A Rival de Loop Perfect Teint argán olajos szépség-kapszulájához hasonlónak hittem, de tévedtem, "én nem ilyen lovat akartam". Sajnos, az előbbi régóta nem kapható, ezért indultam alternatíva keresésére. Én eleinte hidratáló alá használtam, ahogy ezeknél a kis kapszuláknak megszoktam, de ez a koncentrátum inkább egyfajta primerhez hasonlítható. Hidratáló és fényvédő fölött egész kellemes kis viselet, mivel van benne némi "árnyalat", ezért picit egységesebbé teszi a bőrt, de önmagában véve persze kevés. A fentiekben leírt hatásoktól nem sokban tér el, az én arcom egészen szerette, elképzelhető, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.