Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2020. október 27.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Jelizz

2022. február 10.

Nagyon enyhe kis semmi illata van. Nekem es a paromnak vlami bor allergiank van ,ezert most ezt hasznaljuk. Hajat is mostam mar vele. Semmi kulonos ,nem irrital . De kevesnek erzem a tisztitasat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Horvathangelika1

2020. november 15.

Csak samponként használom, egyelőre bevált, kb a fél flakon fogyott el fél hónap alatt. Vízzel higítom, úgy sokkal könnyebb eloszlatni.
Nem viszket tőle a fejbőröm 3 nap után sem, valamint kevésbé zsírosodik, tovább marad friss érzetű.
Nem szárít, pont ellenkezőleg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 15.

Nem szárít, pont ellenkezőleg.

Marina89

2020. október 12.

Kisfiam érzékeny bőrére bevált, és én is bárhova használhatom magamon. Nálunk alapdarab lett ez a cuki maci.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

wildrose

2020. június 7.

Tényleg szépek az összetevői, az is szuper, hogy illatmentes, de itt vége is a pozitívumoknak. Nem habzik túl jól, sem samponnak, sem tusfürdőnek nem vált be igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

Kremcica

2020. április 24.

Gyógysampon után használom második samponként és tökéletesen bevált. Érdekes mód a többi szulfatmentes baba sampon csak ragasztja a hajam, de ez tényleg tisztít. Picit tapadós-csikogós utána a hajam, de balzsammal szépen fel tudom puhítani. Szépen felhabzik és nem is kell belőle sok. Külön jó hogy tetőtől talpig használható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

dunaimano

2020. április 23.

UP: Töretlen a szerelem. Ezt használom hajmosásra, néha fürdésre, arclemosásra is. Mindig van itthon, a hajamat csak ezzel mosom már jó ideje, Argánolajos hajvégápolót használok még mellé, de balzsamot egyáltalán nem így igazán szép és jól kezelhető hajam van. Nekem arclemosásra és fürdésre is tökéletesen bevált, kellemesen tisztít, nem szárítja a bőrt. Egyedül kézmosásra nem vetettem még be, mert a férjem ragaszkodik az illatos szappanhoz..

Pár hetes használat után felnőttként úgy gondolom, megvan a tökéletes sampon. Szépek az összetevői, és könnyen zsírosodó hajamon pont ugyanazt a hatást éri el, mint bármely másik kifejezetten zsíros hajra szánt sampon kevésbé szép összetevőkkel. Tervezem még testre is kipróbálni, hiszen elvileg arra is jó. Egyelőre nekem ez újravevős, remélem hosszú távon is tartja a hatást 2019.08.11.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Evelin123

2019. augusztus 22.

Nem volt rossz, átlagos sampon, nem irritál, szerettem, hogy nincs agyon nyomva illatanyaggal. De kissé előbb zsírosodott tőle a hajam, mint a DM saját baby márkájának a samponjától. Kb egy nappal. De ebből meg kevesebb kellett. Na mindegy, talán egyszer újra veszem, legyen 4 csillag de inkább 3 és felet adnék, mert emlékszem, hogy azért nagyon hamar zsírosodtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

lasvegas7

2018. december 16.

Az összetevők miatt vettem meg,mert szerettem volna vmi bio-t/kiméleteset a hajamra. :) Samponozni nem sikerült vele,mert nekem alig habzott, így nem vettem újra,de fürdésre jó volt. Aki keresi Goods marketben lehet még kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

rocketdog

2018. szeptember 20.

Samponként nekem nem jött be, de zuhanyzáshoz csak ezt használom és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőröm, nem irritál. Olcsó és könnyen beszerezhető. Nem habzik, kissé gyorsabban fogy, mint a többi tusfürdő. Eleinte furcsa volt, hogy nincs illata, de már hozzászoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Inci-je szép, de nagyon szárít sajnos... ára kedvező

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Inci-je szép, de nagyon szárít sajnos... ára kedvező

Vitaminok: Panthenol

Vízben jól oldódó, kókuszdióból származó enyhe, gyengéd felületaktív anyag. Gazdag, dús habot képez, kellemes utóérzete van a bőrön és könnyen leöblíthető vízzel. Szulfátmentes.

Lauric Acid ti I eu 4 1

A kókuszolajban és az olajpálma magjának olajában is megtalálható zsírsav. Antibakteriális hatást tulajdonítanak neki. Megtalálható még a tehén- és kecsketejben, valamint az anyatejben is. Tanulmányok szerint hasznos összetevő lehet a pattanások kezelésében.

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.