Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

wildrose

2020. június 7.

Tényleg szépek az összetevői, az is szuper, hogy illatmentes, de itt vége is a pozitívumoknak. Nem habzik túl jól, sem samponnak, sem tusfürdőnek nem vált be igazán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

Kremcica

2020. április 24.

Gyógysampon után használom második samponként és tökéletesen bevált. Érdekes mód a többi szulfatmentes baba sampon csak ragasztja a hajam, de ez tényleg tisztít. Picit tapadós-csikogós utána a hajam, de balzsammal szépen fel tudom puhítani. Szépen felhabzik és nem is kell belőle sok. Külön jó hogy tetőtől talpig használható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

dunaimano

2020. április 23.

UP: Töretlen a szerelem. Ezt használom hajmosásra, néha fürdésre, arclemosásra is. Mindig van itthon, a hajamat csak ezzel mosom már jó ideje, Argánolajos hajvégápolót használok még mellé, de balzsamot egyáltalán nem így igazán szép és jól kezelhető hajam van. Nekem arclemosásra és fürdésre is tökéletesen bevált, kellemesen tisztít, nem szárítja a bőrt. Egyedül kézmosásra nem vetettem még be, mert a férjem ragaszkodik az illatos szappanhoz..

Pár hetes használat után felnőttként úgy gondolom, megvan a tökéletes sampon. Szépek az összetevői, és könnyen zsírosodó hajamon pont ugyanazt a hatást éri el, mint bármely másik kifejezetten zsíros hajra szánt sampon kevésbé szép összetevőkkel. Tervezem még testre is kipróbálni, hiszen elvileg arra is jó. Egyelőre nekem ez újravevős, remélem hosszú távon is tartja a hatást 2019.08.11.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Evelin123

2019. augusztus 22.

Nem volt rossz, átlagos sampon, nem irritál, szerettem, hogy nincs agyon nyomva illatanyaggal. De kissé előbb zsírosodott tőle a hajam, mint a DM saját baby márkájának a samponjától. Kb egy nappal. De ebből meg kevesebb kellett. Na mindegy, talán egyszer újra veszem, legyen 4 csillag de inkább 3 és felet adnék, mert emlékszem, hogy azért nagyon hamar zsírosodtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

lasvegas7

2018. december 16.

Az összetevők miatt vettem meg,mert szerettem volna vmi bio-t/kiméleteset a hajamra. :) Samponozni nem sikerült vele,mert nekem alig habzott, így nem vettem újra,de fürdésre jó volt. Aki keresi Goods marketben lehet még kapni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

rocketdog

2018. szeptember 20.

Samponként nekem nem jött be, de zuhanyzáshoz csak ezt használom és nagyon szeretem. Nem szárítja a bőröm, nem irritál. Olcsó és könnyen beszerezhető. Nem habzik, kissé gyorsabban fogy, mint a többi tusfürdő. Eleinte furcsa volt, hogy nincs illata, de már hozzászoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Inci-je szép, de nagyon szárít sajnos... ára kedvező

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Inci-je szép, de nagyon szárít sajnos... ára kedvező

clara12

2018. június 1.

Kellemes tusfürdő, de mintha hosszútávon szárítaná a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Kellemes tusfürdő, de mintha hosszútávon szárítaná a bőröm.

bambusz09

2018. május 22.

Tindigo oldalán találtam rá először erre a termékre az arclemosó ajánlásánál. Azóta fürdésre is ezt használom és rendszeresen újravettem már. Hajra egyszer próbáltam, de ragacsosság tette a hajamat. Samponnak így nem ajánlom. Viszont tusfürdőként és arcelmosóként kíméletesen tisztít, az én bőrömet nem szárítja. Valamint az összetevői is nagyon szépek. Már a barátom is rászokott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

AgnesCecilia

2018. április 16.

Főleg tusfürdőként (és intim lemosóként) használtam, sajnos a száraz bőrömre nem való, de legalább nem irritálta és nem volt utána fájó, húzódó szárazbőr-érzésem. Samponnak csak ritkán, arra nem ajánlom - én csak vészhelyzetben, ha nem volt más kéznél. Viszont sokáig elég volt, az ára is korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.