Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: Odil, Módosítva: 2012. március 10.

Kategória:   Hajápolók

Lory

2014. július 15.

Használat után egy kócos,összeállt szénaboglyát találtam a hajam helyén :(
A "fényesítés" miatt vettem meg de nem is foglalkoztam vele mit fényesített,mert azon erőlködtem hogy az összeragadt hajam bevállalható külsőt kapjon megint de másnapra csak újra kellett mosnom.Számomra használhatatlan termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Használat után egy kócos,összeállt szénaboglyát találtam a hajam helyén :(

irmacsek

2013. december 21.

Én többet vártam tőle, nem látom, hogy bármilyen fényt is adna a hajnak. A kifésülhetőségen talán javít, de már meg van egy ideje és nem is használom, mert semmi extra. A hétvégén újra kipróbálom, hátha mégis ér valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 21.

kicsicsillag322

2013. május 12.

én is szerettem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 12.

én is szerettem!

Odil

2012. október 28.

Valamennyit ápol, a kifésülhetőségen javít, az illata finom, semmihez sem hasonlítható, gyümölcsös, nem is kifejezetten édes, de kellemesség, amitől az embernek non-stop hajlibbenthetnékje támad. Nem nehezít vagy zsírosít még hajtőre fújva sem, csinos, természetes plusz fényt ad, azonban komolyabb hidratálást nem lehet tőle várni. Ár-érték arányban nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.