Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: pocok, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. január 21.

Kategória:   Samponok

Aktivizálja a hajhagymákat és a haj növekedését. Az intenzív ápoló vitamint tartalmazó formulájának köszönhetően erősíti, ápolja és dúsítja a hajat.

bareszsopte

2020. május 18.

2020.05.18.:
Két napja vásároltam belőle a 3. flakonnal, sokáig kitart a nagy kiszerelés. Ahogy korábban leírtam, ennek a kettőnek már más volt a csomagolása, az első még a régi volt, ami itt látható. Azonban nemcsak a csomagolásban történt változás, hanem az összetételben is. Néhány összetevőt átcseréltek benne másikra, pl. a Panthenolt is. Az illata, állaga, színe nem változott. Néha azért váltanom kell, de ez a normálisabb Schaumák közé tartozik. A maiak minősége össze sem hasonlítható a 20 évvel ezelőttiekkel. Most meg kell gondolni, melyiket vegyük meg. Ráadásul ezt nem is lehet kapni mindenhol, most az árát is felemelték 900 Ft-ra. Kitartok mellette. Majd az új változat is be lesz írva.

2019.11.25.:
Még májusban vettük a nagy kiszerelésben. Akkor nem találtuk a másik koffeines sampont, helyette lett ez. Még mindig nem fogyott el, mivel néha váltottunk másra. Dúsítja a bundát, mérsékelte a korpásodást és a viszketést. Ettől is gyorsan nő a haj, meg sok babahaj jött elő. Egyetlen negatív dolgot lehet említeni, az az illata, ami lehetne kicsivel erősebb is. Kíváncsi leszek, hogy áll helyt a téli időszakban, mivel az én fejem is elég problémás ilyenkor, meg a víz sem a leglágyabb a környéken. Ahogy kezd elfogyni, már nem egészen olyan a hatása, mint az elején, de ez más termékeknél is megfigyelhető. A Müllerben szerencsére lehet kapni, kicsit változott a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

2020.05.18.:

2019.11.25.:

siss

2016. január 3.

Olcsóbb alternatíva koffeines samponra.Jól tisztít,kevés kell belőle mert jól habzik és frissítő érzés használni.Nincs az a vad férfias illata,hanem kifejezetten kellemes,friss illatú termék.
Balzsam se kell hozzá feltétlenül.Fényes,puha hajat eredményez.
Az én extrán vékonyszálú és kevéske hajam nagyon selyem lesz tőle és összelapul,csak emiatt nem lett a kedvencem.
Másnak viszont egy szuper sampon is lehet belőle,főleg hajnövesztősöknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Balzsam se kell hozzá feltétlenül.Fényes,puha hajat eredményez.
Másnak viszont egy szuper sampon is lehet belőle,főleg hajnövesztősöknek.

Nixa

2015. szeptember 1.

Páromnak vettem ilyet már kétszer is, és segített neki a hajhullásban. Szerintem is nagyon jó, látványosan dúsabb volt neki a haja, míg ezt használta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

victorika

2014. november 21.

Nekem pikk pakk eltüntette a korpámat, pedig puszta véletlenségből akadt a kezembe, mikor az én samponom kifogyott, és a páromét használtam!

Oraculum

2014. május 4.

Érezhetően erősebb haj és finom illat jellemzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Érezhetően erősebb haj és finom illat jellemzi.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.