Schauma

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: azure84, Módosítva: 2015. július 28.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Hajerősítő sampon

• erősíti és belülről építi újra a haj szerkezetét
  • akár 95%-al csökkenti a haj töredezettségét

blondie0310

2020. február 10.

Csodás illat és a hajamnak is nagyon jó volt. Jól habzott. Kár, hogy megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Csodás illat és a hajamnak is nagyon jó volt. Jól habzott. Kár, hogy megszűnt.

hamark

2018. július 1.

Nekem túl édes, egyébként semmi bajom nincs vele, de arról sem győzött meg, hogy legközelebb is ezt vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Daisy25

2018. február 28.

Semmilyen javulást nem tapasztaltam, viszont az összes Schauma sampontól gyorsan zsírosodik a hajam. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Zerneboch

2017. november 30.

Egyszerűen fantasztikus sampon! Ezelőtt WU2 sampont használtam, amitől kiszáradt a hajam és töredezetté vált. Ez a sampon segített abban, hogy a hajam ne száradjon el, az eddigi kétnaponta hajmosásból három kivételes esetekben 4 napot is kibír mosás nélkül! Nálam ez csoda, mert alapjaiban zsírosodó, korpásodó hajam van, de ez a sampon ezeket is orvosolta! Hozzá a termékcsalád balzsamját és egyéb Schauma balzsamokat használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 30.

bartaldora

2017. március 27.

Én tegnap kezdtem el használni, viszont nem tudom, hogy a balzsamnak köszönhetően vagy a sampon is befolyásol, de kegyetlenül viszket első használat után a hajam. Még tesztelem, de eddig az illata pozitív, a hatása még eddig nekem negatív, de mivel ez a márka a kedvencem, így nem pontozom le egyenlőre ezt a sampont. Még tesztelem, és jövök a további tapasztalattal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 27.

Endre534

2016. október 16.

Nem tudom, kinek milyen orra van, hogy jó illatúnak érzi ezt a sampont, de számomra nagyon durva izzadságszaga van. Nem magának a samponnak, annak finom az illata, hanem a párom hajának, miután használja. Meg az egész szobát bebűzölgi az "izzadságszag". Nem kellett volna megvenni…

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

sihaya

2015. augusztus 23.

Jó erős, édes parfüm illata van, sokáig érezhető. Kicsit nekem már túl krémes az állaga, de aránylag jól tisztít, és nem zsirosit jobban, mint más samponok. Ajándékba kaptam, jó volt egynek, de semmi extrát nem tapasztaltam, így nem ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

lau0502

2015. július 23.

Nem vagyok oda a Schauma samponokért, és sajnos ez sem vált be. Sokat kell használnom belőle ahhoz, hogy rendesen tisztítson. Az illata finom, viszonylag jól habzik. Viszont nagyon zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 23.

Mogyi

2015. július 10.

Hajvágás után vettem meg a sampont, a keratin tartalma miatt, hogy a hajam megőrizze az egészségét. Jót tett a hajamnak, viszont a fejbőröm iszonyatosan viszketett tőle, már hajmosás után pár órával. Az illata és a textúrája kellemes, de az irritáció miatt nem használom többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

cseresznyee1

2015. június 1.

Az itteni vélemények miatt féltem, hogy zsírosítani fogja a hajam, ami amúgy is hajlamos rá. Nagyon kellemesen csalódtam, ugyanúgy kibír a hajam 3-4 napot. Kellemes illata van, 5*:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.