Schauma

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CandyCurses, Módosítva: 2013. február 18.

Kategória:   Hajápolók

Ápolja és fényt biztosít a vékonyszálú, fénytelen, száraz hajnak, elnehezítés nélkül.

vikcsi

2016. július 19.

Egyszer akciósan vettem 200 ft-ért még évekkel ezelőtt, és bár úgy gondoltam, hogy milyen szuper termék, szerintem inkább csak beképzeltem, hogy mennyit javított a hajam kinézetén/állapotán. De szerettem, szóval 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Bogirl*

2014. július 16.

Nem a legjobb hajápoló termékem. Ha csak hajmosás után használom, nem ér semmit szinte. Ha gyakrabban használom (szinte minden nap) akkor talán kevésbé sprőd a hajam, de attól tartok, így meg gyorsabban zsírosodik majd a hajam. Az árát viszont nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 16.

kvitta.girl

2014. február 7.

Ennél feleslegesebb,idiótább termékkel ritkán találkozok. Olyan mint egy növényspriccelő és még a szaga is muskátli szagú, 1..2..1..2.. kb ilyen sűrűséggel lök ki magából egy adag valamit ami olyan mint az illatos víz ami illatnak nem nevezhető.
Elfújkálom mert semmit nem ér,de hát csak kiadtam érte pénzt,ártani nem árt csak büdösítek egyet a hajamon:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

CandyCurses

2013. szeptember 14.

Nem igazán tetszik. Számottevő ápolást nem tapasztaltam, bár igaz, hogy rosszat sem tett a hajammal. Az illata nekem kifejezetten büdös, vagy legalábbis nem szeretném, hogy a hajamnak ilyen illata legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Collagen, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.