Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angi.retro, Módosítva: 2013. július 29.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Korpás & zsíros hajra.

Cink-piritiont tartalmazó formulája hatékonyan küzd a korpa ellen és megszabadítja a hajat a felesleges zsírtól

googles

2017. szeptember 4.

Próbaképp vettem és nagyon bevált. Korpával nem küzdünk, de nekem és páromnak is segített kitolni a hajmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

random

2017. augusztus 3.

Egy picit talán segít a korpásodáson, de nem csodaszer. Zsíros hajra viszont okés, tartja a nyári 3 napos hajmosási intervallumot amit szeretek és megszoktam. Emellett jól habzik, és az illata is remek. Lehet egyszer-kétszer akciósan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Marcsika0720

2017. július 7.

Férjem használja. Neki nagyon korpásodásra hajlamos a fejbőre kipróbált már többfajta sampont is de ez a mindössze pár száz forintos termék vált be a legjobban. Számtalanszor újravettük már neki mert nagyon szereti és szerintem az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

nkinga0702

2017. július 6.

Az újabbik fajtát használom (a címkéjén borostás pasi, hosszabb hajjal), szerintem javítottak azóta rajta - én meg vagyok elégedve vele. Az illata finom friss, a korpával jól elbánik, és jó tömött lesz utána a hajam. Szerintem újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

WorkingClassGirl

2016. május 8.

Az első használat után azt kérdeztem magamtól, hogy mi a fenének vettem én ezt meg? :D Persze tudom, épp akciós volt és gondoltam biztos fincsi lesz az illata, túl sokat nem is vártam tőle, de ez alulmúlta az elképzeléseimet. Semmit nem csinált a korpával, másnap újra meg is kellett mosni hajam. Ez ment majdnem egy hétig, pedig rühellem naponta mosni a hajam..
Egyébként az illata nem nagy szám és komolyan egyáltalán le sem mossa a korpát, nemhogy megakadályozná a kiújulását.
A csomagolás már kicsit más, de az összetevők nagyjából ezek, csak került még bele egy irritálóbb tartósítószer is.. fantasztikus vétel volt, de tényleg..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

allebag2

2016. március 8.

Nagyon nem vált be: indokolatlanul korpás és zsíros lett tőle a hajam. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

szaszu05

2015. június 19.

Nálam a korpával nem csinált semmit, viszont a hajmosást egy nappal minimum ki tudom vele tolni, ami nálam nagy szó. Több flakonnal is elhasználtam már, mivel eddig még nem találtam olyan sampont ami mindkettőre bevált volna, ezért a 3 csillagot mindenképp megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

kgergely

2015. február 22.

Rengeteg sampont kipróbáltam már és évek óta a Schauma termékeit használom.
Eget verő különbséget nem vettem észre közöttük, s mivel az összetevők többsége azonos maximum a csomagolás és az illat más.
A sampon mellett legalább annyira fontos a hajmosási technika is.
A fejbőröm nagyon száraz, hamar korpás lesz és viszket, ugyanakkor pár nap után mégis zsíros.
Kénytelen vagyok minden nap hajat (fejet) mosni.
A lényeg: kevés sampont alaposan fel kell hígítani és csak rövid ideig szabad a fejbőrön hagyni, aztán gyorsan langyos vízzel leöblíteni. Emellett néha csalánteával is lemosom a fejbőrömet, de mintha az csak vonzaná a koszt és a port...
Remélem találok megoldást, mert ebben a samponnak - úgy tűnik - csak másodlagos szerepe van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Rengeteg sampont kipróbáltam már és évek óta a Schauma termékeit használom.
A sampon mellett legalább annyira fontos a hajmosási technika is.
Kénytelen vagyok minden nap hajat (fejet) mosni.

jizunew

2014. október 5.

Most kezdtem el használni, eddig nekem okésnak tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 5.

Most kezdtem el használni, eddig nekem okésnak tűnik.

rekus15

2014. július 13.

Megtetszett az illata, könnyen zsírosodik a hajam és télen korpásodásra is hajlamos, szóval gondoltam hátha beválik. Nem szerettem, az illata jó, viszont mintha gyorsabban zsírosodott volna tőle a hajam a hajvégeket meg kiszárította. Elhasználtam, de nem vettem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Citromfűből kivont illóolaj, melyet a CosIng besorolása szerint illatanyagként és maszkoló (kellemetlen illat, íz elfedése) anyagként használnak a kozmetikumokban. A Lush honlapja szerint az aromaterápiában a citromfű olajat antidepresszánsként és hangulat javítóként használják, a kozmetikumokban pedig fertőtlenítő, tonizáló és dezodoráló hatása van.