Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2011. november 25.

Kiszerelés:   Ellenőrzés alatt
Kategória:   Samponok

Mélyen behatol a haj belsejébe, és azt a tőtől a hajvégekig megerősíti. Ennek eredményeként haja erősebbé válik.

Kiszerelés: 250 ml

nancy10

2022. augusztus 7.

13 éve használom. Egyetlen sampon, ami segített a korpásodásomon, imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 7.

13 éve használom. Egyetlen sampon, ami segített a korpásodásomon, imádom. :)

Mona29

2020. december 28.

Párom használta, korpásodásra hajlamos. Jól tisztított, tartotta, amit ígért a termék. Akciósan vettem, úgy egész jó ár-érték arányban jött ki. Nem a termék, hanem a kiszerelés hibája (más Schauma samponnal is ez a gondom), hogy nagyon oda kell figyelni az adagolásra. Valahogy a sampon állaga és a flakon kiöntő nyílása nem jó egymáshoz, hiába vigyázok, sokszor túl sok terméket sikerül kiöntenem és ezt pazarlásnak tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

bettina28

2017. július 8.

Fú, ezt a sampont mennyire utáltam! Nagyon sok kell ahhoz, hogy kellő mennyiséget és habzást el lehessen érni. Az illata nem lenne rossz, viszont semmi hatást nem tapasztaltam a korpásodással kapcsolatban. Ráadásul maga a sampon elég trutyis volt szerintem, nagyon sűrű és emiatt habosodik nehezen. Elnehezíti a hajszálakat és nagyon hamar zsírosítja. Nem venném újra az biztos! Alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 8.

ihavenotime4this

2017. július 7.

Érdekes, én több hozzászólóval ellentétben pont azt vettem észre, hogy ebből kevesebb kell, mint a többi samponomból. Nincs bajom az illatával, nagyon tiszta, friss értete volt a használata közben és utána is a hajamnak.

Update: Nem vált be. Az elején megtörtént a csoda, majd elmaradt a hatás pár alkalom múlva, és ugyanúgy korpás maradt a fejbőröm. Utána váltottam hidratálóbb samponokra, és megszűnt a problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

sweetmedusa

2017. január 24.

A barátom használja, és amikor nekem elfogyott a samponom ezt használtam kb 2-3 alkalommal... aztán a harmadik alkalommal már rájöttem, hogy bizony ettől olyan rettenetesen zsíros a hajam! 2 napot nagyjából kibír úgy, hogy vállalható, de ezzel már másnap úgy néztem ki mint akire ráborult az olajos kanna...:( Nos, mivel a fejbőr korpásodásáért azért nagyban hozzájárul a száraz fejből, nem szeretném lepontozni, gondolom nem véletlenül van ilyen olajos hatása...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

wynter

2017. január 24.

Csalódás. Eleinte kimondottan elégedett voltam vele, eltüntette a korpát, és a fejbőröm sem viszketett. Ám néhány hét használatot követően visszatért a viszketés, és a hajam rettentően bezsírosodott tőle. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

csill87

2016. november 7.

A szokásos háromnapi helyett, mióta ezt használom, kétnaponta kell hajat mosni. Derékig érő hajjal ez túlzás. Mondjuk egy kicsit mérsékelte a korpát, de sajnos nagyon gyakran kell mellette hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

MissKB

2016. augusztus 19.

Jó ideje a szekrényben áll már ez a sampon, néha használom aztán visszakerül a polcra. De most elfogyott a saját samponom, ezért gondoltam elhasználom ezt. Hát mostmár emlékszem, hogy miért kerül mindig vissza a szekrénybe...
Az illatával nekem nincs problémám, és jól is habzik (ha elég sokat használok belőle...), de nagyon hamar zsírosodik tőle a hajam, a hajvégeimet pedig nagyon szárítja. Használok utána hajápoló olajat, de nagyon sprőd lesz a hajam így is, alig bírom kifésülni és csúnyán is néz ki. Ráadásul hajmosás után folyamatosan viszket, ég a fejbőröm.
Korpásodni eddig sem korpásodott a hajam, szóval erről a hatásáról nem tudok mit írni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 19.

Bermuda

2015. augusztus 15.

Míg H&S-ből pár borsószemnyivel megmosom a hajam, ebből kell egy maroknyi, így aránylag sokkal drágább. Használni használ, de nem túl tartós. Nem akarok brand-csatát szítani, de sajnos a többi Henkel termék sem nyerte el annyira a tetszésem, inkább P&G párti vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Szilvia77

2015. május 23.

Tökéletesen eltávolítja a korpát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 23.

Tökéletesen eltávolítja a korpát!

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol