Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2022. február 7.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Azok a férfiak, akiknek haja zsíros és korpás is egyszerre, az új Schauma Korpásodás elleni Frissítő Sampon kínál új lehetőséget mindkét probléma megoldására.

Hibiszkusz

2014. január 19.

Egyszer valakinél kipróbáltam és nagyon megtetszett az illata és a hatása, úgyhogy megvettem én is. Ugyan nem korpásodott a hajam, de annyira imádtam az illatát, hogy kétszer is újravettem. A zsírosodásra szerintem jó hatással volt, hosszú ideig frissnek éreztem a hajam mosás után. Azt hiszem csak azért váltottam, mert szeretek új dolgokat kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

BabaCica92

2011. november 25.

Nem ertem h miert csak ferfiaknak ajanljak... egy nonek nem lehet zsiros es korpas haja????? Nekem nagyon is hasznalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol