Schauma

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2011. november 25.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Azok a férfiak, akiknek haja zsíros és korpás is egyszerre, az új Schauma Korpásodás elleni Frissítő Sampon kínál új lehetőséget mindkét probléma megoldására.

Kiszerelés: 250 ml

Hibiszkusz

2014. január 19.

Egyszer valakinél kipróbáltam és nagyon megtetszett az illata és a hatása, úgyhogy megvettem én is. Ugyan nem korpásodott a hajam, de annyira imádtam az illatát, hogy kétszer is újravettem. A zsírosodásra szerintem jó hatással volt, hosszú ideig frissnek éreztem a hajam mosás után. Azt hiszem csak azért váltottam, mert szeretek új dolgokat kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

BabaCica92

2011. november 25.

Nem ertem h miert csak ferfiaknak ajanljak... egy nonek nem lehet zsiros es korpas haja????? Nekem nagyon is hasznalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol