Schauma

Ár:   937 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bareszsopte, Módosítva: 2011. november 3.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Samponok

Hatékony formulája az első hajmosástól kezdve még erősebben és tartósabban küzd a korpásodás ellen és csillapítja a fejbőr viszketését. Irritációmentes és mindennapi használatával nyugtatja a fejbőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lucyelle

2021. május 28.

Alapvetően párom samponja, csak ettől múlik el neki a korpa. Egyszer kipróbáltam. Szerintem a korpa elleni samponok közül a legjobb, amit használtam, magamnak is veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 28.

Kremcica

2019. december 2.

Már az első alkalom után érezhetően segített. Jól habzik, nem szárítja tovább a fejbőrömet, nem zsírosodik jobban a hajam mint bármi mástól. Az illata kellemes férfias, engem különösebben nem is zavar és a hajamban se marad meg. Ami miatt számomra nem tökéletes az az, hogy elég szállós, durva tapintású lesz hajam szárítás után. Balzsam mindenképp kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

missouri

2018. február 23.

Elég jól eltüntette a korpát az első használatnál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

Elég jól eltüntette a korpát az első használatnál is.

Baraby

2017. november 11.

Nagyon-nagyon szárít, elviselhetetlenül viszket tőle a fejem és - valószínűleg ettől - a hátam is, mivel a samponos víz végig folyik rajta...
A korpa elleni hatásáról nem tudok nyilatkozni mert két használat után feladtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Mona29

2017. július 8.

Párom használta el, de szerette. Amíg ezt használta, nem volt korpás a haja. Az illata kellemes, nem túl erős. Árban sem vészes, ha jó akciót sikerül kifogni. Ha elfogy a most használt sampon, újravesszük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.

Dana1983

2017. április 20.

Korpa ellen nagyon jó ez a sampon. Az illata férfias (minő meglepetés), de ez hamar elillan. A hajam nem zsírosodik se lassabban, se gyorsabban. Évek óta tartó márkapróbálgatás után mást nem is várok el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

rocksolya

2016. július 5.

Habár férfi sampon, nagyon szeretem. Jó az illata és eltávolítja a korpát jól, habzik elég rendesen is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

BogyooTomoko

2015. július 6.

Páromnak voltak gondjai a korpával. Semmi nem használt neki, én ajánlottam neki, mivel sok jót hallottam erről a terméktől. Nagyon elégedett vele, 2 hajmosás után már semmi korpa.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

dorinahezso

2015. január 22.

Véletlen vettem, nem korpás a hajam, viszont nagyon megszerettem, Szuper az illata és frissnek érzem utána a fejbőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 22.

CKNYL

2015. január 14.

Nagyobbik fiam kuzdott evek ota korpas hajjal. Se borgyogyasz, se meregdraga gyogyszertari termekek nem segitettek. Vegszuksegben, egy mosasra vettuk meg es elajultunk az eredmenytol. A korpa az elso mosas utan eltunt es azota sem jott elo. Igazan szuper termek, le vagyok nyugozve. Es az illata sem utolso, tartos es finom. Szivesen ajanlom masnak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol