Schauma

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Samponok

Frissítő szárazsampon zsíros hajra. Azonnal felfrissíti a hajat. Egész nap tartó dússágot és fenséges illatot biztosít. Fehér maradványok nélküli hatás.

anddie18

2019. október 17.

Használtam már pár alkalommal, mindig felfrissítette a hajamat, sokkal jobb érzés volt , hogy ráfújtam ezt, amikor már eléggé zsírosodott... Nyilván egy samponnal, vízzel stb megmosott haj 100x jobb érzés de ha nincs lehetőségem, időm rá akkor ez is megteszi...
Van olyan része a hajamnak ami alapból jobban zsírosodik, ott kevésbé hatott, vagy többet kellett oda fújnom, de összességében kevésbé érződött/volt látványos, hogy több napja volt mosva a hajam.
Nekem sajnos picit viszketett tőle a fejbőröm, ezért 1 napnál tovább nem használnám, hagynám benne a hajamban, de akinek nincs ilyen problémája annak több napig is beválhat.
Nem tudom, hogy újra veszem-e, ha nem találok esetleg jobbat akkor szóba jöhet, mivel nem rossz ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

akamillas

2019. szeptember 7.

Többnyire utálom a szárazsamponokat, de néha reggel szembesülök vele, hogy kell valam, amivel kibírom a napot. Na ez a termék egészen elviselhető számomra, nem viszket tőle a fejbőröm, és a hatása is megfelelő. Azonban túll erős az (amúgy kellemes) illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Detti90

2019. augusztus 12.

Többször megvettem, eleinte tetszett is. Valamivel olcsóbb a többi ismert màrkànàl, viszont kisebb a kiszerelèse. Az volt a bajom vele, hogy nem jött a permet, hanem olyan, mintha illatos hajsprayt fújnèk a hajamra. Sokat is kellett fújnom, hogy ne legyen zsíros a hajtövem, így nagyon gyorsan fogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 12.

tonhalacska

2019. július 30.

Öt napos fénylő zsíros hajam, teljes megdöbbenésre rendbe tette, már második napja bírja azóta, és nagyon tetszik. A sokféle termék közül ez eddig a leglátványosabb, biztosan újraveszem ha elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

Sziszikee58

2019. július 20.

Most használtam először, és nagyon megvagyok vele elégedve! Nagyon kellemes illata van, és a zsíros hajat percek alatt felfrissíti. Nyilván nem annyira szuper a hatás mintha rendesen mostam volna hajat, de sürgős esetben nagyon jól jön. Nekem a fehér folt is hamar eltűnik ha megdörzsölöm a hajamat. Ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

pezzthings

2019. július 18.

Legelső szárazsamponom, szóval nincs nagy tapasztalatom a témában, de nekem nagyon bevált ez a termék. Az ára szuper a kategóriájában. Az egyetlen negatívum, hogy valóban hagy egy kis fehér foltot a hajon, de ezt leszámítva én teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

tonic

2019. június 29.

Dec.27.
Rejtély számomra,miért kell mindennek rózsaszínnek lenni...meg hogy zsíros hajra van..miért,van aki nem a haj zsírosodásának elrejtésére vesz egy szárazsampont?
Na de,tehát mivel pasinak vettem kórházi kezelés utánra,amikor nem érheti víz egy darabig,szóval ezt,a zöldet vettem, (nehogy már rózsaszínt..),és kipróbáltam előtte,h nehogy vmi vackot adjak...
A hatása kifejezetten jó,viszont mikor megláttam magamat totál "ősz" hajjal,hááát... És igen nehezen dörzsöltem ki belőle...viszont a hatása teljesen jó lett,tiszta,friss érzés,ezért öt csillag. Pár napja akciós volt a Rossmannban 649-ért,a Dm-ben 999-ért láttam. Tartósan jó hatása volt,és nekem nem csak egy napig.
2018.dec.Update
Gondoltam megveszem magamnak is,ha már a hatása jó volt ,de már nem volt akciós,949-re visszament. Aztán meg 1099-re,hmmm.. Pedig azt az akciós árat igen megérte volna,legalábbis nekem..
Update
Összességében nem vagyok egy szárazsampon hívő,sőt...viszont ezt nagyon megszerettem,bár ugye eredetileg nem is magamnak vettem. Isteni kellemes,nem nyomasztó az illata,és nekem nem mindegy,h mit szagolgatok magam körül,ez meg inkább olyan friss,kellemes illat. Hatása nagyon jó,pár perc alatt kidörzsölöm a fehérséget,ami végül is megéri,hiszen a hatás kárpótol. Na és most akciós a R-ban ,kb. 780. Annyiért meg kifejezetten megéri,ha vkinek bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

Dec.27.
2018.dec.Update
Update

Csinstella

2019. május 18.

Az első szárazsamponom. Tényleg frissít, használata után bizsereg a fejbőröm, ami jó érzés. A fehér port jól el kell dolgozni, különben foltos marad a haj. Gyorsmentésre kivàló, de össze sem lehet hasonlítani a rendes hajmosàs utàni friss hajérzettel és látvánnyal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 18.

nettencs

2019. április 16.

nem hagy olyan fehér port, mint a legtöbb szárazsampon, de nem is túl hatékony. az illata egész jó, de nekem a Nivea sokkal jobban használ. az ára kedvező, de nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Lehet, hogy ez egyéni, de nekem annyira nem dúsít és igenis hagy fehér foltokat, ha nem dörzsölöm el azonnal a hajamban. Ettől függetlenül szeretem. Elég sokáig elég, ahhoz képest, hogy ez milyen "kicsi" az átlag szárazsampon kiszereléshez képest. Így nekem ez utazáshoz is bevált. A rózsaszín párjával együtt. Ennek viszont kellemesebb, kevésbé tolakodó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol