Schauma

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Samponok

Frissítő szárazsampon zsíros hajra. Azonnal felfrissíti a hajat. Egész nap tartó dússágot és fenséges illatot biztosít. Fehér maradványok nélküli hatás.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Ilona77

2022. január 10.

Nagyon szeretem. Amellett, hogy friss mosás érzetét biztosítja, dúsítja a hajam, és isteni illata van. Sokszir újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 10.

poszike22

2021. december 12.

Nagyon szeretem, a legjobb szárazsampon amit eddig használtam, nem hagy fehér nyomot, frissít, jó az illata, akár 3 nappal is kitudom tolni a hajmosást és még olcsó is, teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

Lulu0206

2021. november 24.

Egyszerűen szeretem!
( barna, könnyen zsírosodó hajam van)

• Kellemes illata van
• Viszonylag sokáig elég
• Nem hagy feltűnő, fehér foltokat a hajamon
• A hajam nem tűnik túl származnak, sprődnek tőle
• Ár érték arányban jó

Nyílván nem csodaszer de nagyon szépen ellátja a feladatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 24.

Egyszerűen szeretem!
( barna, könnyen zsírosodó hajam van)

• Kellemes illata van
• Viszonylag sokáig elég
• Nem hagy feltűnő, fehér foltokat a hajamon
• A hajam nem tűnik túl származnak, sprődnek tőle
• Ár érték arányban jó

Nyílván nem csodaszer de nagyon szépen ellátja a feladatát.

b5bea

2021. március 13.

Szuper hatása van! Tényleg dúsít és frissít is. A fejbőrömet nem irritálta, simán 2 nappal is kitolta a hajmosást. Kellemes illata van, nem hagy fehér nyomot. Én kézzel szoktam átdörzsölni a hajtőnél, jól mködik. Ami meglepő, hogy egész kicsinek tűnik a flakon, 150ml, de nagyon sokáig elegendő volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Bradshaw

2021. február 17.

Nagyon Nagyon jó illata van. Mikor a flakon végén járok akkor is úgy frissít, mint az elején. Kicsit ugye poros, mint mindegyik, de hajkefével eloszlatom és kitolom a hajmosást pár nappal. IGEN, én szárazsampon függő vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Ophelia

2020. november 18.

Nehéz olyan szárazsampont találni, amitől nem lesz hófehér és totál sprőd a haj. Ez megfelel az elvárásaimnak, alaposan kikefélve nem hagy nyomot, friss érzést nyújt, rossz tapintás nélkül. Az illata talán kicsit túl intenzív, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

tonhalacska

2020. november 4.

A sokféle termék közül ez eddig a leglátványosabb, biztosan újraveszem ha elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Agnes91P

2020. augusztus 15.

Bajban vagyok, mert a hatása szuper, szerintem jobban felfrissíti a hajat, mint bármi, amit eddig próbáltam. Az illata viszont annyira erős (és kicsit öregasszonyos) amit én már nem szeretek egy szárazsamponnál. Teszek-veszek a lakásban, és minduntalan megcsapja az orromat. Mindenképpen elhasználom az egészet, és utána eldöntöm, hogy lecserélem-e a rózsaszín Niveát,ami eddig nálam a legjobban bevált. Valószínűleg az illat miatt nem, hacsak meg nem szokom addigra. 4,5 csillagot adnék, mert a hatása viszont hibátlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

panka987

2020. július 9.

Hát őszintén meglepődtem, hogy sokan azt tartják az előnyének, hogy nem hagy fehér foltokat... szerintem iszonyat, és nehéz kiszedni, viszont adnék 5 csillagot is, ha ez nem lenne, mert az illatát imádom, amit eddig egy szárazsamponnál sem mondhattam el, a hatása is elég tuti, csak hát ez a sok fehér por... na sebaj, egyébként megéri szöszmötölni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Asztraia

2020. július 3.

Nagyon tetszik a friss illata, könnyen használható, nem hagy foltokat, légiesen könnyűvé, frissé teszi a hajam.
Ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 3.

Ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.