Schauma

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Samponok

Frissítő szárazsampon zsíros hajra. Azonnal felfrissíti a hajat. Egész nap tartó dússágot és fenséges illatot biztosít. Fehér maradványok nélküli hatás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bradshaw

2021. február 17.

Nagyon Nagyon jó illata van. Mikor a flakon végén járok akkor is úgy frissít, mint az elején. Kicsit ugye poros, mint mindegyik, de hajkefével eloszlatom és kitolom a hajmosást pár nappal. IGEN, én szárazsampon függő vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Ophelia

2020. november 18.

Nehéz olyan szárazsampont találni, amitől nem lesz hófehér és totál sprőd a haj. Ez megfelel az elvárásaimnak, alaposan kikefélve nem hagy nyomot, friss érzést nyújt, rossz tapintás nélkül. Az illata talán kicsit túl intenzív, de annyi baj legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

tonhalacska

2020. november 4.

A sokféle termék közül ez eddig a leglátványosabb, biztosan újraveszem ha elfogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

Agnes91P

2020. augusztus 15.

Bajban vagyok, mert a hatása szuper, szerintem jobban felfrissíti a hajat, mint bármi, amit eddig próbáltam. Az illata viszont annyira erős (és kicsit öregasszonyos) amit én már nem szeretek egy szárazsamponnál. Teszek-veszek a lakásban, és minduntalan megcsapja az orromat. Mindenképpen elhasználom az egészet, és utána eldöntöm, hogy lecserélem-e a rózsaszín Niveát,ami eddig nálam a legjobban bevált. Valószínűleg az illat miatt nem, hacsak meg nem szokom addigra. 4,5 csillagot adnék, mert a hatása viszont hibátlan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

panka987

2020. július 9.

Hát őszintén meglepődtem, hogy sokan azt tartják az előnyének, hogy nem hagy fehér foltokat... szerintem iszonyat, és nehéz kiszedni, viszont adnék 5 csillagot is, ha ez nem lenne, mert az illatát imádom, amit eddig egy szárazsamponnál sem mondhattam el, a hatása is elég tuti, csak hát ez a sok fehér por... na sebaj, egyébként megéri szöszmötölni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Asztraia

2020. július 3.

Nagyon tetszik a friss illata, könnyen használható, nem hagy foltokat, légiesen könnyűvé, frissé teszi a hajam.
Ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Ár-érték arányban teljesen megfelelő.

silawolf

2020. június 3.

A legjobb szárazsampon amit eddig használtam!
Csoda illata van, nem tömény, fullasztó.
Pár nappal el lehet tolni a hajmosást a használatával, számomra meglepő módon.
Nem hagy fehér foltokat, könnyen kifésülhető a hajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

A legjobb szárazsampon amit eddig használtam!
Csoda illata van, nem tömény, fullasztó.
Pár nappal el lehet tolni a hajmosást a használatával, számomra meglepő módon.
Nem hagy fehér foltokat, könnyen kifésülhető a hajból.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Jobban megfogja a faggyút mint a rózsaszín változata.
Előnye hogy nem hagy olyan feltűnő fehér foltokat.
Hátránya, hogy sokat kell belőle fújni mire látom a különbséget, ezért hamar elfogy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Jobban megfogja a faggyút mint a rózsaszín változata.
Előnye hogy nem hagy olyan feltűnő fehér foltokat.

kiskrisztinazs

2020. március 9.

Eddig Syoss száraz sampont használtam, de rá kellett jönnöm hogy nagyon rosszak, ez viszont meglepően jól teljesít, még 2 nap után is hordható a hajam ha ezt használom,sőt 1 hétig csak ezt használtam hajmosás helyett és összekötve is tudtam hordani a hajam semmi zsírosság nem volt. A kiszerelése viszont nagyon kicsi, pár alkalom és már ki is fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

csillYke

2019. december 31.

Éltem első spray száraz samponja, eddig csak port használtam. Az illata erős, de nagyon kellemes, frissítő. Nekem viszket a fejem tőle, és bár dúsít kicsit, nem igazán hasznos számomra, sokszor csak jobban elnehezíti a hajam (pedig követem az utasításokat). Még alig használtam, de már leváltottam szegényt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol