Schauma

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Samponok

Tisztító szárazsampon normál hajra. Azonnal felfrissíti a hajat. Egész nap tartó dússágot és fenséges illatot biztosít. Fehér maradványok nélküli hatás.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Nem rossz, de azoknak nem elég akiknek sok faggyút termel a fejbőrük, mint nekem.
Viszont kellemes az illata, nem fojtogató, és nem irritál, nem viszket tőle a fejbőröm. Talán ez az eddigi legkíméletesebb száraz sampon amit valaha próbáltam.
(Őszinte leszek, nem figyeltem milyen fejbőrre való, csak megvettem, mert kísérletezni akartam, de nem bántam meg. :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

jatekny

2020. március 30.

Újravevős. Nagyon megvagyok vele elégedve. Nekem ez nem hagy fehér foltot, a zöld társa igen,viszont az valamivel jobb hatásra.
Én ennél maradok.
Véletlen futottam bele,mert egy lány áradozott róla egy másiknak az üzletben és vettek vagy 4 et :) gondoltam akkor nekem is jó lesz, és jó lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 30.

Én ennél maradok.

TUN1988

2020. február 7.

Ez semmit nem ér....A Batiste szárazsamponokat szoktam használni,most ezt kipróbáltam,de az illata is rossz,és a hajamon semmit nem változtatott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

pannafuresz

2019. november 17.

Egész jó kis termék egy napot ki lehet vele húzni hajmosásig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Egész jó kis termék egy napot ki lehet vele húzni hajmosásig.

Annamary7

2019. október 24.

Nagyon jó kis szárazsampon, sokfélét kipróbáltam, de ez az, amit újraveszek, ha elfogy. A titka, hogy jól bele kell dolgozni a hajba, és jól átfésülni, hogy ne látszódjanak a fehér foltok. Az illata nekem túl sok, de szerencsére az pár perc alatt eltűnik. Heti egy alkalommal használom, így el tudom tolni a hajmosást. Így 3 helyett csak 2-szer mosok hajat hetente, ami derékig érő, dús hajnál nagy segítség. Az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Lilium

2019. július 9.

Na én ezt kénytelen vagyok lehúzni. Ragacsos! Mint egy hajlakk. Évek óta Batiste párti vagyok és habár a márkának van ezer féle szárazsamponja, szerintem mind ugyan olyan. Talán ezért van az, hogy néha kipróbálok mást is, de eddig csak megbántam. Az eredmény nem rossz, de messze nem olyan jó mint amit megszoktam. Sajnos nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

marysidehouse95

2019. június 30.

Nagyon sok szárazsampont próbáltam már ki, de eddig ez a legszuperebb.
Nekem személy szerint 2 napot segít. Nem nehezíti el a hajamat és nem hagy foltokat. Az illata pedig mesés.
Ahhoz képest, hogy milyen kicsi kiszerelés nekem 3 hónapig elég (mondjuk nem használom mindennap, max heti 1 alkalommal)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Nagyon sok szárazsampont próbáltam már ki, de eddig ez a legszuperebb.

Liara0826

2019. április 25.

Nekem vörös hajamon nem maradt meg a nyoma, jól bele kell dolgozni, de nem voltam tőle elájulva és gyorsan el is fogyott. Látványra és árra sokkal jobban beválik az anyáink módszere, a hintőpor. Azt tudom ajánlani mindenkinek, nagyon hatásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

kecskesszuszu17

2019. április 10.

Lehet, hogy ez egyéni, de nekem annyira nem dúsít és igenis hagy fehér foltokat, ha nem dörzsölöm el azonnal a hajamban. Ettől függetlenül szeretem. Elég sokáig elég, ahhoz képest, hogy ez milyen "kicsi" az átlag szárazsampon kiszereléshez képest. Így nekem ez utazáshoz is bevált. A zöld változatát is szeretem. Viszont ennek intenzívebb, nekem fullasztóbb illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

morningflower

2019. március 28.

Felhúzom picit az átlagát :) Természetes hamvas sötétszőke a hajam, világos szőke babylights átmenetekkel. Emiatt tövénél zsíros, végeknél száraz, és néha kell neki a frissítés. Erre nekem eddig - rengeteg, köztük igen drága - kipróbált termék után is, ő vált be a legjobban. OK, a kék tesója is, de ide kell egy kis átlagjavítás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride
Tisztítószerek: Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Cetrimonium Chloride